Türk Telekom

Türk Telekom Bedava SMS Kazandıran Uygulamalar

Türk Telekom Bedava SMS Kazandıran Uygulamalar 2024; Türk Telekom, ülkemizde en eski operatörlerdendir. Köklü bir geçmişe sahip olan Türk Telekom güvenilir olması, hem de her yer çekim kalitesi nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Türk Telekom kullanıcılarına SMS veren birçok farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları telefonuna indiren kişiler bedava SMS fırsatlarından faydalanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom kullanıcıları tarafından merak edilen bedava SMS veren uygulamalar ve uygulamalar ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat sahiplerine bedava SMS hakkı kazandıran operatörlerdendir. Bedava SMS kazanmak isteyen faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına özel kampanyalar ve uygulamalar bulunmaktadır.

Bu uygulamaarı ve kampanyaları takip ederek, günlük, haftalık ve aylık geçerli olan bedava SMS fırsatlarından faydalanabilir, sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz.

Selfy İle Bedava SMS Kazanma

Selfy ile bedava SMS kazanmak isteyen kişiler, Selfy abonesi olmalıdır.   Selfy abonesi olan gençler Selfy’li Geceler kampanyasına katılabilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Bu yöntemi kullanan kişiler akşam dokuz ve sabah dokuz arası ücretsiz olarak mesajlaşabilecektir.

Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler GECE yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Selfy’nin kullanıcılarına sunduğu daha farklı kampanyalarda bulunmaktadır. Diğer kampanyaya katılmak isteyen kişiler ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545’e kısa mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından bedava SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sil Süpür Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Sil Süpür uygulaması da Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve tercih edilen uygulamadır. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir.  Daha sonra ise telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Uygulama içersinde yer alan “Sil Süpür” seçeneğine giriş yaparak bedava hediyeler kazanabilirsiniz.

Sil Süpür uygulaması kullanıcılarına yalnızca SMS vermemektedir. Uygulama içeresinde internet, dakika gibi fırsatlarda bulunmaktadır. Uygulamaya giriş yaparak haftada bir defa verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Lira Paylaş İle Bedava SMS Kazanma

Son 6 ayda 3 defa “Lira Paylaş” servisini kullanan, herhangi bir SMS aboneliği olmayan kişiler  ve toplamda hattına 300 TL yükleyen kişiler, her yöne bedava SMS fırsatı kazanabilecektir. SMS hakkınız hattınıza yüklendiğinde sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz.

Türk Telekom İletişi İzni Ver Bedava SMS Kazan

İnternet ve teknolojinin hayatımıza girmesi ile insanların verileri sanal platformlarda tutulmaktadır.  Bu platformdan paylaşım yapılıp yapılamayacağı tamamen sizin onayınıza göre yapılmaktadır. Web sitesinden veya uygulamadan Türk Telekom’a giriş yapılmalıdır.  Daha sonra verilerinizin paylaşılıp paylaşılmayacağına izin vereceğinizi belirlemelisiniz. Yazıyı onayladıktan sonra her yöne bedava 2000 mesaj hakkı kazanabilirsiniz.

Bu paket tek seferliktir. İnternet kullanmayan kişiler 444 15 00 numaralı Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak, sesli yanıt sisteminden verileriniz korunmasına ilişkin metni dinleyerek, onay veriyorsanız 1’i , onay vermiyorsanız 2’yi tuşlamalısınız. Bu işlemi yapan kişilerin de hattına gün gün boyunca geçerli 2000 SMS kullanabilecektir.

Türk Telekom Woops İle Bedava Dakika Kazanma

Woops’ta Selfy ile eş değerdir. Dakika kazanmak için eski Woops kampanyalarından biri olan ve en çok sevilen dakika kazanma yöntemi SELFYWDK yazarak 4545’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu yöntemi uygulayan kişilerin hesabına bedava 2000 dakika hediye yüklenecektir. Kampanya yılda bir kez geçerlidir. Kampayanının kullanım süresi ise sadece bir haftadır. Bu kampanya sayesinde sevdikleriniz ile bir hafta boyunca doya doya konuşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu