Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2024; Turkcell kullanıcılarına bedava hediye veren operatörlerdendir. Bazı kişilere verilen hediyler yalnızca Turkcell kullanan kişiler arasında geçerli iken, bazı kişilere verilen hediyeler ise bütün operatörlerde geçerlidir.

Bazı kişilerin kullandığı paketler yetersiz gelmektedir. Bu nedenle birçok kişi bedava dakikanın nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Aşağıdaki yazımızda Turkcell operatörü kullanan kişiler tarafından merak edilen bedava dakika kazanma hilesi konusu ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell operatörü kullanan kişiler bedava dakika kampanyalarından ve her yöne bedava dakika hilesi gibi farklı fırsatlar sunmaktadır. Turkcell bedava dakika hilesi yapmak isteyen kişiler SMS göndererek, Salla Kazan uygulamasında bulunan kampanyalardan faydalanarak ve BİP gibi uygulamaları indirerek yapabilecektir.

Uygulama içerisinde farklı kanallar da bulunmaktadır. Mesela BİP uygulaması içerisinde “Sen Yap Diye”  adında bir kanal bulunmaktadır. Bu gibi kanallardan da bedava dakika yapabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava Dakika Hilesi

BİP uygulaması Turkcell kullanıcılarına en fazla bedava fırsatlardan faydalanmasını sağlayan uygulamadır. BİP uygulaması içersinde Gurbet Tarifesi, Hafta Sonu kampanyası gibi farklı kanallardan bedava dakika yapabilirsiniz.

BİP uygulaması ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler BİP 100 DK yazarak 2200’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava 100 dakika fırsatından herhangi bir ücret ödemeden faydalanabilirsiniz.

BİP uygulamasında sarı kutu adında puan biriktirme yöntemi bulunmaktadır. Sarı kutu ile puan biriktirilmektedir. 500 puan biriktiğinde SK137 yazarak 2200’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemden sonra her yöne bedava 500 dakika konuşabilirsiniz.

BİP uygulaması içersinde “Sen Yap Diye” adında bir kanal bulunmaktadır.  Bu kanalı takip eden kişiler hediye dakika kazanabilecektir. Bu yöntemi kullandıktan sonra bedava dakikalar 24 saat içerisinde hattınıza tanımlanacaktır. Daha sonra ise, sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Sınırsız Bedava Dakika Hilesi

Turkcell  kullanıcıların doyasıya konuşabilmesi için her yöne bedava dakika fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin her yöne ücretsiz dakika servisine aboneliği olmayan cihazlardan SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Acil Durumlarda Bedava Dakika Hilesi

Turkcell aboneleri acil durumlarda iletişim kurabilmesi için nasıl 30dakika yapılabileceğini merak etmektedir. Acil durumlarda bedava dakika hilesinden faydalanmak isteyen kişiler GEL DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından bedava 30 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell kullanıcıları tarafından en fazla bilinen ve uygulanan uygulamalarsan biri de Dijital Operatör uygulamasıdır. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin Play Store veya App Store’dan uygulamayı indirmesi gerekmektedir.

Uygulamayı indirdikten sonra Salla Kazan bölümüne giriş yaparak, haftada bir defa verilen bedava dakika, internet ve SMS gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Dijital operatör uygulamasında Hediye Havuzu servisi bulunmaktadır. Bu servise giriş yapan kullanıcılar verilen görevleri yerine getirmelidir. Görevler yerine getirildikten sonra bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 60 Dakika Hilesi

Turkcell bedava 60 dakika kazanmak isteyen kişiler BİP uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Uygulamaya telefon numarası ve gelen sms kodu ile giriş yapılması gerekmektedir. Uygulamaya ilk defa giriş yapacak olan kişiler bedava dakikalardan faydalanabilecektir.

SMS Göndererek Bedava Dakika Kazanma Hilesi

SMS kodları ile mesaj göndererek bedava dakika yapılabilmektedir. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin merak ettiği SMS kodları aşağıda yer almaktadır.

  • FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.
  • BOL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştım. Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu