Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Bedava Dakika Kazanma 2023; Turkcell operatörleri kullanıcılarına SMS, dakika ve internet gibi fırsatları ücretsiz olarak sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen binlerce Turkcell kullanıcısı bedava fırsatlardan nasıl yararlanabileceğin sorusuna yanıt aramaktadır.

Turkcell operatörlerinden bedava dakika kazanmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler belirli SMS kodları ile kısa mesaj göndermek veya Turkcell uygulamalarıdır.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell kullanıcılarının nasıl bedava dakika kazanabileceği ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması, Turkcell kullanıcıları tarafından en fazla bilinen ve tercih edilen uygulamalardandır. Neredeyse Turkcell kullanan herkesin telefonunda bu uygulama bulunmaktadır. Uygulama bulunmayan kişiler Hesabım uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirebilir.

Turkcell Hesabım uygulamasında Hediye Havuzu bulunmaktadır. Hediye Havuzu içersinde bulunan görevleri yerine getirerek bedava fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde Salla Kazan seçeneği de bulunmaktadır. Salla Kazan alanına giriş yaparak haftalık olarak bedava konuşma paketi, SMS ve internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell BİP uygulaması da bedava dakika kazandıran uygulamalardır. BİP uygulamasını aktif olarak kullanan kişiler bedava fırsatlardan faydalanabilecektir.

BİP uygulamasını kullanan kişiler 1 TL gibi cüzi miktar ödeyerek dakika kazanabilecektir. Bu yöntem ile dakika kazanmak isteyen kişiler BİP 100 DK yazarak 2200’a kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz.

Hafta Sonu Bedava Dakika Kazanma

Turkcell operatörü kullanıcıları sevdikleri ile hafta sonu konuşabilmesi için bedava konuşma paketi hakkı vermektedir. Hafta sonu bedava konuşma fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin hattına 35 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra faturasız hat sahipleri 30 gün boyunca ücretsiz faydalanabilecektir.

Yaani Arama Motoru Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Yaani arama motoru sayesinde Turkcell kullanıcılar bedava dakika kazanabilecektir. Arama motoru andorid ve İoS işletim sistemleri olan telefonlarda kullanılabilmektedir. Bunu kullanan Turkcell kullanıcıları bedava internet ve dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.

Turkcell GNC Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell operatörü kullanan 26 yaş ve altı gençlere fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen Genç Turkcell’liler GNC uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir.  GNC uygulaması içerinde bulunan “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak bedava fırsatlardan faydalanabilecektir. GNC uygulaması haftada kili defa kullanılan bir uygulamadır.

Turkcell Sürpriz Dakika Kazanma

Turkcell operatörleri kısa mesaj göndererek bedava dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Mesaj göndererek bedava dakikalardan faydalanmak isteyen kişiler SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika için Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2023 yazısını okuyabilirsiniz.

Turkcell Bedava 30 Dakika Kazanma

Turkcell kullanıcılarına bedava dakika vermektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları GEL DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Daha sonra gelen 30 dakika hattınıza yüklenecektir. Gelen onay mesajından sonra sevdikleriniz ile 30 dakika boyunca konuşabilirsiniz.

Turkcell Bedava 60 Dakika Kazanma

Turkcell kullanan kişiler bedava 60 dakika kazanabilecektir. Bedava 60 dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları BİP uygulamasını telefonuna indirmelidir. BİP uygulamasını ilk defa telefonuna indiren kullanıcılar uygulamaya giriş yaparak bedava 60 dakika fırsatından faydalanabilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu