Turkcell

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Bedava SMS Paketi 2024; Turkcell birçok kullanıcı tarafından tercih edilen operatörlerdendir. Tercih edilmesinin nedeni kullanıcılarına bedava dakika, SMS ve internet kazandıran operatörlerdendir. Bu nedenle binlerce kişi Turkcell operatörünü kullanmaktadır.

Günümüzde mesajlaşmak için en çok tercih edilen uygulama WhatsApp’tır. Fakat bazı insanlar mesajlaşmak için hala SMS tercih etmektedir. SMS tercih eden kişilerden bazılarının paketindeki kullanım hakkı yetersiz gelmektedir.

Bedava SMS paketi yapmak isteyen binlerce Turkcell kullanıcısının nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Paketleri Nelerdir?

Turkcell kullanıcılarına farklı yöntemler ile bedava SMS paketi yapma imkanı sağlamaktadır.  Bedava SMS yapmak isteyen kişiler SMS kodları ile ve bazı uygulamalar ile bedava SMS paketlerinden faydalanabilecektir. Turkcell operatörlerinin müşterilerine verdiği bedava SMS paketleri aşağıda yer almaktadır.

  • Şans SMS paketi
  • GEL SMS paketi
  • 1000 SMS paketi
  • 100 SMS paketi
  • 50 SMS paketi

Turkcell Ücretsiz SMS Paketleri

Turkcell faturalı veya faturasız hat kullanıcıları aylık olarak paketine ek olarak ücretsiz SMS yapabilecektir.  Bedava SMS yapmak isteyen kişiler GEL SMS yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Ardından gelen bilgilendirme mesajından sonra ücretsiz olarak SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede bedava 30 adet SMS’e ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

Turkcell Bedava 50 SMS Paketi

Turkcell haftalık olarak kullanıcılarına bedava 50 SMS vermektedir. Haftalık olarak verilen bedava 50 SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Ardından gelen bilgilendirme mesajına EVET yazarak mesajı cevapladıktan sonra bedava fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell Şans SMS Paketi

Turkcell Şans SMS sayesinde Turkcell kullanıcıları bedava SMS yapabilmektedir. Bedava SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcıları SANS yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından bedava SMS paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Özel Günlerde Bedava SMS Paketleri

Turkcell kullanıcılarına özel günlerde sevdikleri ile mesajlaşması için bedava SMS paketi imkanı sunmaktadır. Bedava SMS kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler özel günlerin harflerini büyük harfle yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Mesela Ramazan Bayramı’nda bedava SMS kazanmak isteyen kişilerin SEKER yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

19 Mayıs’ta bedava SMS yapmak isteyen kişilerin 19MAYIS yazarak 2222’ye mesaj göndermesi, 23 Nisan’da bedava SMS yapmak isteyen kişilerin ise 23NISAN yazıp 2222.2ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Diğer günlerde de bu fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

GNC uygulaması 26 yaşından küçük olan Turkcell kullanıcılarının faydalanması amacıyla oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra bedava mesajlaşma avantajlarından kolayca faydalanabilirsiniz.

BİP Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

BİP uygulamasını Play Store ya da App Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapmanız gerekmektedir. BİP uygulaması içerisinde yer alan görevleri yerine getirerek veya Sürpriz Nokta uygulamasına giriş yaparak bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.   GNC uygulamasından faydalanabilmeniz için bir diğer koşul ise,Turkcell GNC tarifesine de sahip olmanızdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu