Türk Telekom

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom Bedava SMS Hilesi 2024; Türk Telekom operatörü her yerde çekim kalitesi ve verdiği hediyeler nedeniyle herkes tarafından tercih edilmektedir. Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarının kullandığı paketler bazen yetersiz gelmektedir.  Özellikle SMS kullanan kişiler bu durumda yakınmaktadır. Bu nedenle birçok kişi bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağının sorusuna cevap aramaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom kullanıcıları tarafından merak edilen ve en çok araştırılan “Türk Telekom bedava SMS hilesi” konusu ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 Türk Telekom Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava SMS hilesi yapmak isteyen kişiler,  mesaj kodları veya Türk Telekom tarafından belirlenen uygulamalara giriş yaparak bedava SMS hilesi yapabilecektir. Bedava SMS hilesi yapmak isteyen faturalı veya faturasız hat kullanıcıları bu fırsatlardan faydalanabilecektir.

Türk Telekom’dan bedava SMS kazanmak isteyen kişilerin yapması gereken tek yöntem, DENEME yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir.

Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler Türk Telekom’a geçiş yaparak bedava SMS fırsatlarından faydalanabilecektir.

Türk Telekom Faturalı Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Faturalı hat kullanıcılarının da yapabileceği SMS paketleri bulunmaktadır.

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları bedava SMS hilesi yapmak için, telefonunun mesaj kısmından büyük harfler ile ÜCRETSİZ yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Bu yöntemi uygulayan kişilerin bedava SMS paketi hattına tanımlandığında bilgilendirme mesaj gelecektir. Bilgilendirme mesajından sonra bedava SMS paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturasız Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Faturasız hat kullanıcıları bedava SMS yapmak için telefonun mesaj kısmına giriş yaparak ANLIK MESAJLAŞMA yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom 25 yaş altı grubundaki aboneleri Selfy olarak tanımlamaktadır. Selfy grubuna abone olan kişilerin bedava SMS hilesinden faydalanması için bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu yaş grubu kişiler, 3 ayda herhangi bir tarife seçmemiş, 20 dakikanın altında her yöne konuşma yapmış  ya da hiç SMS göndermemiş olması gerekmektedir. Bu işlemi yapan kullanıcıların hattına, aylık 250 SMS tanımlanabilecektir.

Bunun dışında herhangi bir işlem yapılmasına gereke yoktur. 250 SMS hattınıza tanımlanacaktır.

Türk Telekom Selfy’den bedava SMS kazanmak isteyen kişilerin yapması gereken diğer yöntem ise, 12 ay boyunca taahhüt verilen tarife kullanan kişiler her yöne geçerli 1000 SMS hilesinden faydalanabilecektir.

Türk Telekom Faturasızdan Faturalıya Geçene Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları, faturalıya geçtiğinde 10000 SMS kazanabilecektir. Bedava SMS hilesinden faydalanmak isteyen kişilerin S.E.Ç tarifesinden birini tercih etmesi gerekmektedir. Bu tarifeyi kullanan kişilerin kampanyanın geçerli olduğu tarihten itibaren başvuru yapması gerekmektedir. Bunun için herhangi bir başvuru merkezine bizzat giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak yeni tarifenizi seçmelisiniz.  Yapılan tarife değişikliği tarafınıza SMS aracılı ile bildirilecektir.

Daha sonra SECSMS yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Bedava 10000 SMS hattınıza 1 yıl boyunca tanımlanacaktır. Başka tarife değişikliği yapmak isterseniz hattınıza tanımlı SMS hakkınız hala devam edecektir.

Türk Telekom Taraftar Paketi İle Bedava SMS Hilesi

Türk Telekom taraftar paketine geçiş yapan kullanıcılara bedava SMS kazandırmaktadır. Bedava SMS kazanmak isteyen kullanıcılar Fenercell, Gsmobile ya da Konyasporcell gibi takımların servislerine üye olmalıdır.

Bu sayede hem takımınıza destek verebilir, hem de bedava SMS kazanma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Bedava dakika, SMS ve konuşma paketi yapmak için abonelik paketinizi değiştirdiğinize dair GERİTARAFTAR yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz. Taraftar pakete geçiş yaptığınızda tanımlı SMS ve dakikalar bittiğinde devreye girmesidir. Bir sonraki aya geçtiğinizde ise, tekrar kendi ücretini ödediğiniz hatta geri dönebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava SMS Hilesi 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Türk Telekom Bedava SMS Hilesi hakkında aklınıza takılan ve merak ettiğiniz soruları yorum kısmına yazabilirsiniz. Güncel bedava internet kampanyaları için Türk Telekom Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.