Turkcell

Turkcell Bedava İnternet (Güncel 1 GB, 5 GB ve 10 GB İnternet)

Makalede Neler Var?

Turkcell Bedava İnternet 2024; Turkcell’le Bağlan Hayata, sloganı ile ülkemizin en sevilen GSM operatörlerinden ve internet servis sağlayıcılarından biri olmayı başaran Turkcell; 2024 yılında da müşterilerine birbirinden güzel ve avantajlı tarife ve paketler sunuyor.

Mevcut Turkcell müşterilerinin yanı sıra Turkcell’e yeni geçen müşteriler de GSM operatörünün hediye internet kapmayanlarından faydalanabiliyorlar.

Aboneler, kampanyalara katılmak suretiyle hediye internet kazanabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Turkcell hediye internet kazanma yöntemlerini sizlerle paylaşmaya, konuyla ilgili olarak en çok merak edilenleri aydınlatmaya çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

Turkcell aboneleri; abonelerin fatura ödeme, mevcut fatura ödeme, TL yükleme vb. işlemlerini online platformda gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan Dijital Operatör Uygulaması’nı kullanarak, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Aynı zamanda aboneler, oyun oynayarak, kendilerine tanımlanan görevleri yerine getirerek, kampanya ve çekilişlere katılarak, Salla Kazan Uygulaması’nı kullanarak da hediye internet kazanabiliyorlar.

Turkcell bedava internet kazandıran kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Güncel Turkcell Bedava İnternet Kampanyası 2024

Turkcell 30 Yıl kampanyası kapsamında tüm Turkcelli müşterilerin kullanmış olduğu paket kadar internet hediyesi veriyor. Güncel olarak kullandığınız paket ne ise paketinize ek olarak ücretsiz olarak hattınıza hediye olarak tanımlanmaktadır.

Turkcell 30 Yıl kuruluşu şerefeni ücretsiz olarak verilen bu paketi almak için 30YIL yazıp 2222 mesaj atmanaız yeterli olacak. Kullandığınız paket haklarına ek olarak hattınıza 1 ay boyunca tanımlı olacaktır. Hiç bir ücret ödemeden hemen kampanyayay katılmak için mesaj göndetmeniz yeterli olacaktır.

Turkcell Faturalı 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Doğanın ve çevrenin korunmasına katkıda bulunmak isteyen Turkcell; basılı faturadan e-faturaya geçen yani faturalarını SMS, mail yoluyla almayı kabul eden müşterilerine günlük 5GB hediye internet armağan ediyor.

Kampanyadan faturalı hat sahibi olan aboneler, otomatik olarak yararlanabiliyorlar.

5GB günlük hediye internet, Çevreci Fatura’ya geçenlerin hatlarına yükleniyor.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanan kişiler, Hediye Havuzu’na girip, belirli görevleri yerine getirdiklerinde hediye internet dahil hediyeler kazanabiliyorlar.

Aboneler, kazanabilecekleri hediyeleri ve yapmaları gereken görevleri Hediye Havuzu ekranında görebiliyorlar. Turkcell hediye havuzu Turkcell tarafından verilen bedava internet kampanyalarını tek yerden görmenize imkan tanımaktadır. İnternet paketiniz bittiğinde Dijital Operatör üzerinden hediye havuzuna girerek güncel kampanyalara katılarak hemen bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell Bizce uygulamasını telefonuna indirip, uygulamada kupon biriktiren aboneler; hediyeler elde edebiliyorlar.

Örneğin; 7 kupon biriktirenler, 6 saat geçerliliğe sahip 1GB, 30 kupon biriktirenler günlük 1GB internet kazanıyorlar. Her gün bizce uygulamasına girip kuponları toplayarak ihtiyacınız halinde dilediğiniz zaman 1 GB ile 5 GB arasında bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanyaya ilişkin bilgi edinebilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/bizce-ile-kupon-biriktir-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell BİP Hediye Yarışı Bedava İnternet

Turkcell BİP hediye yarışı ile her hafta en çok SMS atan kişilerden biri olarak 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Her hafta pazartesi günü başlayacak olan kampanya kapsamında bip uygulaması üzerinden bol bol mesaj atarak 5 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Türkcell Ödül Avcıları Bedava İnternet

Türkcell ödül avcıları ile 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ödül avcıları bedava internet için Turkcell hediye havuzuna giriş yapıp ödül acıları linkine tıklamanız gereklidir. Bip üzerinden oynayacağınız ödül avcıları ile size verilen görevleri yaparak hediye internet kazanmanız mümkün. Size verilen görevleri yaparak 30 puan ulaştığınızda 3 GB internet hattınıza yüklenir. Kazanılan puan 100 olursa 5 GB internet kazanırsınız.

Hemen sizde internet paketiniz bittiğinde ödül avcılarına katılaraka 5 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Her Gole 100 MB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell goller cepte uygulamasını telefonunuza indirip uygulama içerisinde bulunan maçlardan her hangi birini seçtikten sonra maçta atılan her gole 100 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Maçta ne kadar çok gol çıkarsa buna bağlı olarak bedava internet hattınıza yüklenir.

İnternet paketiniz bittiğinde ek internet paketi almak yerine her hafta goller cepte oynayarak ücretsiz internet kazanmanız mümkün. Seçtiğiniz maçta gol çıkmazsa 100 MB hattınıza tanımlanır.

Turkcell BİZ Grup Kur Bedava İnternet Kazan

Turkcell BİZ bedava internet kazanmak için sevdikleriniz ile grup kurarak hem bedava internet kazanabilirsiniz hem de grup üyeleri arasında ücretsiz internet transferi yapabilirsiniz. En az 2 kişi ile kurulan Turkcell biz ekim oluşturduğunuzda tüm ekip üyelerine 2 GB bedava internet hediye edilir.

Turkcell biz ekip avantajları arasında ücretsiz konuşma ve ve 12 ay boyunca her ay 1 GB bedava internet bulunmaktadır. Hemen sizde sevdikleriniz ve aileniz ile Turkcell biz ekibi kurarak ücretsiz internet kaznaabilirsiniz.

Turkcell Doğum Günü Bedava İnternet 2024

Turkcell tüm abonelerine doğum gününde bedava internet hediye ediyor. Doğum gününüz geldiğinde hemen salla kazan yaparak anında 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Doğum gününüz geldiğinde salla kazan uygulamasına size özel olarak ek hak tanımlanır.

Turkcell Günlük 100 MB Hediye İnternet Kampanyası

Genç tarifelerinden birine abone olan gençlerin yararlanabileceği bu kampanyaya göre gençler, Standart Mobil İnternet tarifesindeki internet kullanım ücretleri 14.4 TL’ye eriştiğinde gün sonuna kadar geçerli olan 100MB internet hediyesi kazanıyorlar.

Bu kampanyadan herhangi bir kayıt ya da yükleme şartı bulunmaksızın bütün internet paketsiz Genç Tarifesi abonesi olanlar yararlanabiliyorlar.

Turkcell Yeni Müşteri Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell’ye yeni geçen müşterilere yönelik olan bu kampanyaya göre turkcell.com.tr üzerinden yeni hatta başvuran aboneler; 4 ay boyunca kullanabilecekleri 2GB hediye internet kazanıyorlar.

Yalnızca turkcell.com.tr sitesi üzerinden yeni hat alma ya da numara taşıma ile Turkcell’e geçen aboneler, bu kampanyadan faydalanabiliyorlar.

Yani Turkcell mağaza ya da bayiliklerinden yeni hatta ya da numaraya başvuranlar, bu kampanyadan yararlanamıyorlar.

Turkcell İşte Destek Hediye İnternet Kampanyası

İşte Destek, Esnaf ve İşte Avantaj paketlerinden birine abone olanların faydalanabilecekleri bu kampanya dahilinde aboneler, aylık 2GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Kampanyadan şifre kart sahibi olan müşteriler, ücretsiz bir şekilde faydalanabiliyorlar.

Aboneler; müşteri hizmetlerini arayıp, bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Aynı ay içerisinde kullanılmayan 2GB bedava internet kullanım hakkı, bir sonraki aya devretmiyor.

Turkcell Hediye İnternet Kampanyası

Şirket çalışanlarına özel olan bu kampanya dahilinde kontratının son ayındaki ses hatlarına 3 ay boyunca geçerliliğe sahip olan aylık 1GB internet armağan ediliyor.

Hediyeler; toplam 100 hatta kadar kullanılabiliyor. Örneğin, şirketi 100 hatlı olan müşterilere aylık 100 GB internet hediye ediliyor.

Şirket sahipleri; hediye internetleri çalışanlarına 3 ay boyunca geçerliliğe sahip aylık 1GB hediye internet olarak dağıtabiliyorlar.

Şirket yetkilileri; Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp hediyelerini talep edebiliyorlar.

Turkcell EBA 6GB Bedava İnternet Kampanyası

Kurumsal ya da bireysel faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları, BİP Keşfet bölümünde mevcut olan EBA kanalı üzerinden yaptıkları girişlerde eba.gov.tr sitesinde ya da EBA uygulamasında kullanabilecekleri 6GB bedava internet elde ediyorlar.

Aboneler, kalan internet kullanımlarını öğrenmek istediklerinde KALAN yazıp, 2222’ye ücretsiz kısa mesaj gönderip, kalan internetlerine dair bilgi alabiliyorlar.

Bu kampanya sayesinde öğrenciler, EBA ders içeriklerini kaçırmadan, takip edebiliyorlar.

Turkcell1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Esnaf ya da İşte Destek Paketleri’nden birine abone olanların yararlanabilecekleri bu kampanyaya göre yeni müşteri tekliflerinden mevcut müşteri tekliflerine geçen abonelere Turkcell tarafından 12 ay boyunca geçerli aylık 1GB internet hediye ediliyor.

31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya ilişkin bilgi edinebilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/kontrata-gelene-1-gb-hediye-internet-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Her ay 5 GB Bedava İnternet Kazanma

Bireysel veya kurumsal tüm Platinum Black abonelerinin faydalanabilecekleri bu kampanya kapsamında aboneler, 7 gün boyunca geçerliliği mevcut olan hediye 5GB internet sahibi oluyorlar.

Hediye 5GB internet, Turkcell Platinum mobil uygulaması üzerinden kolaylıkla alınabiliyor.

Hediye internetini kullanmak isteyen Platinum Black abonelerinin mobil uygulamadaki İnterneti Al butonuna tıklamaları gerekiyor.

Turkcell Faturalıya Geç Haftasonu Bedava 5GB Kampanyası

Hazır Kart’tan faturalı hatta geçen ses hattı abonelerine özel olan bu kampanya kapsamında aboneler, 6 ay geçerliliğe sahip, 2 sefer kullanabilecekleri 5GB bedava internet kazanıyorlar.

Hediye internet, faturalı hatta geçen abonelerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Hediye 5GB interneti aktif hale getirip, kullanmak isteyenlerin ise Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’na girmeleri ve hediyelerini buradan almaları gerekiyor.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet Kampanyası

Faturalı ya da faturasız hat kullanan tüm Turkcell aboneleri; GNÇ uygulamasındaki GNÇ Galaksi’ye girip, buradaki yıldızları toplayıp, sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Örneğin; 10 yıldız toplayan gençler, günlük 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

17 yıldız toplayan aboneler ise Youtube kullanımlarında geçerli olan haftalık 1GB internet elde ediyorlar.

Haftalık 1GB Instagram paketi kazanmak isteyenlerin ise 12 yıldız toplamaları gerekiyor.

Turkcell Rahat Tarife Bedava İnternet Kampanyası

Yeni hat alma, numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçme ya da faturalı hattan Rahat tarifelerinden birine geçme vb. yöntemler ile Rahat tarifelerine abone olanlar; hediye internet kazanıyorlar.

Rahat Otomatik Ödeme 1GB, Rahat Paycell Ödeme 1GB, Rahat Haydi Gel 1GB ve Rahat Haydi Gel 3GB kampanyaları; abonelerin katılabilecekleri güncel kampanyalar arasında bulunuyor.

Hediye internet kampanyalarına ilişkin ayrıntılı bilgi alabilmek için hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ek-paket-kampanyalari/turkcell-rahat-tarife-hediye-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Sim kartı son 3 aydır 4.5G uyumlu olan, kartının yanı sıra telefonunda da 4.5G uyumu olan, 4.5G abonesi olmasına rağmen 3G şebekesi üzerinden internete giren aboneler;  bu kampanyadan yararlanabiliyorlar.

Kampanyaya katılmak isteyenler; Hediye Havuzu ekranından hediyelerini alabiliyorlar.

3GB hediye internetini kullanmak isteyenlerin telefon ayarlarına girip, 4.5G hizmetini açmaları gerekiyor.

Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası

Bu kampanya dahilinde Turkcell tarafından belirtilen yüklemeleri yapan Hazır Kart aboneleri, yüklemeleri doğrultusunda hediye internet kazanıyorlar.

Örneğin son 3 ay içerisinde internet kullanımının toplamı 1GB ve üstünde ve geçmiş 4 yüklemesinin ortalaması 20 TL ve altında olanlar; kampanya SMS’i ile bilgilendirildikten sonra 3 gün içerisinde en az 20 TL ve üstünde TL yüklediklerinde 1 gün geçerliliğe sahip 1GB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Kampanyaya ilişkin detaylı bilgi alabilmek için hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/hemen-yukle-hemen-kazan linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

26 yaş altındaki gençlerin sürpriz hediyeler kazanabilecekleri GNÇ uygulamasında yer alan GNÇ Çatlat ile gençler; haftada iki sefer yumurtalarını çatlatabiliyor ve yumurtalardan çıkan hediyeleri kazanabiliyorlar.

1 saatlik 1GB internet, 3 saatlik 1GB internet, günlük 1GB internet, haftalık 5GB internet vb. hediyeleri kazanmak isteyenlerin GNÇ uygulamasındaki Çatlat kategorisine tıklamaları gerekiyor.

Turkcell Rahat Haydi Gel 3GB Bedava İnternet 

Yeni hat alımı veya numara taşıma yöntemlerinden biri ile Turkcell Rahat tarifelerinden birine abone olanlar; 12 ay boyunca geçerli 3GB internet elde ediyorlar.

Aboneler, paket satın aldıkları her ay hediye internet kazanmaya devam edebiliyorlar.

Rahat Haydi Gel 3GB kampanyasına ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/rahat-haydi-gel-3-gb-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

 Turkcell Dijitale Hoş geldin Kampanyası

Turkcell.com.tr sitesi üzerinden veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden paket satın alan ya da TL yüklenen Hazırkart abonelerinin yararlanabilecekleri bu kampanyaya göre kredi kartı, banka kartı ya da ön ödemeli kartı ile TL yükleyen ya da paket alanlar; haftalık 2GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Üstelik aboneler, Turkcell Pasaj uygulamasında geçerli olan 20 TL hediyenin de sahibi oluyorlar.

Aboneler, 2 ay boyunca turkcell.com.tr ya da Dijital Operatör uygulaması üzerinden gerçekleştirebilecekleri tüm yüklemelerinde de haftalık 2GB kazanmaya devam edebiliyorlar.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet 

Online kanallardan yani turkcell.com.tr sitesinden ya da Dijital Operatör uygulamasından Rahat tarifelerinden birine geçen faturasız abonelere 3 ay boyunca her ay hediye internet sunuluyor.

Hediyeler, abonelerin hatlarına otomatik olarak yükleniyor.

Rahat Efsane Mega3, Rahat Efsane Mega6 ya da Rahat Efsane Mega9 GB paketlerinden birine geçene paketlerine ek olarak 1GB; Rahat Efsane Mega 16, Rahat Efsane Mega 21 yada Rahat Efsane Mega 26 GB paketlerinden birine geçenlere ise paketlerine ek 3 ay boyunca 2GB internet hediye ediliyor.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet Kazanma

Numara taşıma yöntemi ile rakip GMS operatörlerinden birinden Turkcell İşte Destek, İşte ya da Esnaf paketlerinden birine geçen aboneler, 12 ay boyunca geçerli aylık 2GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

Bu kampanyaya aylık maksimum 5000 abone katılabiliyor.

Kampanyaya hemen katılmak için https://www.turkcell.com.tr/tr/kurumsal/form/kurumsal-urun-basvuru-formu?urun=12-ay-2gb-hediye-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell BOL GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell’den yeni bir ön ödemeli yani faturasız hat alanların katılabilecekleri bu kampanya kapsamında yeni müşterilere 28 günlük süre boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15GB internet armağan ediliyor.

Üstelik aboneler, üyelikleri sonrasında ilk 90 gün içerisinde hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstünde TL yüklediklerinde 28 gün boyunca geçerli 10GB internet kazanıyorlar.

Aboneler, 90 günlük süre içerisinde kampanyadan en fazla iki sefer faydalanabiliyorlar.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kazan

Tribün Cepte ile sizi arayanlara takımınızın müzik tonunu dinleterek 10 GB kadar bedava internet kazanırsınız. Tribün cepte abonesi olanlar ayrıca takımlarının her galibiyetinde ek bedava internet hakkı kazanırlar.

Tribün cepte ile 10 GB internet kazanmak için BİP Tribün Cepte kanalı üye olduktan sonra takımını seçerek hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Güncel Bedava İnternet Kazanma Kampanyası

Hem faturalı hem de faturasız kurumsal müşterilere yönelik olan bu kampanyaya göre 10 yıl ve daha üstü süredir Turkcell abonesi olanlara hediye internet sunuluyor.

10 yılı dolduran aboneler, aylık 10GB, 15 yılı dolduran aboneler 15GB, 20 yılı dolduran aboneler 20GB, 25 yılı dolduran aboneler de 25 GB internet kazanıyorlar.

10 yılı doldurup, kontrat imzalayıp, yeni bir kampanyaya katılan aboneler ise günlük 5GB internetin sahibi oluyorlar.

Turkcell Faturalı Bedava İnternet

Rahat Otomatik Ödeme 1GB Kampanyası: Turkcell Rahat tarifelerinden birine geçen ya da mevcut Rahat tarifesine abone olanlar, otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarını ödemek istediklerinde tek seferli paket süreleri boyunca kullanabilecekleri 1GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Turkcell Hediye İnternet Kazandıran Oyunlar

Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan aboneler; oyun oynadıkça hediye internet, dakika ve sms gibi sürpriz hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Bedava internet kazandıran oyunları ve oyun servislerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Gaming Paketler 100MB Hediye İnternet Kampanyası

Bu kampanya kapsamında Gaming Paketler’den birine üye olanlar, aylık her yöne 100MB hediye internetin sahibi oluyorlar.

Kampanyadan bireysel ya da kurumsal, faturalı veya faturasız aktif Oyna, Turkcell Oyna, Oyna İzle paketlerinde yer alan tüm aboneler; faydalanabiliyorlar.

Turkcell Hediye Oyna İzle Paketi Kampanyası

Bu kampanyaya göre Hediye Oyna İzle Paketi’ne katılan aboneler, PUGB Mobile, Twitch ve diğer oyunlarda geçerli olan günlük 5GB hediye internet elde ediyorlar.

Aboneler, hediye internetlerini Youtube platformunda da kullanabiliyorlar.

turkcell bedava internet kazanma yolları
Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell Oyna Paketi İnternet Kampanyası

Turkcell Oyna Paketi’ne 9 TL ödeme karşılığında abone olan oyunseverler; Twitch, PUGB Mobile ve seçili oyunlarda kullanabilecekleri 3 GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Turkcell Oyna İzle Paketi Kampanyası:

Aylık 19 TL gibi uygun bir fiyata abone olunabilen bu paket sayesinde oyun severler, seçili oyunlarda ve Youtube platformunda geçerli olacak şekilde 5GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Turkcell Kim 20 GB İster Bedava İnternet

31 Aralık 2024 tarihine kadar geçerli olan bu kampanyaya göre oyundaki sorulara doğru yanıtlar verenler, hediye internet kazanıyorlar.

Kampanyaya göre her ay en çok puanı kazanan ilk 20 kullanıcı, ay sonu geldiğinde aylık her yöne 20GB; sonraki 100 kişi ise her yöne 10GB internet hediyesinin sahibi oluyor.

Turkcell Yaani Kim GB İster Oyunu

Bu kampanya kapsamında ise Yaani mobil uygulaması üzerinden ya da www.yaani.com.tr sitesinden oynanabilen Yaani oyunu ile 15 sorunun hepsine doğru yanıt verenler; günlük 1GB internet kazanıyorlar.

Turkcell arama motoru uygulaması olan YAANİ ile bedava internet kazanmak için Turkcell YAANİ Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Tukcell GNÇ Düello Oyunu

GNÇ uygulaması üzerinden oynanabilen ödüllü bilgi yarışması olan GNÇ Düello Oyunu ile düelloya katılanlar ve kazananlar, sürpriz internet hediyesi elde ediyorlar.

Üstelik oyunu kaybedenler bile 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Bil Çöz Kazan, Bil Kazan, GNÇ Şut ve Kazan, GNÇ kazandıran kelimeler oyunları ile Hediyeli Soru Servisi, Oyun Klüp Servisi; Turkcell abonelerinin hem yepyeni bilgiler öğrenebilecekleri hem de genel kültürlerini geliştirirken hediye GB kazanabilecekleri diğer oyunlar ve oyun servisleri arasında bulunuyor.

Turkcell Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar

Turkcell aboneleri; Turkcell Dijital Operatör uygulamasındaki oyunları oynayarak, uygulamadaki bilgi yarışmalarına katılarak ya da kanallara girerek, birbirinden güzel hediyelere kavuşabiliyorlar.

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına kolaylıkla indirilebilen, Turkcell’in en popüler uygulamalarından olan BİP anlık mesajlaşma uygulaması da kullanıcılarına hediyeler armağan ediyor.

Turkcell BİP Hediye Avı

BİP Keşfet’te mevcut olan BİP Hediye Avı; en fazla puanı toplayan 35.000 kişiye haftalık 5GB’a kadar varan hediyeler sunuyor.

En fazla puana sahip olan ilk 5000 kişiye haftalık 5GB; sonraki 10.000 kişiye günlük 2GB, sonraki 20 bin kullanıcıya ise günlük 1GB internet armağan ediliyor.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının en popüler kanalları arasında bulunan Salla Kazan kanalına girip, Salla Kazan oyununu oynayanlar, hediye internet, sms, dakika vb. hediyeler kazanıyorlar.

Salla Kazan hediyeleri her hafta yenileniyor. Yani Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan aboneler, her hafta farklı hediyeler elde edebiliyorlar.

Salla Kazan; abonelerine günlük, haftalık, aylık 1GB, 5GB, 10GB, 20GB vb. farklı hediyeler kazandırıyor.

Ek sallama hakkı kazanıp, BİP üzerinden salladıkça kazananların ise hediyeleri katlanıyor.

Turkcell Salla Kazan oyununa ilişkin ayrıntılı bilgi edinebilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/arama?qx=salla+kazan linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

BİP uygulamasının Keşfet kısmındaki Sürpriz Nokta kanalını takip ederek, belirtilen lokasyonlara zamanında gidenlerin de hediye internet dahil bedava internet kazanma şansları bulunuyor.

Aboneler, haftalık 1GB, 2GB, günlük 1GB, günlük 2GB, günlük 3GB Instagram, 12 saatlik 1GB vb. hediyeler kazanabiliyorlar.

 Turkcell BİP Yıldızları Bedava İnternet

BİP Yıldızları, diğer adıyla BİP Kullan Kazan kampanyasına göre kendisine atanan özel mesaj hedeflerine ulaşan BİP kullanıcıları, günlük 1GB internetin sahibi oluyor.

Aboneler, BİP Yıldızları kanalındaki Hediyemi AL butonuna tıklayıp, 1GB hediye interneti kullanmaya başlayabiliyorlar.

Turkcell Ödül Avcıları GNC Kampanyası

BİP Ödül Avcıları kanalına girip, kendilerine atanan haftalık görevleri tamamlayanlar, 1GB internetin sahibi oluyorlar.

Kampanyaya katılıp, görevleri yerine getiren ilk 100 bin kişinin günlük 1GB internet kazanma şansları bulunuyor.

Turkcell BİP Yükle Kazan Kampanyası

Fırtına paketlerinden birine abone olduktan sonra BİP uygulamasını telefonlarına yükleyenler, 30 gün boyunca kullanabilecekleri hediye internet elde ediyorlar.

Fırtına 2, Fırtına 4 ya da Fırtına 8GB paketlerinden birine abone olup, BİP uygulamasını ilk kez kullananlar, BİP uygulamasında geçerli 1GB; Fırtına 16GB paketine üye olanlar ise BİP uygulamasında geçerli 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanan kişiler, Hediye Havuzu’na girip, belirli görevleri yerine getirdiklerinde hediye internet dahil hediyeler kazanabiliyorlar.

Aboneler, kazanabilecekleri hediyeleri ve yapmaları gereken görevleri Hediye Havuzu ekranında görebiliyorlar.

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell Bizce uygulamasını telefonuna indirip, uygulamada kupon biriktiren aboneler; hediyeler elde edebiliyorlar.

Örneğin; 7 kupon biriktirenler, 6 saat geçerliliğe sahip 1GB, 30 kupon biriktirenler günlük 1GB internet kazanıyorlar.

Kampanyaya ilişkin bilgi edinebilmek adına hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/cepten-internet/bizce-ile-kupon-biriktir-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Hediye Kampanyası

Turkcell Salla Kazan oyununu oynadıktan sonra Dergilik uygulamasına giriş yapan Turkcell aboneleri, uygulamayı 24 saat içerisinde indirmeleri halinde sürpriz ikinci hediye kazanıyorlar.

Faturalı, faturasız, bireysel ya da kurumsal abonelerin katılabilecekleri kampanyaya ayda bir kez katılınabiliyor.

Abonelerin kazanabilecekleri hediyeler arasında hediye GB da bulunuyor.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır ve Turkcell bedava internet hilesi 2024 en çok araştırılan konular başında gelmektedir. Turkcell bedava internet hilesi salla kazan, sürpriz nokta üzerinden sahte konum ve fake uygulamaları ile yapılmaktaydı. Ancak Turkcell tarafından yapılan güncelleme ile beraber sahte konum uygulamaları kullanmak hemen tespit edilmektedir. Bu tür uygulamalar kullanmak özellikle BİP uygulaması üzerinden ban yemenize neden olacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Kodu

Turkcell bedava internet kodu ile hemen hediye internet kazanmak için INTERNETIM kodunu 2222’ ye mesaj olarak gönderebilirsiniz. Kampanya kapsamında bu kod ile 1 GB kazanabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet kazanma kodu ile hediye internet kazanmak için  GELMB kodunuz 2222’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Turkcell aboneleri için Turkcell internet kazandıran uygulamaları ve Turkcell bedava internet kazanma 2024 yollarını sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu