Bimcell

Bimcell Bedava Dakika

Bimcell bedava dakika kazanmak için birçok yol kullanabilirsiniz. Son zamanlarda güçlü çekim gücü ve hem ekonomik hem de avantajlı paketleri ile büyük ilgi görmeye başlayan Bimcell, operatör kullanıcılarına zaman zaman farklı şekillerde bedava internet, SMS ve dakika hediyesi de veriyor. Bimcell’den yeni hat alarak ya da operatöre numaranızı taşıyarak Bimcell’li olmayı düşünüyorsanız pişman olmayacağınız tarife ve hediyeler de sizleri bekliyor olacak.

Bimcell Hediye Dakika Kazanma 2023

Bimcell hediye dakika kazanma 2023 yılında da devam ediyor. Numarasını Bimcell’e taşıyan ya da yeni hat alan kullanıcılarına Bimcell’in bonkör davrandığını söyleyebiliriz. Önceki yıllarda devam eden Bonus hediyeleri 2023 yılında da devam ediyor.

Hattınız açıldıktan sonra kısa mesaj ile başvuru yaptığınız takdirde hiçbir ücret talep etmeksizin Bimcell hattınıza 300 SMS, 9 GB internet ve 300 bedava dakika hediyesi veriyor. Bu hediyeleri alabilmek için 4551’e “BIMCELL BONUS” yazarak SMS atmanız yeterlidir.

Bimcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava dakika hediyelerinden faydalanabilmeniz için numaranızı Bimcell’e taşımış ya da Bimcell’den yeni bir hat almış olmanız gerekmektedir. Eğer bu iki durumdan birisini gerçekleştirdiyseniz o halde bedava dakikayı hattınız aktif olduktan sonra ilk 30 gün boyunca “BIMCELL BONUS” yazıp 4551’e göndererek yapabilirsiniz.

Bimcell Hediye Dakika Uygulamaları

Her sene değişmeyen bonus hediyelerinin yanı sıra aynı zamanda Bimcell sil süpür ve salla kazan uygulamalarıyla da operatör kullanıcılarını hediye yağmuruna tutuyor. Salla kazan ve sil süpür uygulamalarını kullanarak siz de sevdiklerinizle doya doya konuşacağınız ve iletişiminizin kesilmeyeceği bol bedava dakika hediyeleri kazanabilirsiniz.

Bimcell sil süpür uygulaması, “Türk Telekom Mobil İşlemler” uygulamasının online işlemler bölümünde yer almaktadır. Haftada bir kez faydalanabileceğiniz sil süpür uygulaması sayesinde bedava dakika hediyelerinin yanı sıra aynı zamanda SMS ve internet hakları da kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava 300 Dakika

Bimcell’li olduğunuz anda birçok hediyenin yanı sıra aynı zamanda 300 dakika konuşma hakkını da kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bimcell’den bedava 300 dakika kazanmak için 4551’e “BIMCELL BONUS” ya da “300 DK” yazarak mesaj atmanız yeterli olacaktır.

4551’e mesaj attıktan sonra tarafına onay mesajı gelecektir ve bu onay mesajı ile hediye 300 dk, 300 SMS ve 9 GB internet hakkınızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Haftalık Dakika Hediyesi

Bimcell bedava dakika hediyelerinizi haftalık olarak alabileceğiniz yöntem sil süpür uygulamasıdır. Her hafta sil süpür uygulamasını oynayarak bir hafta boyunca kullanabileceğiniz hediyelerden birisi de bedava dakika olabilir. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde bedava internet ve SMS hakkı da kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava Dakika Hilesi

Bimcell bedava dakika hilesi nasıl yapılır diye merak edenlerdenseniz maalesef ki böyle bir hile yok. Birbirinden avantajlı paket seçeneklerinin yanı sıra aynı zamanda dolu dolu hediyeler veren Bimcell’in zaman zaman düzenlediği kampanyaları takip ederek bedava konuşma hakları kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu