Bimcell

Bimcell Faturasız Tarifeler ve Paketler

Bimcell faturasız tarifeler ve paketler sayesinde uygun fiyatlarda paket aşımı ve sürpriz fatura derdi olmadan tüm dünyayla doyasıya iletişim kurmaya devam edebilirsiniz. Her yıl fiyatları Bimcell tarafından düzenlenen paket ve tarifeler, genellikle diğer operatörler ile kıyaslandığında oldukça ekonomik ve avantajlı paketler olmaya devam ediyor. İşte ekonomik ve avantajlı olan Bimcell faturasız tarifeler ve paketler ile ilgili tüm ayrıntılar ve güncel detayları…

Bimcell Faturasız Paketler 2024

Bimcell paketler, sadece faturasız hatlara özel olarak hazırlanmış olan paketlerdir. Bu paket seçenekleri içerisinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı içeriklere sahip olan konuşma paketleri, SMS paketleri, internet paketleri ya da karma paketler bulabilmeniz mümkündür.

Bimcell Konuşma Paketleri

Bimcell’de aylık olarak kullanabileceğiniz 250 DK ve 500 DK olmak üzere iki farklı konuşma paketi bulunuyor. Aylık kere kullanma şartı olmayan konuşma paketlerini dilediğiniz kadar hattınıza tanımlayabilirsiniz. Ayrıca Bimcell konuşma paketleri siz iptal etmediğiniz sürede her ay otomatik yenilenme özelliğine sahiptir.

  • Aylık 250 DK konuşma paketi için; “250DK”,
  • Aylık 500 DK konuşma paketi için; “500DK” yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir.

Bimcell İnternet Paketleri 2024

Bimcell’de kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun dört farklı, aylık tek kullanım şartı olmayan ve iptal etmediğiniz takdirde yenilenen internet paketi bulunuyor. Bu paketler arasından 1 GB, 2 GB, 5 GB ya da 10 GB olarak ihtiyacınız doğrultusunda hattınıza internet paketi tanımlayabilirsiniz.

  • 1 GB internet paketi için; “1GB”,
  • 2 GB internet paketi için; “2GB”,
  • 5 GB internet paketi için; “Bimcell 5GB”,
  • 10 GB internet paketi için; “Bimcell 10 GB” yazarak 4551’e kısa mesaj göndererek istediğiniz paketi hattınıza uygun fiyatlarda tanımlayabilirsiniz.

Bimcell SMS Paketleri

Bimcell hattınıza aylık 1000 SMS paketi tanımlamak için telefonunuzun mesaj kısmından “1000SMS” yazarak 4551’e göndermeniz yeterlidir. Bimcell 1000 SMS paketi aylık paket olmakla birlikte aylık kullanım kısıtlaması olmayan ve iptal edilmediği sürece yenilenen paket özelliği taşır.

Bimcell Karma Paketler

Bimcell dost paketler, Bimcell’in kullanıcılarına sunduğu son derece avantajlı ve ekonomik olan karma paketlerdir. Dost Küçük, Dost Orta, Dost Büyük ve Dost Mega olarak dört farklı paketten oluşan karma paketler; aylık paketler olup içerisinde farklı özelliklerde konuşma, SMS ve internet barındırmaktadır.

Bimcell Genç Paket

BİMcell’den 7-25 yaş arası gençlere özel olarak hazırlanmış Bimcell genç paket her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurt içi 5 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube’da geçerli toplam 25 GB internet ve Whatsapp’ta sınırsız mesajlaşma imkanı bulunmaktadır.

Bimcell genç paket uygun f,yatı ile gençlerin hem bol bol konuşmasına hem de dilediği gibi internete girmesine imkan tanımaktadır. Bimcell genç pakete geçmek BİMCELL GENC 25GB yazarak 4551 mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bincell genç pakete layırt olmak için 7-25 yaş aralığındaki bir kişiye ait TC Kimlik Numarası’nı, “KAYIT BIMCELL GENC TCKN DOGUM GUN/AY/YILI “olacak şekilde yazarak 4551’e SMS gönderen aboneler BİMcell Genç’emesaj göndermeleri gereklidir.

Bimcell Dost Paket Nasıl Yapılır?

Bimcell hattınızda yeterli TL olduğu takdirde Bimcell Müşteri Hizmetlerini aramadan ya da BİM bayilerine gitmeden sadece bir kısa mesaj ile hattınıza istediğiniz bir dost paketi tanımlayabilirsiniz.

  • 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet içeren Dost Küçük paketi için “DOST KUCUK”,
  • 750 dakika, 250 SMS ve 6 GB internet içeren Dost Orta paketi için “DOST ORTA”,
  • 750 dakika, 250 SMS ve 9 GB internet içeren Dost Büyük paketi için “DOST BUYUK”,
  • 750 dakika, 250 SMS ve 15 GB internet içeren Dost Mega paketi ya da diğer adıyla Dost XL paketi için “DOST MEGA” yazarak 4551’e mesaj gönderebilirsiniz.

Mesaj gönderdikten kısa bir süre sonra operatörden onay mesajı gelecektir. Gelen onay mesajından sonra paketinizdeki hatları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları Faturasız

Hattınızı Bimcell’e taşımayı ya da yeni bir hat almayı düşünüyorsanız Bimcell’de sizi birçok bonus hediyelerin de beklediğini söyleyebilirsiniz. Bimcell’de şuan aktif olarak uygulanan geçiş kampanyası sayesinde hattınız aktif olduktan sonra hiçbir ücret ödemeden 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz.

Bimcell’in geçiş kampanyasından faydalanabilmek için yapmanız gereken tek şey; hattınız aktif olduktan sonra ilk 30 gün içerisinde 4551’e “BIMCELL BONUS” yazarak kısa mesaj göndermek olacaktır. Siz bu mesajı gönderdikten kısa bir süre sonra Bimcell tarafından hattınıza hediyeleriniz tanımlanacaktır.

Bimcell Faturalı Paketler 2024

Bimcell, kullanıcılarına sadece faturasız hat satışı yapmaktadır. Bu nedenle de söz konusu GSM operatörü olan Bimcell’de faturalı hat olmadığından dolayı faturalı hatlara yönelik tarife ve paketler de bulunmamaktadır.

Bimcell Kalan Paket Öğrenme

Bimcell hattınızda ne kadar SMS, dakika ve internet hakkınız kaldığını öğrenmek istiyorsanız telefonunuzun arama ekranından *123# yazıp arama tuşuna basabilirsiniz. Anında telefon ekranınıza paketinize dair tüm kalan kullanım haklarınız gelecektir.

BİMcell’in En Ucuz Tarifesi Hangisi?

Bimcell’in en ucuz ve en avantajlı tarifesi karma paket seçenekleri arasında yer alan Dost Küçük tarifesidir. Her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 3 GB internet veren Dost Küçük tarifesinin güncel fiyatı şuan için 54 TL’dir. Ancak ihtiyacınız olan sadece dakika, SMS ya da internet ise yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi uygun fiyatlarda hattınıza farklı paketler de tanımlayabilirsiniz.

Bimcell hediye internet güncel kampanyalar için Bimcell Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

BİMcell 45 TL Paket Nasıl Yapılır?

Bimcell’in yapmış olduğu son güncellemeler ile birlikte Bimcell’de 45 TL’ye yapabileceğiniz bir paket seçeneği şuan için bulunmuyor. Ancak paket ve tarife seçenekleri içerisinde oldukça ekonomik fiyatlarda ihtiyaçlarınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu