Bimcell

Bimcell Salla Kazan Hilesi (Çalışan Yöntem)

Bimcell Salla Kazan Hilesi 2024; Birbirinden avantajlı ve ekonomik paket ve tarifeler sunan Bimcell, aynı zamanda sil süpür ya da diğer adıyla salla kazan uygulamasıyla da abonelerine sayısız hediyeler dağıtıyor. Eğer GSM operatörünüz Bimcell ise siz de Bimcell salla kazan uygulamasıyla sayısız internet, dakika ve SMS gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan ve BİMcell’de Sil Süpür Var mı?

Bimcell’le her hafta salla kazan uygulamasıyla sayısız hediye kazanabilirsiniz. Haftalık olarak abonelere sunulan salla kazan ya da diğer adıyla sil süpür uygulaması ile Bimcell; bedava internet, SMS ve konuşma hakkı veriyor.

Bimcell salla kazan uygulamasından onlarca hediye kazanmak için öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını Android telefonunuza indirmeniz gereklidir. Uygulamayı indirdikten sonra siz de her hafta salla kazan hediyelerini kazanabilirsiniz.

BİMcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell hediye çarkı olarak da bilinen salla kazan uygulamasıyla Bimcell’in abonelerine en çok dağıttığı hediyelerin başında hediye internet geliyor. Özellikle kullanıcıların birçoğu gece saatlerinde yapılan salla kazan uygulamasının genellikle internet hediyesi verdiğini ifade etmektedir. Bu sayede farklı hediyeleri hiçbir ücret ödemeden kazanabilirsiniz.

BİMcell 10 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 10 GB hediye internet, Bimcell GSM operatörünü kullanan abonelerin en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Ancak şuan Bimcell’in 10 GB hediye internet uygulaması yoktur. Bununla birlikte salla kazan uygulamasından farklı GB’larda hediye internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

BİMcell 15 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 15 GB internet alabilmek için hattınıza Bimcell’in karma paketi olan “Dost Mega” paketini tanımlayabilirsiniz. Bu paket ile birlikte hattınıza 750 dakika, 250 SMSve 15 GB hediye internet tanımlanacaktır. Bu paket dışında Bimcell’in güncel bir hediye 15 GB internet uygulaması şuan için yoktur.

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell bedava internet uygulaması olan salla kazan ile her hafta internet hediyesi başta olmak üzere aynı zamanda SMS ve dakika gibi farklı hediyeler kazanabilirsiniz. Haftada iki gün aktif ola salla kazan uygulamasını aboneler sadece haftada bir kez kullanabilmektedir.

Bir hafta içerisinde salla kazan uygulamasından hediye kazandıysanız bir hafta sonrasına kadar Türk Telekom Online İşlemler uygulamasında salla kazan uygulaması aktif olmayacak, bir hafta dolduğunda tekrar aktifleşecektir.

Bimcell Salla Kazan Nasıl Yapılır?

Bimcell salla kazan yapmak için öncelikle “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasını Android telefonunuza indirmelisiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra eğer giriş şifrenizi bilmiyorsanız öncelikle uygulamadaki “şifre al” butonuna tıklayarak şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Şifre ve numara bilgilerinizle uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Bana Özel” menüsünden “Sil Süpür” ekranına gidin. Karşınıza buğulu bir ekran gelecektir. Bu ekran üzerine parmağınızı yerleştirerek ekran buğusunu sildiğinizde ekranda kazandığınız hediye yazacaktır. Ardından operatörünüzden gelen onay mesajı ile hediyenizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan Hangi Gün?

Bimcell salla kaza uygulaması her hafta Çarşamba ve Cuma günleri aktif olmaktadır. Bimcell aboneleri, her hafta bu iki günün istedikleri bir günde salla kazan hediyelerini uygulama üzerinden kazanabilmektedir. Daha sonrasında sil süpür uygulamasının bir daha ne zaman yenileneceğini “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasının “Mobil İşlemler” menüsünden öğrenebilirsiniz.

Bimcell Sil Süpür Yok

Bimcell sil süpür çıkmıyor sorunu zaman zaman Bimcell abonelerinin yaşadığı bir durumdur. Eğer uygulamaya girdiğinizde aktif bir sil süpür uygulaması görmüyorsanız büyük ihtimalle o haftaki sil süpür hediyenizi almışsınız. Bir hafta içerisinde bir gün kullanabileceğiniz sil süpür uygulaması, bir sonraki hafta yenilenene kadar yok olup yeni haftada tekrar uygulamada görünmektedir.

Bimcell Sil Süpür (Salla Kazan) Hilesi Var mı?

Bimcell sil süpür hilesi soran ya da araştıran birçok olsa da şunu söylemeliyiz ki; böyle bir hile söz konusu değildir. Her hafta bir gün sil süpür uygulamasından hediyeler kazanabilir ve yeni hediyeler için de Bimcell’in aktif kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Bimcell sil süpür hilesi hakkında detaylı bilgi için Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır? Sil Süpür Hilesi yazsını okuyabilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan İndir

Bimcell salla kazan indir işlemini gerçekleştirmek için indirmeniz gereken uygulamanın asıl adı “Türk Telekom Online İşlemler” uygulamasıdır. Bu nedenle de Android ya da İOS cihazlarınıza sil süpür ya da diğer adıyla salla kazan uygulamasını indirmek için Google Play Store ve App Store mağazalarında uygulamayı “Türk Telekom Online İşlemler” olarak aratıp indirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu