Vodafone

Vodafone Bedava İnternet (Güncel Kampanyalar)

Vodafone Bedava İnternet 2023; Vodafone Yanımda uygulaması ile faturalı ya da faturasız abonelerin fatura ödeme, TL yükleme, fatura miktarı görüntüleme vb. pek çok işlemlerini mobil cihazlarından kolaylıkla gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan Vodafone; yeni müşterilerinin yanı sıra mevcut müşterilerine de birbirinden güzel kampanya ve çekilişlere katılarak, bedava internet kazanma şansı sunuyor.

Gerek Vodafone’a yeni geçen gerekse mevcut Vodafone aboneleri; kampanya ve çekilişlere katılmak suretiyle hediye sms, hediye dakika, hediye internet dahil pek çok hediyenin sahibi olabiliyorlar.

Bu yazımızda Vodafonelu olan ya da Vodafone’a geçmeyi düşünenler için Vodafone bedava internet kazanma 2023 yolları nelerdir? Vodafone hediye internet veren uygulamalar nelerdir? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilen soruları yanıtlamaya ve sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023

Vodafone; Vodafone’a yeni gelen müşterilerine 20GB hediye internet sunuyor.

Mevcut Vodafone aboneleri; Vodafone Yanımda uygulamasında mevcut olan Hediye Çarkı’nı çevirip, her hafta sürpriz hediyeler kazanabiliyorlar.

Vodafone bedava internet kazandıran güncel kampanyaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone’a Hoş geldin Hediyesi

Bu kampanyaya göre son 30 gün içerisinde Vodafone mağazalarından ya da vodafone.com.tr sitesi üzerinden yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız hattan faturalı Vodafone hatlarına geçiş yöntemlerinden biri ile Vodafone abonesi olanlara hediye olarak, bir ay boyunca geçerli 10GB hediye internet sunuluyor.

Aboneler; 10GB hediye internetlerini Vodafone Yanımda uygulamasında mevcut olan ‘Ek Paketler’ bölümüne girip, kullanmaya başlayabiliyorlar.

Ancak hediye internet kampanyası, yalnızca belirli tarifelere geçen abonelere sunuluyor.

Kampanyaya göre Super Uyumlu +2023 Paketi ya da Yeni Uyumlu Bol DK 2023 Paketi’ne abone olanlar; 10GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Aynı kampanyaya göre Red20 GB Sınırsız İletişim, Red25GB Sınırsız Sosyal, Red30 GB Sınırsız Video ya da Red40GB Sınırsız Eğlence paketlerinden birine abone olanlara 1 ay yani 30 gün boyunca kullanabilecekleri 20GB internet armağan ediliyor.

Vodafone 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone’un en gözde kampanyalarından bir diğeri olan bu kampanyaya göre 30 Eylül 2023 tarihine kadar Vodafone Mobil Ödeme uygulamasını kullanan ve harcamalarını faturasına yansıtan aboneler, 10 GB’ye varan hediye internet kazanma şansını elde ediyorlar.

Hediye internetini kullanmak isteyenlerin KATIL 20GB yazıp, oluşturdukları bu mesajı 2020’ye kısa mesaj olarak göndermeleri gerekiyor.

Aboneler, Vodafone PAY uygulamasındaki kampanyalar bölümünden FIRSATI KULLAN butonuna tıklamak suretiyle de hediye internetlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Kampanyaya göre;

 • 3 aydır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış kullanıcılara 5GB;
 • 6 aydır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış kullanıcılara 7GB;
 • 1 yıldır Vodafone Mobil Ödeme kullanmamış kullanıcılara 10GB

İnternet armağan ediliyor.

Kampanyayla ilgili detaylı bilgi edinmek adına https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/vodafone-mobil-odemeden-10gbye-varan-hediye?q=hediye%20internet&p=2 linkini tıklayabilirsiniz.

Süpermarket Yanımda Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Uygulaması’nı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden akıllı telefonlarına indirip, Süpermarket Yanımda Uygulaması’na tıklayanlar; ilk alışverişlerine özel 20 TL indirim kazanıyorlar.

Üstelik aboneler, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB bedava internetin de sahibi oluyorlar.

Aboneler, sonraki alışverişlerinde ise her defasında 2GB internet elde ediyorlar.

Vodafone market uygulaması ile İstanbul, İzmit, Ankara ve Bodrum’da yaşayan faturalı ya da faturasız aboneler, market alışverişlerini yapabiliyorlar.

Süpermarket Yanımda uygulamasına ilişkin detaylı bilgi edinebilmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/supermarket-yanimda?q=hediye%20internet&p=4 linkini tıklayabilirsiniz.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Et 30 GB Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone’nun en popüler kampanyaları arasında kabul edilen bu kampanyaya göre arkadaşını Vodafone’a davet eden ve daveti arkadaşı tarafından kabul edilen aboneler; 30GB hediye internet kazanıyorlar.

30GB bedava internet; arkadaşının davetini kabul edip, Vodafonelu olan yeni abonelere de veriliyor.

30GB hediye internet; yeni hat aktivasyon işleminin tamamlanmasından sonraki 3 ay boyunca kullanılabiliyor.

Kampanyadan faturalı hatta başvuran yeni aboneler, faydalanabiliyorlar.

Hediyelerin kullanılabilmesi için yeni abonenin abonelik işlemini arkadaşının kendine gönderdiği link üzerinden gerçekleştirmesi gerekiyor.

Vodafone aboneleri; Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden ya da vodafone.com.tr sitesinden arkadaşlarına davet linki gönderebiliyor, hem kendilerine hem de Vodafone’a abone olan yeni arkadaşlarına 30GB hediye internet kazandırabiliyorlar.

Vodafone internet kazanmak için Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2023 yazımıza göz atabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Faturasız

Vodafone bedava internet kazanmak için yükle kazan kampanyasına katılabilirsiniz. Faturasız hat sahipleri hatlarına yükleme yaptıkça bedava internet kazanabilirler. Ayrıca Vodafone bedava internet kazanmak için katılabileceğiniz diğer kampanyalardan biri ise Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden hattınıza 40 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 1 ay geçerli 4 GB bedava internet kazanırsınız.

Hattını Vodafone taşıyan aboneler Vodafone yanımda uygulamasını telefonlarına indirdiklerinde 1 ay boyunca geçerli 5 GB Bedava internet sahibi olurlar. Yanımda uygulamasını indirdikten sonra fırsatlar bölümünden hediyenizi aktif edebilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Yapma

Vodafone bedava internet yapma yolları hakkında sizlere güncel hediye internet paketleri hakkında bilgi vermek istiyorum. İnternet paketiniz bittiğinde vodafone bedava dakika kazanmak için;

 • Vodafone hat sahipleri Vodafone yanımda uygulamasını indirerek 1 GB, 2 GB ve 5 GB İnternet kazanabilirler
 • Vodafone mobil ödeme yaparak 10 GB internet kazanabilirsiniz
 • Hattını Vodafone taşıyana ilk ay 20 GB bedava internet
 • Vodafone yanımda uygulamasına arkadaşınızı davet ederek 9 GB hediye internet kazanabilirsiniz.
 • Vodafone Bana Ne Var çarkını çevirerek 5 GB kazanabilirsiniz
 • Vodafone yaanımda uygulamasına girip 100 TL ve üstü alış verişe 10 GB
 • Süpermarket yanımda ile her alış verişe 2 GB
 • Vodafone faturasız hattını faturalıya taşıyarak 12 ay boyunca her ay 1 GB kazanabilirsiniz.

Vodafone Freezone Abonelerine Özel 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Freezone abonelerine yönelik olan bu kampanya kapsamında Pazartesi günleri faturasız hattına 30 TL ve üstü miktarda yükleme yapan ya da 29 TL üstü paket satın alanlar; yurtiçi mobil internette geçerli 2 gün geçerli 2GB bedava internetin sahibi oluyorlar.

26 yaş altındaki Vodafone Freezone aboneleri, onay SMS’nin kendilerine iletilmesinin ardından bedava internetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorlar.

Vodafone Freezone Sınırsız Bedava İnternet Kampanyası

26 yaş altındaki gençlere özel olan Vodafone Freezone aboneleri; her ay seçecekleri belirli bir gün yani 24 saat boyunca sınırsız internet kullanım hakkı elde ediyorlar.

Faturalı Freezone aboneleri, Vodafone Yanımda Uygulaması’nda bulunan Ek Paketler altındaki Freezone kategorisinden; faturasız Freezone aboneleri ise Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Sana Özel Kolay Paketler sekmesinden hediyelerini alabiliyorlar.

Kampanyaya numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonları yöntemlerinden biri ile son 30 gün içerisinde bireysel faturalı tarifelerden birine geçenler ya da son 30 günde Vodafone faturasız tarifelerden Vodafone faturalı tarifeye geçenler; katılabiliyorlar.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi edinmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/freezone/avantajlar/freezone-sinirsiz-internet?q=hediye%20internet&p=13 linkini tıklayabilirsiniz.

BTK Akademi’de Geçerli Bedava İnternet Kampanyası

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen, yetenekli ve genç yazılımcıların yetiştirilmesi adına 1 Milyon Yazılımcı Projesi eğitim içeriklerinin yer aldığı BTK Akademi’de faturalı ya da faturasız tüm Vodafone aboneleri, yurtiçi 6GB hediye internet kazanıyorlar.

6GB hediye internet, tüm abonelerin hattına otomatik olarak yükleniyor.

Yani abonelerin ek bir işlem yapmaları gerekmiyor.

6GB bedava internet yalnızca BTK Akademi Portalı’nda yani www.btkakademi.gov.tr sitesinde kullanılabiliyor.

Vodafone Karakartal Hareketi Hediye İnternet Kampanyası

1903 Karakartal Destek Paketlerinden birine abone olan Vodafonelular; sürpriz hediyelerin sahibi oluyor.

Aboneler; sosyal medya platformlarında geçerli bedava internet kazanabiliyorlar.

Abonelere üye oldukları tarife ve pakete göre 1GB, 2GB vb. internet armağan ediliyor.

Karakartal Hareketi’ne hemen katılmak ve detaylı bilgi edinmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/KaraKartal/Seninicinbesiktas?q=hediye%20internet&p=5 linkini tıklayabilirsiniz.

EBA’da Geçerli 6GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone; faturalı ya da faturasız hat kullanan tüm abonelerin hattına EBA kullanımlarında geçerli olacak şekilde 6GB bedava internet yüklüyor.

Hediye internet, tüm abonelerin hattına otomatik olarak tanımlanıyor.

Öğrenciler, hatlarına yüklenen hediye interneti yalnızca EBA ders içeriklerini izlerken kullanabiliyorlar.

Böylelikle öğrencilerin ders içeriklerini kaçırmamaları sağlanmış oluyor.

vodafone bedava internet kazanma
Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Hediye İnternet Kazandıran Uygulamalar

Vodafone; hediye internet dağıtan uygulamaları ile hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarına bedava sms, servis üyeliği, konuşma ve internet armağan ediyor.

Vodafone faturalı ya da faturasız aboneler; Vodafone Yanımda uygulamasındaki Hediye Çarkı’nı çevirip, her hafta hediyeler kazanabiliyorlar.

Vodafone bedava internet kazandıran uygulamaları aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda Uygulaması’nın en sevilen kanalları arasında yer alan Hediye Çarkı’nı çeviren faturalı ya da faturasız aboneler, her hafta hediye kazanabiliyorlar.

31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olan kampanya dahilinde abonelere haftalık 20GB, haftalık 3GB, haftalık 4GB, aylık 3GB, aylık 4GB, 3 gün geçerli 3GB, 3 gün geçerli 20 GB vb. farklı hediyeler sunuluyor.

Aboneler, Hediye Çarkı’nı diledikleri gün çevirebiliyorlar.

SMS onayının ardından hediyelerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Vodafone FreeZone Hediye Çarkı’nda 2. Çevirme Hakkı

Vodafone Freezone aboneleri, her hafta Hediye Çarkı’nı çevirdiklerinde kazandıkları hediyeye ek olarak hediye kazanabiliyorlar.

Aboneler, 2.çevirme hakkını kullanmak suretiyle 5GB ile 15GB arasında hediye internet elde ediyorlar.

Vodafone Yanımda Uygulaması’nı daha önce kullanmadıysanız, uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz.

Şifreniz ile Vodafone Yanımda Uygulaması’na girebilirsiniz.

Şifrenizi almak için ‘S’yazıp; 7000’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Red tarifelerinden birine abone olanlar, 3 ay boyunca ücretsiz Netflix üyeliği kazanıyorlar.

Üstelik aboneler, Red20GB sınırsız iletişim, Red25GB sınırsız sosyal, Red30GB sınırsız video ya da Red40 GB sınırsız eğlence paketlerinden birine abone olup, Sınırsız İletişim Paketi’ni satın aldıklarında Whatsaap, Telegram, BİP, Yaay, Facebook Messenger ve Signal Messenger uygulamalarında internetlerini sınırsızca kullanabiliyorlar.

Yani bu uygulamalar, hiçbir şekilde internet paketlerinden yemiyor.

Vodafone RED sınırsız uygulamalara dair detaylı bilgi edinmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/Red/sinirsiz-uygulamalar?icmp=non-vf-red-mainpage-quicklink linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone Tiktok’ta Geçerli Sınırsız Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Freezone’a abone olan gençler¸internetten yemeyen Tiktok tarifelerine üye olarak, Tiktok platformunda diledikleri kadar zaman geçirebiliyorlar.

Yani Tiktok kullanımları, internetlerinden yemiyor.

İnternet yemeyen Tiktok tarifelerine ilişkin bilgi alabilmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/freezone/tiktok?q=vodafone%20freezone%20tiktok&p=1 linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodaafone bedava internet hilesi internet paketi biten kişiler tarafından sıkça aranan soruların başında gelmektedir. Vodafone bedava internet hilesi daha önceleri hediye çarkında yapılıyordu ancak yapılan güncelleme ile bunu tamamen engellediler. Bedava internet kazanmak için sizlere verdiğim güncel kampanyalara katılabilirsiniz.

Bedava internet taktikleri ve nasıl yapıldığı ile ilgili Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca Vodafone bedava internet kazandıran uygulamaları ve hediye internet kazanma yöntemlerini sizlerle paylaşmaya çalıştık.

Sizler de Vodafone abonesiyseniz ya da Vodafone’a geçmeyi düşünüyorsanız;  konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu