Türk Telekom

Türk Telekom Bedava İnternet (5 GB, 10 GB Anında İnternet)

Türk Telekom Bedava İnternet 2024: Ülkemizin en çok tercih edilen GSM operatörleri arasında kabul edilen Türk Telekom;  uygun tarife ve paket fiyatları, cazip hediyelerle dolu tarife ve paketleri ile 2024 yılında da müşteri memnuniyetine öncelik veriyor.

Gerek Türk Telekom’a geçen gerekse mevcut aboneler; GSM operatörünün belirli tarife ve paketlerinden birine abone olarak, bedava internet, sms, dakika vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

Aboneler, kampanya ve çekilişlere katılmak suretiyle de sürpriz hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom bedava internet nasıl kazanılır? Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemleri nelerdir? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Rakip GSM operatörlerinden Türk Telekom’a hatlarını taşıyan ya da yeni bir hat almak suretiyle Türk Telekomlu olan faturalı veya faturasız aboneler; kampanyalara katılarak, bedava internet kazanabiliyorlar.

Aboneler; Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası’na katılım sağlayarak, bedava internetin yanı sıra bedava dakika ve SMS sahibi de olabiliyorlar.

Türk Telekom bedava internet kazandıran kampanyaları aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kazanma

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indiren ve Sil Süpür oyununu oynayan aboneler; her hafta yepyeni hediyeler kazanabiliyorlar.

Günlük 1, 2, 5GB; haftalık 2, 5, 10 GB bedava internet; abonelerin kazanabilecekleri en güzel hediyeler arasında bulunuyor.

Sil Süpür oyununu oynayarak, kazanabileceğiniz hediyelere ilişkin bilgi alabilmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/sil-supur-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bireysel faturalı hat sahibi olan abonelere özel olan bu kampanyaya göre 3G uyumlu sim kartını 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren aboneler; 30 gün boyunca geçerliliğe sahip olan 30 GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Aboneler, kampanyaya yalnızca bir sefer katılabiliyorlar.

Bununla birlikte kampanyadan 16.09.2019 tarihi öncesinde Türk Telekom abonesi olanlar, yararlanabiliyorlar.

30 GB bedava internet kazanmak isteyen abonelerin Türk Telekom bayilerine gidip, 4.5G uyumlu yeni sim kartlarını almaları ardından da 4.5G 30GB yazıp, bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Prime İlk Ay 20GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un en gözde kampanyalarından olan bu kampanyaya göre yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız bireysel tarifelerden geçişle Enfes Prime 25, Enfes Prime 30, Enfes Prime 40 ya da Enfes Prime Limitsiz Sosyal tarifelerinden herhangi birine abone olan, cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu olan aboneler; ilk 30 gün boyunca kullanabilecekleri 20 GB bedava internet elde ediyorlar.

30 gün geçerli 20GB bedava internet kazanmak isteyen abonelerin PRIME HEDIYE 20 yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi edinmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/faturali/tarifeler/prime-ilk-ay-20gb-hediye-internet-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom İlk Ay 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom; Enfes3, Enfes6, Enfes15, Enfes20, Kolay2, Kolay4, Kolay8, Kolay12 veya Kolay20 tarifelerinden birine numara taşıma, yeni hat tesisi veya faturasız hatlardan faturalı hatlara geçiş yoluyla kayıt olan, gerek sim kartı gerekse akıllı cihazı 4.5G uyumlu olanlara bir ay boyunca geçerli 10 GB bedava internet armağan ediyor.

10 GB bedava interneti kullanmak isteyenlerin HEDIYE 10 yazıp, bu mesajı 5555’e SMS olarak göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom ArayanıBil Plus Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanıcıları; Arayanı Bil Plus servisine abone olmaları halinde bedava internetin sahibi oluyorlar.

Aylık aboneler, haftalık 1 GB, 6 aylık aboneler ise aylık 1 GB internet elde ediyorlar.

Aylık aboneler, PLUS yazıp 7065’e; 6 aylık aboneler ise aylık 1GB yazıp, 7066’ya kısa mesaj gönderip, bu kampanyaya katılabiliyor ve bedava internetlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Türk Telekom’dan Yaay ve BİP’te Ücretsiz İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturalı veya faturasız hat kullanan tüm aboneler; Yaay ve BİP uygulamalarında sevdikleriyle ve arkadaşlarıyla ücretsiz iletişim kurabiliyorlar.

Yani Yaay ve BİP kullanımlarında mevcut internet kotalarında herhangi bir eksilme söz konusu olmuyor.

Aboneler, bu iki uygulamayı diledikleri gibi ücretsiz kullanabiliyorlar.

Yaay ve BİP uygulamalarını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebiliyorlar.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları, Online İşlemler uygulaması, Online İşlemler web sitesi ya da banka kanalları üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı verdiklerinde bedava aylık 2 GB internet kazanıyorlar.

Aboneler, aynı zamanda 9333 hattını arayıp, otomatik ödeme talimatı verdiklerinde de 30 gün boyunca geçerli olan bedava internetin sahibi oluyorlar.

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’a hattını taşıyan ya da GSM operatöründen yeni hat alanların faydalanabilecekleri bu kampanyaya göre Online İşlemler Uygulaması’nı akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirenler, 3 ay boyunca her ay için haftalık 10 GB bedava internet elde ediyorlar.

Kampanyadan mevcut faturasız hattını faturalı hatta taşıyan aboneler de faydalanabiliyorlar.

Selfy’nin Yeni Festival 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Online platformda Selfy’nin Yeni Festival 5GB kampanyasına katılan aboneler, Sil Süpür’den 5 GB bedava internet elde ediyorlar.

Üstelik abonelere ilk aya özel 10GB internet armağan ediliyor.

Abonelerin bu kampanyadan faydalanabilmeleri için 12 ay boyunca aynı faturada kalacaklarına dair söz vermeleri gerekiyor.

10GB bedava interneti kazanmak isteyen abonelerin SELFY HEDIYE10 yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Kampanyaya ilişkin bilgi alabilmek için hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/selfy-nin-yeni-festival-5gb-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Selfy’nin Yeni Festival 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Online başvuruya özel olan bu kampanya kapsamında Selfy’nin Yeni Festival 10 GB kampanyasına katılan aboneler; Sil Süpür’den 10 GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Üstelik abonelere ilk ay boyunca kullanabilecekleri ekstra 10GB internet armağan ediliyor.

Kampanya kapsamında 10GB internet kazanmak isteyenlerin SELFY HEDIYE 10 yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Selfy’nin Yeni Festival 20 GB Bedava İnternet

Selfy Yeni Festival 20GB kampanyasına yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Türk Telekom faturasız tarifelerden geçiş yöntemi ile katılanlar; Sil Süpür’den 20 GB bedava internet kazanıyorlar.

Abonelere 12 ay boyunca aynı tarifede kalacaklarına dair taahhüt vermeleri üzerine bir ay geçerli ekstra 20GB internet daha hediye ediliyor.

Ekstra 20GB interneti kazanmak isteyenlerin SELFY HEDIYE yazıp, bu mesajı 5555’e kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı EBA Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyaya göre EBA mobil uygulamasından ya da eba.gov.tr sitesi üzerinden EBA ders içeriklerini takip eden ve EBA ders videolarını izleyenler; bedava 8 GB internet elde ediyorlar.

Bu kampanya ile tüm öğrencilerin EBA derslerini kaçırmamaları hedefleniyor.

Kampanyadan data hatları dışındaki tüm faturalı ya da faturasız Türk Telekom aboneleri faydalanabiliyorlar.

Türk Telekom BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Nitelikli ve başarılı yazılımcıların yetişebilmesini amaç edinen BTK Akademi’de online derslere katılmak isteyen yazılımcı adayları için Türk Telekom; BTK Akademi kullanımlarında geçerli 6GB mobil bedava internet sunuyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin BTK Akademi yazıp, 5555’e SMS göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Faturalı

Türk Telekom faturalı hat kullanan abonelerin yüzlerce dergi ve gazeteyi görüntüleyebilmelerine ve diledikleri dergi ya da gazeteyi okuyabilmelerine olanak tanıyan E-Dergi uygulamasını telefonlarına indirenler; uygulamada kullanabilecekleri sınırsız bedava internet elde ediyorlar.

Kampanyaya ilişkin bilgi alabilmek için hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturali/turk-telekom-e-dergi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

Selfy’nin Süper Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası

Selfy Süper 4, Süper 8, Süper 16 ya da Süper 24 paketlerinden birine abone olan faturasız aboneler; bedava olarak, 1 hafta boyunca geçerli 4 GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Aboneler; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girip, Sil Süpür oyununu oynadıklarında bedava internetleri hatlarına otomatik olarak tanımlanıyor.

Türk Telekom Bedava İnternet
Türk Telekom Bedava İnternet

Selfy’nin Özgür Paketlerini Yükleyenlere Sil Süpür’den Garanti İnternet

Selfy’nin Özgür 4 GB, Özgür 8 GB, Özgür 16 GB ya da Özgür 24 GB paketlerinden birine satın alan aboneler; 1 hafta geçerli 4GB bedava internet kazanıyorlar.

Abonelerin bedava internetlerini kullanmaya başlayabilmeleri için Türk Telekom Online İşlemler’deki Sil Süpür oyununu oynamaları gerekiyor.

Türk Telekom Coşturan 3GB Paketi Bedava 1 GB Kampanyası

Türk Telekom’un gözde kampanyalarından bir diğeri olan bu kampanya dahilinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yöntemlerinden biri ile GSMobile Şampiyon, Fenercell Şampiyon, BURSASPORCELL ya da KONYASPORCELL faturasız tarifelerinden birine üye olanlar ve Coşturan 3 GB paketini satın alanlar; aylık 1 GB bedava internet elde ediyorlar.

Üstelik aboneler, her ay hatlarına 30 TL ve üstü tek seferli yüklemelerde 1 GB bedava internetten yararlanmaya devam edebiliyorlar.

Türk Telekom Ekstra 5 GB Paketi

Mobil ek internet paketlerinden biri olan Ekstr 5gb paketine abone olan ve 12 ay boyunca bu pakette kalacaklarına dair taahhüt verenler, ek 15 GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Pakete kaydolmak isteyen abonelerin EKSTRA 5 GB yazıp, 5555’e kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Faturalı ya da faturasız hat kullanan Türk Telekom aboneleri; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonlarına indirip, Sil Süpür oyununu oynadıklarında sürpriz hediyelerin sahibi oluyorlar.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi var mı ve Türk Telekom bedava internet hilesi nasıl yapılır internet kazanmak isteyenlerin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. Türk Telekom bedava internet yapmak yerine sizlere verdiğim güncel kampanyalara katılabilirsiniz.

Güncel internet hilesi nasıl yapılır merak ediyorsanız Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava İnternet

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonlarına indirip, ilk kez TL yükleyen faturasız abonelere 1 hafta boyunca geçerli 2 GB bedava internet armağan ediliyor.

Bu yazımızda kısaca Türk Telekom’dan bedava internet kazanma yollarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de Türk Telekom müşterisiyseniz; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir; Türk Telekom bedava internet kazanma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu