Bimcell

BİMcell Faturalı ve Faturasız Tarifeler ve Paketler

BİMcell faturalı ve faturasız tarifeler ve paketler; Türk Telekom alt yapısı ile 2012 yılından bu yana kesintisiz hizmet veren Bimcell, abonelerine Türk Telekom’un sunduğu tüm tarife ve paketleri güçlü bir çekim gücü ile birlikte sunuyor. Çekim gücü ve ekonomik paketleri ile son dönemlerin en avantajlı operatörü haline gelen Bimcell ile sevdiklerinizde iletişimi koparmadan doya doya görüşebileceğiniz birçok tarife yer alıyor.

Bimcell’li olan ya da numarasını Bimcell’e taşımak isteyen birçok abonenin merak ettiği konulardan birisi olan Bimcell faturalı ve faturasız tarifeler ve paketler hakkında bizler de bu yazımızda tüm detayları sizler için bir araya getirdik.

Bimcell Paketler 2024

Bimcell paketler 2024 yılında da merak edilen konular arasında yer alıyor. Ekonomik ve fırsatlarla dolu tarife ve paketler bulabileceğiniz Bimcell, bu sayede kısa sürede en çok tercih edilen operatörler arasında yer almayı da başarmıştır.

Bimcell’in abonelerine sunduğu paket ve tarife seçenekleri içerisinde karma paketlerden internet paketlerine, konuşma paketlerinden SMS paketlerine kadar onlarca seçenek yer alıyor.

Bimcell Faturalı Paketler 2024

Bimcell faturalı mı faturasız mı sorusu özellikle Bimcell’li olmak isteyenlerin aklını ilk aşamada oldukça kurcalayan bir sorudur. Bimcell, sadece faturasız hat satışı yapıyor. Dolayısıyla da söz konusu operatörde eğer ilerleyen zamanlarda bir güncelleme olmaz ise faturalı hatlara dair paket seçenekleri de bulunmuyor.

Bimcell Faturasız Paketler 2024

Bimcell faturasız paketler içerisinde ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz karma paketlerin yanı sıra aynı zamanda mesajlaşma, konuşma ve internet paketleri de bulabilirsiniz. Bimcell tarafından farklı içeriklerde sizlere sunulan bu paketler, ekonomik fiyatlarıyla da oldukça dikkat çekmektedir.

Bimcell Karma Paketler 2024

Bimcell dost paketler, söz konusu operatörün sunduğu avantajlı karma paketler olarak satışa sunulmaktadır. Dört farklı seçenek bulunan karma paketler içerisinde ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz paketi hattınıza uygun fiyatlarda tanımlayarak tüm dünya ile iletişiminize kesintisiz devam edebileceğiniz Bimcell karma paketler şöyledir;

 • Dost Küçük Paket; 750 dakika, 300 SMS, 3 GB internet hakkı 123 TL,
 • Dost Orta Paket; 750 dakika, 300 SMS, 6 GB internet hakkı 140 TL,
 • Dost Büyük Paket; 750 dakika, 300 SMS, 9 GB internet hakkı 160 TL,
 • Dost Mega Paketi; 750 dakika, 300 SMS, 15 GB internet hakkı 180 TL olarak sunulmaktadır.

Bimcell İnternet Paketleri 2024

Bimcell tarife ve paket seçenekleri içerisinde eğer çok fazla internet kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz farklı internet paketleri de bulunuyor. Ekonomik şekilde hattınıza tanımlayabileceğiniz internet paketleri 30 günlük olmakla birlikte ayda bir kez kullanma koşulu yoktur. İhtiyaç duyduğunuzda bir ay içerisinde hattınıza birden fazla;

Paket SüresiPaket İçerikleriPaket Fiyatı (Vergiler dahil)Nasıl Alırım?
Aylık

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

54 TL

72 TL

92 TL

110 TL

1GB yazıp 4551‘e gönderin

2GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 5GB yazıp 4551‘e gönderin

Bimcell 10GB yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp İnternet Paketleri‘ni seçin

Bimcell Konuşma Paketleri 2024

Konuşma dakikalarınız yeterli değilse Bimcell’in abonelerine sunduğu ekonomik paketlerinden birisi de konuşma paketleridir. Aylık olarak alabileceğiniz Bimcell konuşma paketlerini bir ay kullanma şartı olmadan dilediğiniz kadar alabilme hakkınızda mevcuttur. Bimcell’in güncel konuşma paketleri;

 • 70 TL’ye 250 dakika,
 • 83 TL’ye 500 dakika şeklinde olup dilerseniz telefonunuzun arama ekranına gelip *120# tuşlaması yaparak da konuşma paketi seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bimcell SMS Paketleri 2024

Bimcell, diğer paketlerinde olduğu gibi abonelerine ayda bir kez kullanma koşulu olmadan 17 TL’ye 1000 SMS paketi sunuyor. Hattınızda tanımlı herhangi bir paket varsa dahi daha fazla SMS hakkına ihtiyaç duyuyorsanız 4551’e “1000SMS” yazarak mesaj gönderip hattınıza ek bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1000 SMS tanımlayabilirsiniz.

BİMcell Dost Paketleri Faturalı mı?

Bimcell paketler, faturasız hatlar için hazırlanmış olan paketlerdir. Bimcell’in abonelerine sunduğu ve oldukça avantajlı karma paketleri olan dost paketler de faturasız Bimcell hattınıza ekonomik fiyatlarda tanımlayabileceğiniz paketlerdir.

30 günlük kullanıma tabii olan dost paketleri, aynı zamanda tekrarlama özelliğine sahiptir. Eğer paketinizin süresi dolmadan iptal işlemi gerçekleştirmediyseniz paketinizin süresi dolduğunda hattınızda bakiyeniz olduğu takdirde tarifeniz tekrar yenilenecektir.

BİMcell’in En Ucuz Tarifesi Ne Kadar?

Bimcell’in en ucuz tarifesi karma paket olan “Dost Küçük” tarifesidir. 750 dakika konuşma, 250 SMS ve 3 GB internet hakkı bulunan Dost Küçük paketi, iptal etmediğiniz takdirde her ay 54 TL karşılığında yenilenecektir.

BİMcell 20 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Tarife ve paketlerini sürekli güncelleyen Bimcell’de şuan 225 TL’ye 20 GB tarifesi yoktur. Ancak avantajlı ve ekonomik tarifeler için Bimcell’in kampanya ve güncellemelerini takip edebilirsiniz.

Bimcell Paket Sorgulama Mesajla Faturasız

Bimcell faturasız hattınıza tanımlı olan paketinizde kullanım haklarınızın ne kadar kaldığını merak ediyorsanız telefonunuzun arama ekranından *123# tuşlayıp arama yaparsanız telefon ekranınıza mesaj şeklinde anında tüm kullanım haklarınız gelecektir.

Bimcell Paket İptali Nasıl Yapılır?

Bimcell paketler, iptal etmediğiniz takdirde her ay yenilenen paketlerdir. Bu nedenle de eğer kullandığınız karma paket, internet paketi, SMS paketi ya da konuşma paketi var ise ve paketlerinizin gelen ayda yenilenmesini istiyorsanız ay içerisinde paket iptali yapabilirsiniz. Bimcell paket iptali yapmak için;

 • Dost küçük paket için; “IPTAL DOST KUCUK”
 • Dost orta paket için; “IPTAL DOST ORTA”
 • Dost büyük paket için; “IPTAL DOST BUYUK”
 • Dost Mega ya da DOST XL paketi için; “IPTAL DOST MEGA”
 • 1000 SMS paketi için; “IPTAL 1000SMS”
 • 1 GB internet paketi için; “IPTAL1GB”
 • 2 GB internet paketi için; “IPTAL2GB”
 • 5 GB internet paketi için; “IPTALBIMCELL5GB”
 • 10 GB internet paketi için; “IPTALBIMCELL10GB”
 • Her yöne 250 dakika konuşma paketi için; “IPTAL250DK”
 • Her yöne 500 dakika konuşma paketi için; “IPTAL500DK” yazarak 4551’e göndermeniz yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu