Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Paketleri

Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2024; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına bedava hediyeler vermektedir. Bedava hediyelerden biride bedava dakika paketleridir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, Vodafone kampanyalarını takip etmelidir. Çünkü kampanyalar sürekli güncellenmektedir. Güncel kampanyaları Vodafone’un web sitesinden takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızdan 2024 yılında Vodafone bedava dakika paketleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

2024 yılında bedava dakika yapmak isteyen Vodafone kullanıcıları, bedava dakika paketlerini takip etmelidir. Vodafone bedava dakika paketleri sayesinde sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz. Bedava dakika paketleri, Vodafone uygulamalarından ve mesaj yöntemi ile yapılabilmektedir. 2024 yılında mesaj yöntemi ile bedava dakika kazanmak için aşağıdaki yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Mesaj yöntemi ile bedava dakika kazanmak için, “KAZAN” yazarak 4455’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.

“SURPRIZ” yazarak 6666’a mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

Vodafone ile bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk yöntem bazı SMS kodları ile mesaj göndermektir.

Diğer yöntem ise, Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirdikten sonra giriş yapan kişiler, çark özelliği sayesinde haftalık olarak bedava dakika kazanabilmektedir.

Vodafone FreeZone kampanyası kapsamında da Vodafone kullanıcıları bedava dakikalar kazanabilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar Nelerdir?

Vodafone bedava dakika veren uygulamalardan en çok bilinen ve tercih edilen uygulamalardan biri Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Daha sonra ise Bana Ne Var bölümüne giriş yaparak hediye çarkını çevirmelisiniz.  Hediye çarkını haftada bir defa çevirme hakkınız bulunmaktadır.

Vodafone Yanımda uygulaması ile günlük, haftalık internet, dakika gibi sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Faturalı 2024

Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone faturalı hat kullanıcıları bazı kampanyaları takip ederek bedava dakika kazanabilir. Faturalı hat kullanıcılarının faydalanabileceği Vodafone kampanyaları aşağıda yer almaktadır.

  • Bedava 1000 dakika
  • Bedava 542 dakika
  • Yükle Kazan kampanyası
  • Freezone kampanyası.

Vodafone Bedava Dakika Faturasız 2024

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına birçok bedava dakika kampanyası sunmaktadır. Vodafone faturasız hat kullanıcılarının faydalanabileceği bedava dakika kampanyaları aşağıda yer almaktadır.

  • 50 dakika – 1000 dakika arası kazanmak isteyen kişiler, “BANAOZELDK” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir.
  • 50 dakika – 1000 dakika arası kazanmak isteyen kişiler, “FATURASIZBEDAVADK” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir.
  • 50 dakika – 250 dakika arası kazanmak isteyen kişiler, “FREEDAKIKA” yazarak 700’e mesaj göndermelidir.
  • Vodafone arası sınırsız dakika kazanmak isteyen kişiler, “VODAFONEEVET” yazarak 4455’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Cep Nakit Kart İle Bedava Dakika Kazanma

Cep Nakit Kart, finansal işlemlerinizi bankaya ihtiyaç duymadan halletmenizi sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu kart sayesinde aylık veya yıllık kullanım ücretine gerek kalmaz. Kart kullanıcılarına iki farklı yöntem ile bedava dakika kazandırmaktadır. Kart ile bedava dakika yöntemleri aşağıda yer almaktadır.

  • Cep Nakit Kart’ı ilk defa satın alan Vodafone kullanıcıları, Vodafone’lularla geçerli 250 dakika kazanabilir.
  • Cep Nakit Kart ile para gönderimi yapan kişiler, gönderdikleri para kadar bedava dakika kazanabilir. Mesela 50 TL para transferi yapan kişiler, 50 dakika bedava konuşma paketi kazanabilir.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone kullanıcılarına özel hazırlanan 100 dakika kampanyasına katılım sağlamak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına “EVET” yazıp 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen bilgilendirme mesajından sonra bedava 100 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Hediye 542 Dakika

Hediye 542 dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları “542” yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra bedava 542 dakikanızı 1 ay boyunca kullanabilir, sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz.

Vodafone 500 Dakika Kazanma Kampanyası

500 dakika kampanyası, Vodafone kullanıcılarına her yöne konuşma fırsatı sunmaktadır. Bedava 500 dakika kazanmak isteyen kişiler, “KAZAN” yazıp 4455’e mesaj göndermelidir.  Gelen onay mesajından sonra bir ay boyunca geçerli bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi (Özel Günler)

Vodafone özel günlerde insanların doya doya konuşması için kampanyalar düzenlemektedir. Özel günlerde düzenlenen kampanyalar,  o gün içersinde 00:01 ile 23:59 saatleri arasında geçerlidir.

Özel GünlerNasıl Yapılır?
30 Ağustos

 

ZAFER yaz 4545’e gönder.
Şeker BayramıSEKER yaz 4545’e gönder.
Kurban BayramıKURBAN yaz 4545’e gönder.
15 TemmuzDESTAN yaz 4545’e gönder.
1 MayısİSCİ yaz 4545’e gönder.
23 NisanCOCUK yaz 4545’e gönder.
19 MayısGENCLİK yaz 4545’e gönder.
29 EkimCUMHURİYET yaz 4545’e gönder.
Doğum GününüzBENIMGUNUM yaz 4545’e gönder.
YılbaşıYILBASI yaz 4545’e gönder.
Evde KalKORONA yaz 4545’e gönder.

Sizlere bu yazımızda Vodafone Bedava Dakika Paketleri 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2024 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu