Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası 2024; Sevdikleri ile konuşmak isteyen binlerce kişi bedava dakikanın nasıl yapılacağını merak etmektedir. Bedava dakika yapmak isteyen binlerce Türk Telekom kullanıcıları bunun nasıl yapılacağını merak etmektedir.

Türk Telekom kullanıcıların faydalanması için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalar sayesinde binlerce kişi bedava dakika, internet ve SMS gibi fırsatlardan faydalanmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Türk Telekom bedava konuşma kampanyası ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Konuşma Kampanyası Nasıl Yapılır?

Her yöne bedava konuşmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları farklı yöntemler uygulayarak bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler bazı SMS kodları ile mesaj göndererek ve bazı uygulamaları telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilecektir.

Hattını Türk Telekom’a taşıyan veya yeni hat alan kişiler,1 yıl boyunca her yöne geçerli 50 dakika kazanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler KAYIT yazarak 5660’a kısa mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Faturalı Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom faturalı hat kullanıcıları farklı kampanyalar ile konuşma fırsatlarından faydalanmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler numarasını Türk Telekom’a taşıyarak “Her Yöne Konuşmak Lazım” paketlerinden birine geçiş yapmalıdır.

Türk Telekom Faturasız Her Yöne Konuşma Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanıcılarına bedava dakika hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında en yaygın olanı yükle kazan kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler 30 TL tutarında yükleme yapmalıdır. Bu uygulama ile 21:00 ile sabah 9:00’a kadar bedava konuşma fırsatından faydalanabilmektedir.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları GECE yazıp 4545’e kısa mesaj göndermelidir.

Türk Telekom Bedava Dakika Paketi Kampanyası

Türk Telekom bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, her yöne 50, 100 dakika bedava konuşma hediyesinden faydalanmak için yapması gereken tek işlem PAKET yazarak 9090’a mesaj göndermelidir. BU paketi yapan kişiler Türk Telekom kullanıcıları ile bedava konuşabilecektir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom binlerce kullanıcıya bedava dakika vermektedir. Bedava dakika kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcılar bazı uygulamaları telefonuna indirmelidir. Bedava dakika veren uygulamaları App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Telefonuna indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak bedava dakikalardan faydalanabilecektir. Aşağıda bedava dakika veren uygulamalar yer almaktadır.

  • TT Online
  • Arayanı Bil Plus
  • Sil Süpür
  • Selfy

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Sil Süpür uygulaması haftalık olarak kullanıcılara bedava hediyeler veren uygulamalardandır. Uygulamaya giriş yaparak günlük, haftalık ve aylık bedava hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulamayı App Store’dan veya Play Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz. Daha sonra telefon numarası ve şifresi ile giriş yaparak her hafta Cuma günü bedava hediye kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Selfy uygulamasını da telefonunuza indirerek bedava hediyeler kazanabilirsiniz. Uygulamada yer alan hediyelerden faydalanmak için 25 yaş altında olması ve telefonunda en az 30 TL yüklü olması gerekmektedir.

Türk Telekom Ücretsiz 2000 Dakika Kazanma

Türk Telekom kullanıcıları tarifeye ek 9 TL ödeme yaparak 2000 dakika kazanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler SABIT2000 yazarak 6368’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından bedava dakikaları kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Köy Avantaj Kampanyası İle Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen köy statüsüne ilk ay 3000 dakika hediye vermektedir. Bu kampanyadan sabah 07:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında bedava dakika kazanabilecektir.

Türk Telekom Onnet Kampanyası İle Bedava Dakika Kampanyası

Türk Telekom kullanıcıları Onnet kampanyası ile kullanıcılarına 12 ay boyunca bedava dakika kazanabilecektir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Türk Telekom İletişim Merkezi’ni ziyaret ederek 12 ay boyunca yurt içinde bedava konuşabilecektir. Bu kampanyadan faydalanacak olan kişiler herhangi bir ek ücret ödemeden faydalanabilecektir.

Türk Telekom SEÇ Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bedava Dakika Kazanma

S.E.Ç. konuşmak lazım kampanyası numarasını Türk Telekom’a taşıyan kullanıcıların faydalanabileceği bir kampanyadır. Numarasını taşıyan kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden her yöne 500 dakikadan faydalanabilecektir.

Tarife ile ilgili merak edilen detaylar aşağıda yer almaktadır.

Tarifeye geçiş yapanların hattına 1500 dakika yüklenecektir.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom ev hanımlarına özgü kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin 15 TL gibi cüzi bir miktar ödemesi gerekmektedir. Bu sayede aylık 150 dakika kazanabilecektir.

Bu paketi satın alan kişiler kadın aboneler aylık 2000 dakika kazanabilecektir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler 2000 yazarak 5555’e mesaj göndermesi gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu