Türk Telekom

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2024; Türk Telekom kullanıcıları tarafından en araştırılan ve merak edilen konuların başında bedava dakikanın nasıl yapıldığıdır. Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına birçok farklı kampanya sunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde birçok faturasız hat sahipleri ücret ödemeden sevdikleri ile doyasıya konuşabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda faturasız hat kullanıcıları tarafından merak edilen konulardan biri olan, bedava dakika nasıl yapılır sorusunun cevabı yer almaktadır.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika Kazanma

Faturasız hat kullanan kişiler bedava dakikanın nasıl yapılacağını merak etmektedir. Faturalı ve faturasız hat sahibi olan kişiler farklı yöntemler kullanılarak bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Sil Süpür uygulamasını telefonuna indirerek veya bazı mesaj kodları ile konuşması fırsatı elde edebilecektir.

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür uygulaması Türk Telekom kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen uygulamalardandır. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bu uygulamayı indirerek bedava hediyeler kazanabilmektedir. Uygulamayı telefonuna App Store veya Play Store’dan indirebilirsiniz.

Telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.  Daha sonra haftalık olarak verilen bedava dakika ve internet gibi hediyeler kazanabilecektir. Verilen hediyeler günlük, haftalık, aylık olarak bu hediyelerden faydalanabilecektir. Gelen onay mesajından sonra hediyelerinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Her Yöne Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom bedava konuşma paketi kazanmak isteyen kişiler herhangi bir ücret ödemeden bedava dakika kazanabilmektedir. Türk Telekom kadın müşteriler her ay 25 TL ve üzeri yükleme yaptıklarında 13:00 ile 14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz bedava dakika kazanabilecektir. Bu kampanya dahilinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve 1 GB Twitter da kullanabileceğiniz 2 GB geçerli internet hediyesi kazanabilecektir. HERYONE DK yazarak 5555’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika

Türk Telekom Selfy ücretli tarifesini atın alan kullanıcılar bedava konuşma paketi kazanabilecektir. Faturasız hat sahipleri gece konuşma kampanyasından faydalanmak için Selfy paketine 30 TL ve üzeri bedava yükleme yapmalıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler GECE yazarak 4545’e mesaj göndermesi gerekmektedir.

Güncel bedava dakika kampanyaları için Türk Telekom Bedava Dakika 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava dakika veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalardan faydalanmak isteyen kişilerin uygulamaları App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile sisteme giriş yapılmalıdır.

Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamaların başında Sil Süpür uygulaması yer almaktadır. Sil Süpür uygulamasına giriş yapan kişiler haftalık olarak verilen bedava dakika, internet ve SMS gibi hediyelerden faydalanabilecektir.

Türk Telekom Bedava Dakika Hilesi

Türk Telekom bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağı kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Maalesef bedava dakika hilesi bulunmamaktadır. Türk Telekom kullanıcılarına farklı kampanyalar düzenleyerek bedava hediyeler vermektedir. Kampanyaları takip ederek bedava dakikalardan faydalanabilirsiniz.

Sizlere güncel Türk Telekom Faturasız Bedava Dakika 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu