Bimcell

Bimcell 5 GB Bedava İnternet

Bimcell 5 GB Bedava İnternet 2023; Bimcell 5 GB bedava internet nasıl kazanılır sorusu tüm Bimcell kullanıcılarının en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor.

Operatör alternatiflerinin artmasıyla birlikte birçok kullanıcı avantajlı paketler sunan Bimcell’i tercih etmeye başladı. Son dönemlerin en çok tercih edilen operatörleri arasında yer alan Bimcell bedava internet konusu da bu noktada oldukça araştırılan bir konu haline gelmiştir.

Birbirinden avantajlı paketler sunan Bimcell, operatör kullanıcılarına TL yükledikçe bedava internet kullanma hakkı da sunuyor. Ancak bedava internet haklarından faydalanabilmeniz için belirli miktarda TL yüklemesi yapmanız gereklidir. Aksi halde Bimcell’in bedava internet hilesi yoktur.

BİMcell’de Hediye İnternet Var mı?

Bimcell hediye internet kazanma hattınıza TL yükleme ile mümkün olmaktadır. Türk Telekom iş birliği ile mobil telefon kullanıcılarının servis sağlayıcılığını yapan Bimcell, belirli miktarda TL yüklemesi yapan kullanıcılara GB hediyesi vermektedir.

Bimcell’in faturasız hediye internet kampanyası vardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için öncelikle Bimcell mobil uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Online işlemler uygulamasına girerek anında 2 GB hediye internet kazanma hakkını yakalayabilirsiniz. Türk Telekom’un alt operatörü olan Bimcell uygulamasında online işlemler sekmesine girerek “TL/Paket Yükleme” menüsüne gidin. Bu menüde kredi kartınızı ya da banka kartınızı tanımladığınızda 1 hafta boyunca kullanabileceğiniz 2 GB internet hediyesi kazanabilirsiniz.

BİMcell 5 GB İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB bedava internet kazanmanın bir yolu da TL yüklemektir. Eğer Bimcell kullanıyorsanız TL yüklemesi yaparak 5 GB bedava internet ve 500 SMS kazanabilirsiniz. Bu hediyelerden faydalanabilmek için öncelikle tek seferde hattınıza 40 TL yüklemeniz gereklidir.

Hattınıza 40 TL yükleme yaptıktan sonra hattınıza otomatik olan 5 GB internet ve 500 SMS hediye tanımlaması yapılacaktır. Bu hediyelerden faydalanabilmek için ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur. TL yüklemesi yaptıktan sonra hediyeleriniz hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

BİMcell Haftalık 5 GB Nasıl Yapılır?

Bimcell haftalık 5 GB internet paketi, Bimcel’in sunduğu ekstra internet paketlerinden birisidir. İnternet kotanız dolduğundan dilerseniz hattınıza bir hafta boyunca kullanabileceğiniz ek 5 GB internet paketi satın alabilirsiniz.

Bimcell haftalık 5 GB internet almak için telefonunuzun SMS bölümüne girerek “HAFTALİK 5 GB EKSTRA” yazarak 4551’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu mesaj sonrasında 22 TL karşılığında hattınıza bir hafta süreli olan 5 GB internet tanımlandığına dair onay mesajı gelecektir. Onay mesajı geldikten sonra haftalık 5 GB internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BİMcell Dost 5 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Bimcell 5 GB bedava internet kazanabilmenizin bir diğer yolu ise Bimcell Dost 5 GB paketi satın almaktır. Oldukça ekonomik ve bir o kadar da avantajlı olan bu paketi satın alabilmek için “DOST5GB” yazıp 4551’e SMS atmanız yeterli olacaktır.

Her yöne 750 DK konuşma, 750 SMS, 5 GB internet ve sınırsız grup içi konuşma alabileceğiniz Dost 5 GB paketi, Bimcell’in ekonomik ve avantajlı paketleri arasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu