Türk Telekom

Türk Telekom Bedava Mesaj Atma

Türk Telekom Bedava Mesaj Atma 2023; Türk Telekom faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava kampanyaları merak etmektedir. Günümüzde her ne kadar yaygın olarak kullanılmasa bile, kullanan kişilerden bazılarına SMS hakkı yetersiz gelmektedir. Bu nedenle bedava mesaj hakkının nasıl yapılacağını merak etmektedir. Türk Telekom kullanıcıları tarafından bedava mesaj hakkının nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Türk Telekom Bedava Mesaj Nasıl Atılır?

Türk Telekom bedava mesaj hakkı kazanmak isteyen kişiler Selfy, Sil Süpür gibi uygulamaları telefonuna indirerek bedava mesaj hakkı kazanabilecektir. Bedava mesaj hakkı kazanmak için yapılabilecekti bir diğer yöntem ise SMS kodları ile bazı numaralara mesaj göndermektir. Bu sayede insanlar sevdikleri ile doyasıya mesajlaşabilecektir.

Türk Telekom Ücretsiz Mesaj Atma

Bedava mesaj hakkı yapmak isteyen kişiler, DENEME yazarak 5555’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından ücretsiz SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava mesaj hakkı yapabilmenin diğer yöntemi ise, UCRETSIZ yazarak 5555’e mesaj göndermektir.

Sil Süpür İle Bedava Mesaj Atma Hakkı Kazanma

Sil Süpür uygulaması binlerce Türk Telekom kullanıcıları tarafından bilinen ve tercih edilen bir uygulamadır. Uygulamayı Play Store veya App Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile sisteme giriş yapmalısınız. Sisteme giriş yaptıktan sonra Sil Süpür alanına giriş yaparak bedava mesaj hakkı kazanabilirsiniz.

Sil Süpür uygulaması ile haftada bir defa bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy İle Bedava Mesaj Atma Hakkı Kazanma

Selfy uygulaması 25 yaş altı grubundaki kişilerin kullanması için yapılan br uygulamadır. Selfy uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler uygulamayı Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmelidir. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin bazı şartları taşıması gerekmektedir. Başvuru şartları aşağıda yer almaktadır.

  • 20 dakikanın altında yer yöne konuşma yapmış olmak veya SMS göndermemiş olması
  • Selfy grubuna üye olması
  • Son üç ayda herhangi bir tarife seçmemiş olması

Selfy kampanyasına dahil olmak isteyen gençlerin hattına 30 günde bir 25 TL yükleme yapması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak isteyen Selfy aboneleri ANLIK MESAJLASMA yazarak 4545’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra ücretsiz mesaj hakkınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Taahhüt Yenile Ücretsiz Mesaj Atma

Bedava mesaj hakkı kazanmak isteyen Türk Telekom kullanıcıları S.E.Ç, yıkılan veya bal paketlerinden birine üye olmalı ve bu üyeliği devam ettirmelidir. Taahhüt yenilemek isteyen kişiler, yenileme işlemi yaptıktan sonra her yöne 4000 mesaj hakkı kazanabilecektir. 4000 SMS hakkı bir yıl boyunca geçerlidir. Bedava 4000 mesaj hakkından faydalanmak isteyen kişiler bir an önce S.E.Ç tarifesine geçiş yapmalıdır.

Türk Telekom Taraftar Paketi İle Bedava SMS Kazanma

Türk Telekom taraftar paketine geçiş yapan kişiler bedava mesaj hakkı kazanabilmektedir. Gsmobile, Konyasporcell, Fenercell gibi taraftar paketine geçiş yaparak bedava SMS kazanabilecektir.

Ücretsiz mesajlaşma hakkınızın aktif olması için paket değişimini belirten bir mesaj geldiyse GERİTARAFTAR yazarak 5555’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Gelen onay mesajının ardından bedava SMS ve dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Hakkı

Türk Telekom faturalı hat kullanıcılarına anlık olarak mesajlaşabilmesi için bazı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Kontrollü Esnaf Dostu Tarifeler, Kontrollü Esnaf Tarifeleri gibi kurumsal aboneler faydalanabilecektir.

Ücretsiz mesajlaşma kampanyasına katılan kişiler, yurt içi ve yurt dışından sevdikleri ile mesajlaşma fırsatı elde edebilecektir.

Sizlere bu yazımızda Türk Telekom Bedava Mesaj Atma, Türk Telekom Ücretsiz SMS Atma ve Türk Telekom Ücretsiz SMS Gönderme hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu