Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı 2024; Günümüzde her ne kadar kullanılmasa dahi normal mesajlaşma hala binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Durum böyle olunca birçok kişinin SMS hakkı yetersiz kalmaktadır. Türk Telekom bu noktada birçok kullanıcısına bedava mesaj hakkı yapabilmeleri için kampanya ve bazı şeyler düzenlemektedir.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom hat kullanıcıları tarafından “Türk Telekom bedava mesaj hakkı nasıl yapılır?” sorusunun cevabı yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır?

Hergün binlerce kullanıcı bedava mesaj hakkının nasıl yapıldığı ile ilgili arama yapmaktadır. Bedava mesaj hakkı yapmak isteyen farklı kampanyalardan faydalanarak bedava dakika kazanabilecektir.

Türk Telekom bedava dakika kampanyaları arasından Lira Paylaş, Selfy, Taraftar gibi daha birçok kampanya bulunmaktadır.  Her kampanya için farklı şartlar bulunmaktadır. Kampanya detaylarını okuyarak size uygun olanından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom aboneleri tarafından merak edilen ve en çok araştırılan konulardan biri de bedava SMS paketinin nasıl yapılacağıdır. Bedava SMS paketi sayesinde insanlar ücret ödemeden veya cüzi bir miktar ödeme yaparak bedava SMS’ten yararlanabilecektir.

Türk Telekom ücretsiz SMS hakkı kazanmak isteyen kişiler Sil Süpür uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamaya telefon numarası ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra haftada bir defa verilen sil süpür de yer alan fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Self 25 yaş altı olan kişiler bedava mesajlaşma hizmeti sunan bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Selfy kampanyasına geçiş yapacak olan kişilerin dakika altında her yöne görüşme yapmış olması veya SMS göndermemiş olması gerekmektedir. Bu sayede bedava 250 mesaj hakkı hattınıza tanımlanacaktır.

Selfy kullanıcıları başka bir yöntemle de SMS yapabilmektedir. Bedava mesaj hakkı kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, son üç ayda aylık 100 ve üzeri fatura ödediyse veya 100 TL ve üzeri yükleme yaptıysa 30 gün boyunca 100, 200, 500, 1000 olacak şekilde bedava mesaj hakkı kazanabilecektir.

Türk Telekom Selfy Geceler Kampanyası İle Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom gençleri mutlu eden bir operatördür. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 25 ve alt yaş grubunda olması gerekmektedir.  Bu kampanya dahilinde her ay 30 TL ve üzeri yükleme yapan faturasız hatlar akşam 21:00’dan sabah 09:00’a kadar bedava SMS hakkı kazanabilecektir. Bu kampanyayı kullanacak olan kişilerin geçerli saat aralığında olmasına dikkat edilmelidir. Belirtilen saat aralığında kullanılmazsa, ek ödemeler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Türk Telekom Taraftar Paketi İle Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Türk Telekom futbol takımları servisine üye olan kişilere bedava mesaj hakkı sunmaktadır. Taraftar paketleri Gsmobile, Fenercell ya da Konyasporcell gibi futbol takımlarıdır. Bu futbol takımlarından birine üye olup daha sonra, normal bir hatta geçiş yaptıysanız, 6 ay geçerli 5000 SMS kazanabilirsiniz. Buna ek olarak 500 dakika her yöne konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Bedava dakika ve SMS’lerin aktif hale gelmesini isterseniz, abonelik ve paketinizi değiştirdiğinize dair, bildirim mesajı geldikten sonra, GERİTARAFTAR yazarak 5555’e mesaj göndermelisiniz.

Türk Telekom Lira Paylaş İle Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell 6 ay içersinde 3 defa “Paylaş Kazan” servisini kullanan kişilere bedava mesaj hakkı vermektedir. Aynı zamanda hattına toplamda 300 TL yüklemiş olan kişiler, her yöne bedava 100 mesaj hakkı kazanabilecektir.

Türk Telekom Bedava Anlık Mesaj Hakkı Kazanma

Ücretsiz anlık mesajlaşma yönteminden faydalanmak isteyen kişilerin, Türk Telekom kurumsal hatta sahip olmalıdır.  Ücretsiz SMS kampanyasından Kontrollü Esnaf Tarifeli kişiler, Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeli kişiler gibi çeşitli kurumsal tarifeye üye olan kişiler yararlanabilecektir. Bu kampanya dahilinde yapılan SMS hakkı hem yurt içinde hem de yurt dışında geçerlidir.

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin faturalı Türk Telekom hattı kullanması gerekmektedir. Daha sonra telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak UCRETSİZ yazıp 5555’e kısa mesaj gönderilmelidir.  Gelen onay mesajının ardından bedava SMS paketinizi kullanabilirsiniz.

Mesaj atmadan da ücretsiz SMS hakkından faydalanabilmeniz mümkündür. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler 444 54 44 numaralı, müşteri hizmetlerini aramalıdır.

Türk Telekom Taahhüt Yenile Bedava Mesaj Hakkı Kazan

Türk Telekom taahhüt yenileyen kullanıcılara bedava SMS kazanma şansı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Belirtilen şartlar altında taahhüt yenilemeyen kişiler bu kampanyadan faydalanamayacaktır.

  • Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 2 yıl ve üzeri S.E.Ç. kampanyasına üye olması gerekmektedir.
  • 2 ve üzeri nal paketi üyeliğinin olması veya sahibi olması gerekmektedir.
  • Aylık 800 ve üzeri SMS gönderen kişiler bu paketten faydalanabilecektir.
  • Paket kapsamında biten veya bitme tarihi yaklaşan aboneliklerin yenilenmesi gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan kişiler 1 yıl boyunca geçerli 4000 SMS fırsatından faydalanabilecektir.

Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı Sorgulama

Türk Telekom bedava mesaj hakkı sorgulama ve Türk Telekom bedava sms hakkı sorgulama için telefonunuzun mesaj kısmına KALAN yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Kalan mesaj hakkınız telefona SMS olarak gelecektir.

Bu yazımızda Türk Telekom Bedava Mesaj Hakkı öğrenme ve sorgulama hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu