Bimcell

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları

Bimcell Numara Taşıma Kampanyaları 2023; Son dönemlerde operatörlerin sunduğu tarife ve kampanya fiyatlarının yüksek seviyelere ulaşması Bimcell’i daha avantajlı bir hale getirmiştir. Özellikle numarasını taşıyanlara birçok avantajlı fırsat sunan Bimcell, bu yönden oldukça ilgi gören ve tercih edilen operatör haline gelmiştir.

Numarasını taşıyan kullanıcılara her zaman sevindiren fırsatlar sunan Bimcell numara taşıma kampanyaları 2023 yılında da kullanıcılarına sunmaya devam diyor. İşte Bimcell’e numara taşımak isteyenlerin merak ettiği diğer ayrıntılar…

BİMcell’e Numara Taşıma Nasıl Oluyor?

Kullandığınız numara hangi operatöre ait olursa olsun numaranızı Bimcell’e kolay ve hızlı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Numaranızı Bimcell’e taşımak için size en yakın BİM mağazasına kimliğiniz ve kimlik fotokopiniz ile birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Bimcell, Türk Telekom alt yapısını kullanan bir operatör olsa da numara taşıma işlemlerini sadece BİM mağazaları üzerinden yapabilirsiniz.

Size en yakın BİM mağazasına gittiğinizde gerekli formları doldurduğunuzda talebiniz üzerine personeller size yeni SİM kartınızı verecektir. BİMcell Bireysel Abonelik Sözleşmesi’ni de imzaladığınız takdirde numaranızın BİMcell’e taşıma işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

BİMcell Numara Taşıma Ücretli mi?

Bimcell numara taşıma sürecinde BİMcell sizden herhangi bir ücret talep etmemektedir. 2023 yılına kadar numara taşıma işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştiren BİMcell, 2023 yılında da hattınızı BİMcell’e ücretsiz bir şekilde taşırken aynı zamanda birbirinden avantajlı geçiş kampanyaları sunmaktadır.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları 2023

Bimcell’e numara taşıma kampanyaları 2023 yılında da hız kesmeden devam ediyor. Operatörünüz ne olursa olsun Bimcell’e geçerek konuşma, internet ve SMS gibi birbirinden avantajlı kullanım haklarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları ve Numara Taşıma Kampanyaları 2023

Bimcell’e numarasını taşıyan herkese ücretsiz bir şekilde 9 GB internet, 300 dakika ve 300 SMS hakkı ücretsiz olarak tanımlanmaktadır. Ancak bu hediyeleri kazanmak ve kullanmaya başlayabilmek için öncelikle geçiş işleminizin tamamlanmış ve hattınızı kullanmaya başlamış olmanız gereklidir.

Numaranızı Bimcell’e taşıdıktan sonra ve hattınız aktif olduğunda ilk 30 gün içerisinde telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “BIMCELL BONUS” yazarak 4551’e göndermelisiniz. Eğer hattınızı taşıdıktan sonra bu kısa mesajı göndermez iseniz hediyeler hattınıza otomatik olarak tanımlanmayacaktır. Bu nedenle de Bimcell’in avantalı numara taşıma kampanyalarından faydalanmak için ilk 30 gün içerisinde 4551’e belirtilen şekilde SMS göndermeniz gereklidir.

Bimcell’e Geçiş Kampanyaları Faturalı

Bimcell faturalı tarifeler var mı; Bimcell, kullanıcılarına sadece faturasız hat imkanı sunmaktadır. Bu nedenle de Türk Telekom alt yapısını kullanan Bimcell’e numaranızı taşımak istiyorsanız sadece faturasız hat talebinde bulunabilir ve ücreti karşılığında hattınıza aylık tarifeler tanımlayabileceğiniz gibi aynı zamanda günlük ya da haftalık olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek paket alımı yapabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Bimcell’e Geçiş Olur mu?

Bimcell’in Türk Telekom’un alt yapısını kullanması Bimcell’in de tıpkı TT gibi güvenilir bir operatör haline gelmesine ortam hazırlamıştır. Eğer hattınız Türk Telekom faturalı hat ise numaranızı Bimcell faturasız hat olarak değiştirebilir ve numaranızı Bimcell’e taşıyabilirsiniz. Türk Telekom’dan Bimcell’e numara taşınma sırasında herhangi bir ücret talep edilmez.

Türk Telekom’dan BİMcell’e Geçiş Kaç Gün?

Bimcell, Türk Telekom’un alt yapısını kullanan operatör olduğundan diğer operatörlere kıyasla Türk Telekom’dan Bimcell’e geçiş hem daha kolay hem daha hızlı olmaktadır. Türk Telekom’dan Bimcell’e numara taşıma süresi ortalama 2 gün olmaktadır. Zaten Bimcell’in Türk Telekom’un alt yapısıyla hizmet vermesi bu süreci oldukça hızlandırmaktadır.

Güncel bedava internet kampanyaları için Bimcell Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu