Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2024; Binler Türk Telekom kullanıcısı bedava dakika veren uygulamaların neler olduğunu merak etmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları bazı uygulamaları telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilmektedir. Bu uygulamaların neler olduğu Türk Telekom kullanan kişiler tarafından merak edilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda “Türk Telekom kullanıcıları tarafından merak edilen bedava dakika veren uygulamalar nelerdir?” sorusunun cevabı yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom her gün binlerce kişiye sürpriz hediyeler vermektedir. Bu hediyeler 2024 yılında daha da artmıştır. Bu nedenle binlerce kişi hattını Türk Telekom’a taşımış veya Türk Telekom hattı almaya başlamıştır. Aşağıda belirtilen uygulamaları telefonuna indiren kişiler bedava dakika kazanabilecektir.

  • TTOnline
  • Arayanı Bil Plus
  • Selfy
  • Sil Süpür

Türk Telekom Sil Süpür Uygulaması İle Bedava Dakika

Hediye dakika kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları, en çok biline Sil Süpür uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmelidir. Uygulamayı telefonuna indiren kişiler telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Daha sonra Sil Süpür uygulamasına giriş yaparak haftada bir defa verilen dakika, internet ve SMS gibi hediyelerden faydalanabilecektir.

Sil Süpür Uygulaması Ücretli Mi?

Sil Süpür uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanılabilecek bir uygulamadır. Türk Telekom kullanıcıların bedava dakika, internet ve SMS kazanması için uygulamayı mutlaka telefonuna yüklemesi gerekmektedir.

Sil Süpür uygulamasının kullanıcılara sağlığa birçok faydası bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi bedava internet ve dakika fırsatı sunmasıdır. Uygulamayı indiren Türk Telekom kullanıcıları haftalık olarak bedava hediyelerden faydalanabilecektir.

Türk Telekom Selfy Uygulaması İle Bedava Dakika

Selfy uygulaması da Türk Telekom kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve tercih edilen uygulamalardandır. Selfy uygulamasından faydalanmak isteyen kişilerin bedava dakikadan faydalanabilmesi için telefonunda en az 30 TL yüklü olması gerekmektedir.

Selfy kullanan kişiler bedava 1000 dakikaya kadar konuşma fırsatlarından faydalanabilecektir. Kazanmak isteyen kişiler Self uygulamasını tercih etmelidir.

Türk Telekom Her Yöne Konuşmak Lazım Kampanyası

Türk Telekom “Her Yöne Konuşmak Lazım Kampanyası” ile faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava konuşma fırsatından faydalanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler hattını Türk Telekom’a taşımalıdır. Bu tarifeye geçiş yapan kişiler her yöne bedava 500 dakika kazanabilecektir.

Bu tarifeye geçiş yapan şanslı kişiler 60 günde 12 ay faturalı hat kullanacaklarına dair taahhüt onaylamalıdır. Bunu yapan kişiler sözleşmeyi onayladığı takdirde her ay 10 TL indirimli konuşma fırsatından faydalanabilecektir.

Türk Telekom Ev Hanımlarına Özel Bedava Konuşma Paketi

Türk Telekom ev hanımlarına özel bedava konuşma paketi vermektedir. Bu paketten faydalanmak isteyen faturasız hat sahipleri olan ev hanımlarına bedava konuşma paketi hediye etmektedir. Bu kampanya dahilinde aylık 2000 dakika kazanabilecektir.

Sizlere güncel Türk Telekom Bedava Dakika Veren Uygulamalar hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu