Turkcell

Turkcell Ücretsiz SMS Kazanma

Turkcell Ücretsiz SMS Kazanma 2024; Günümüzde yaygın olarak kullanılmasa dahi SMS kullanan kişiler bulunmaktadır. SMS ile mesajlaşan kullanıcıların paketindeki mesajlaşma hakkı bazen yetersiz gelmektedir. Bu nedenle birçok kullanıcı ücretsiz SMS nasıl kazanılır sorusuna cevap aramaktadır.

Aşağıdaki yazımızda ücretsiz SMS nasıl kazanılır? sorusunun cevabı ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Turkcell Ücretsiz SMS Nasıl Kazanılır?

Turkcell operatörü kullanıcılarına ücretsiz SMS kazanmak için farklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler bazı uygulamaları telefonuna indirmeli veya SMS kodları ile mesaj göndermelidir.  Gelen onay mesajından sonra ücretsiz SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilir, sevdiklerinizle mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz SMS Kazanma Nasıl Yapılır?

Turkcell abonelerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu kolaylıklardan biri de ücretsiz SMS paketidir. Binlerde kişi bu kolaylıklardan faydalanmak için Turkcell operatörüne geçiş yapmaktadır.

Ücretsiz SMS kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları ABONE yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu sayede 50 SMS’ten 1000 SMS’e kadar ücretsiz mesajlaşma imkanından faydalanabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra ücretsiz SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Ücretsiz SMS Paketi Kazanma Yolları

Turkcell ücretsiz SMS paketi, faturalı veya faturasız hat kullanıcılarının günlük hayatta kullandığı, günlük, haftalık veya aylık olarak ücretsiz olarak tanımlanan paketlerdir. Ücretsiz SMS paketlerinden faydalanmak isteyen kişilerin hattına bedava SMS hakkı tanımlanacaktır.

SMS hakkı biten kullanıcılar cüzi bir miktar ödeyerek de bedava SMS hakkı yapabilmektedir.

Birçok Turkcell kullanıcısı kalan kullanım detaylarını merak etmektedir. Paketinde kalan miktarı öğrenmek isteyen kişiler “KALAN” yazarak 2222’ye ücretsiz olarak mesaj göndermelidir.

Kalan kullanım detaylarını öğrenmenin diğer yöntemi ise, telefonundan *159# tuşlayarak, kalan kullanım detaylarını öğrenebilecektir.

Turkcell Ücretsiz SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörüne yeni geçen veya daha önceden kullanan kişiler, ücretsiz SMS kazanmak için aşağıdaki yöntemleri uygulamalıdır.

Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler SMS yazarak SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayarak ücretsiz 5000 SMS kazanabilirsiniz. Gelen onay mesajından sonra bedava mesaj hakkınızı kullanabilirsiniz.

GEL SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderdikten sonra ücretsiz SMS fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Bu işlemi yapan kişilerin hattına tanımlanan onay mesajından sonra ücretsiz SMS hakkını kullanabilecektir.

Ücretsiz SMS kazanmak isteyen kişilerin uygulayabileceği diğer yöntem ise, mesaj kısmına büyük harflerle IPTAL IZIN yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.  Daha sonra devam tuşuna tıklayarak 2197’ye  yeniden mesaj gönderilmelidir. Son olarak hattınıza tanımlanan ücretsiz SMS paketini kullanabilirsiniz.

Dijital Operatör Uygulaması İle Ücretsiz SMS Kazanma

Dijital operatör uygulaması neredeyse Turkcell kullanan kişiler tarafından en fazla tercih edilen uygulamalardandır. Dijital operatör uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna ücretsiz olarak indirebilecektir. Telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifreniz ile giriş yaparak ücretsiz SMS kazanabilirsiniz.

Dijital Operatör uygulamasında Salla Kazan adı altında bir kanal bulunmaktadır. Bu kanala giriş yaparak haftada bir defa verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasından, bedava dakika ve bedava internet gibi fırsatlarda bulunmaktadır.

GNÇ Uygulaması İle Ücretsiz SMS Kazanma

GNÇ uygulaması 26 yaş ve altı olan kullanıcılara fırsatlar sunan uygulamalardandır. Uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirdikten sonra bedava SMS fırsatlardan faydalanabilirsisiniz. Uygulama ücretsiz SMS, dakika ve internet gibi fırsatlar sunmaktadır.

GNÇ uygulamasından faydalanmak için, uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz.

Özel Günlerde Ücretsiz SMS Kazanma

Özel günlerde insanlar sevdikleri ile mesajlaşabilmesi için Turkcell ücretsiz olarak SMS hakkı vermektedir. Ücretsiz mesajlaşma hakkından faydalanmak isteyen kişiler aşağıdaki SMS kodları ile mesaj göndermelidir.

19 Mayıs’ta bedava SMS kazanmak isteyen kişiler 19MAYIS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Kurban Bayramı’nda SMS kazanmak isteyen kişiler KURBAN yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Yılbaşında bedava SMS kazanmak için YILBASI yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanya Ramazan Bayramı, 29 Ekim, 23 Nisan gibi günlerde de geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu