Turkcell

Turkcell Faturalı Bedava Dakika (Hediye Dakika Kampanyası)

Turkcell Faturalı Bedava Dakika 2024; Turkcell operatörü her yerde çekim gücü sayesinde en fazla tercih edilen operatörlerdendir. Binlerce Turkcell kullanıcısı sevdikleri ile nerede olursa olsun konuşmak istemektedir. Durum böyle olunca dakika paketleri yetersiz gelmektedir. Turkcell faturalı bedava dakikanın nasıl yapılacağı araştırılmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell faturalı hat kullanıcılarının nasıl bedava dakika yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava dakika vermektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Play Store ya da App Store’dan uygulamayı telefonuna indirerek, telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır.

Giriş yaptıktan sonra uygulama içersinde yer alan Salla Kazan seçeneğine tıklayarak haftalık olarak bedava konuşma paketi kazanabilecektir. Bu paket ile sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz.

Hesabım uygulaması içerisinde Hediye Havuzu da bulunmaktadır. Hediye havuzunda yapılması gereken bazı görevler vardır. Bu görevleri yerine getiren kişiler bedava dakika, SMS ve internet gibi fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

BİP uygulaması da Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanan Turkcell’lilere bedava dakika vermektedir. BİP uygulaması içerisinde yer alan bedava fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler uygulamayı App Store ya da Play Store’dan telefonuna indirmelidir.

Daha sonra  BİP 100 DK yazarak 2200’e mesaj göndermelidir. Mesaj gönderdikten sonra hattınıza gelen 100 dakikayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Gurbet Tarifesi ile binlerce kişi sevdikleri ile doyasıya konuşabilecektir.  Gurbet Tarifesi, BİP uygulamasında bulunan kanallardandır. Uygulamayı telefonuna indiren kullanıcılar kanala giriş yapmalıdır. Daha sonra ise, 20 TL ve üzeri yükleme yaparak bedava 1000 dakika fırsatından faydalanabilirsiniz.

BİP uygulamasında yer alan Sürpriz Nokta Kanalı’na giriş yapan kişiler bedava fırsatlardan faydalanabilecektir. Bu yöntemi kullanmak isteyen kişilerin telefonunda GPS uygulamasının da olması gerekmektedir. Verilen noktaları ziyaret eden kişiler bedava dakika kazanabilecektir.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell kullanıcıları her yöne bedava dakika kazanmak için yapılması gereken yöntemleri araştırmaktadır. Faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava dakika kazanmak için HEDİYE DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu sayede her yöne bedava 100, 250, 500 ve 1000 dakika kazanabilecektir.

Hafta Sonu Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturalı hat kullanıcılarına hafta sonu sevdikleri konuşabilsin diye, bedava dakika vermektedir. Hafta sonu bedava konuşmak isteyen kişiler BOL DK HAFTASONU yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişiler hafta sonu Cuma saat 20:00’dan Pazar akşamı 23:59’a kadar bedava dakika kazanabilecektir. Bu kampanya dahilinde kişilerin hattına 100 ile 250 dakika arasında yükleme yapılacaktır. Gelen onay mesajından sonra bedava konuşabilirsiniz.

Dakika paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine Turkcell Bedava Dakika 2024 kampanyalarını içeren yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell SMS Kodları İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına SMS kodları ile bedava dakika vermektedir. Bu özellik Turkcell kullanıcıları tarafından çok sevilmektedir. SMS kodları ile bedava dakika kazanmak isteyen kişileri yapması gereken yöntemler aşağıda yer almaktadır.

  • SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.
  • FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.
  • GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.

Sizlere bu yazımızda güncel Turkcell Faturalı Bedava Dakika 2024 kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Turkcell Hediye Dakika Kazanma konusunda aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu