Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? (Güncel)

Makalede Neler Var? gizle

Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır? Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell GSM operatörleri; 2022 yılında da gerek düzenledikleri kampanya ve çekilişler gerekse faturalı ve faturasız abonelerine özel uygulamaları ile abonelerine hediye internet dağıtmaya devam ediyor.

Aboneler, abonesi oldukları GSM operatörü tarafından düzenlenen kampanya ve çekilişlere katılarak ya da uygulamaları akıllı telefonlarına indirerek, hediye internet, dakika, sms vb. hediyelerin sahibi olabiliyor.

Bu yazımızda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemlerini paylaşmaya, bedava internet hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell aboneleri 2022 yılında Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan oyununu oynayarak, hediye GB, hediye dakika, sms ve servis üyelikleri kazanmaya devam ediyor.

Oyunsever aboneler; Turkcell’in favori oyunlarını oynadıkça ve puanlar topladıkça da hediyeler elde edebiliyor.

Turkcell, 2022 yılında da kampanya, çekiliş, uygulama ve favori servisleri ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor.

Turkcell bedava internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

BOL GB Tanışma Seti Kampanyası ile Hediye İnternet Kazanma 

Turkcell Hazır Kart satın alan yeni abonelerin katılabilecekleri bu kampanyaya göre BOL GB Tanışma Seti’ne abone olan kişiler; hediye olarak 28 gün boyunca geçerli olan 15GB bedava internet kazanıyorlar.

Aynı zamanda yeni abonelere 750 dakika ve 250 sms armağan ediliyor.

Aboneler, hatları açılan tarihi takip eden 90 günlük süre içerisinde aylık tek seferli 34 TL üstü yüklemelerinde hediye olarak 28 gün geçerli 10GB internet daha kazanıyorlar.

EBA Kullanımlarında Geçerli Aylık 6GB Hediye İnternet Hilesi

Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan tüm aboneler; EBA kanalında geçerli aylık 6GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Abonelerin 6GB internet kazanabilmeleri için EBA kanalına BİP Keşfet bölümünden girmeleri gerekiyor.

Yani abonelerin öncelikle Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına yüklemeleri gerekiyor.

Abonelerin hatlarına tanımlanan aylık 6GB internet, 12 ay boyunca her ay yenileniyor.

Böylelikle öğrenciler, EBA ders içerik ve videolarını kaçırmadan takip edebiliyorlar.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma Hilesi

Eski hattını Turkcell mağazalarından birine götürüp, yeni 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren ya da son 3 ay içerisinde 4.5G uyumlu sim kart satın alanlar için düzenlenen bu kampanya dahilinde katılımcılar, 2 hafta boyunca kullanabilecekleri 3GB bedava internet elde ediyorlar.

Katılımcıların hatlarına yüklenen hediye interneti kullanabilmeleri için telefonlarının da 4.5G ile uyumlu olması gerekiyor.

Katılımcılar, hediye internetlerini Dijital Operatör Uygulaması’nda yer alan Hediye Havuzu ekranından alabiliyorlar.

Turkcell Faturasızdan Faturalı Hatta Geçenlere Özel Haftasonu Kullanımlarda Geçerli 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Hazır Kart abonelerinin katılabileceği bu kampanyaya göre hattını Turkcell faturalı hatta taşıyanlar, 5GB bedava internet elde ediyorlar.

Katılımcılar, 5GB internetlerini sadece haftasonlarında kullanabiliyorlar.

6 ay geçerliliğe sahip 5GB internet, katılımcıların hatlarına 2 sefer tanımlanıyor.

Yani aboneler, 2 sefer haftasonu 5GB internet kazanıyorlar.

2.hediyeyi ise ilk hediye aktivasyonundan minimum 30 gün sonra kullanabiliyorlar.

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası

İlk kez Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da www.turkcell.com.tr sitesinden paket ya da TL satın alan kişilerin faydalanabileceği bu kampanyaya göre aboneler, bir hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB internet kazanıyorlar.

Yapılacak yüklemelerin ise 20 TL üstünde olması gerekiyor.

Aboneler aynı zamanda daha sonraki 2 ay içerisinde dijital platformlardan yapacakları tüm TL ve paket yüklemelerinde de haftalık 2GB internet kazanıyorlar.

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası Hilesi

Kadınlar tarafından sevilen uygulamalardan biri olan Bizce uygulamasını akıllı telefonuna indiren ve uygulamada kupon biriktiren kadınlar, hediye olarak topladıkları kupon miktarınca GB elde ediyorlar.

Kampanyaya göre 7 kupon biriktirenler, günlük 2GB; 15 kupon biriktirenler günlük 5GB, 30 kupon biriktirenler 3 günlük 3GB, 45 kupon biriktirenler haftalık 1GB, 60 kupon biriktirenler haftalık 2GB internet kazanıyorlar.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Dijital Operatör uygulamasının favori kanalı olan Salla Kazan kanalını takip edip, buradaki Salla Kazan oyununu oynayan tüm faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri, her hafta hediye GB, dakika, sms, servis üyelikleri vb. hediyeler kazanıyorlar.

Aylık 3GB, 10GB, 25 GB internet, haftalık 500MB, 1GB, 5GB, 10GB internet, günlük 1 ya da 2GB internet, 1 saatlik ya da 3 saatlik 1GB internet, 12 saatlik 1 ya da 2GB internet; katılımcıların kazanabilecekleri hediyeler arasında bulunuyor.

Turkcell Salla Kazan hediyeleri, her hafta yenileniyor. Yani bu oyunu oynayan abonelerin her hafta farklı hediyeler kazanma şansları bulunuyor.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Hilesi

Genç Turkcell abonelerine özel olan bu kampanya dahilinde GNÇ uygulamasını akıllı telefonlarına indiren ve yumurtaları çatlatan gençler, haftada iki sefer çatlattıkları yumurtalardan çıkan hediyeleri kazanıyorlar.

Yumurtalardan hediye dakika, hediye GB, hediye sms vb. hediyeler çıkabiliyor.

BİP Kullan Kazan Hilesi

BİP kullanan Turkcell aboneleri için düzenlenen bu kampanya; BİP’te en çok görüntülü ve sesli arama yapan kişilere yani BİP yıldızlarına hediye 1 GB armağan ediyor.

Kampanyaya göre BİP yıldızları, Turkcell tarafından kendilerine gönderilen smste belirtilen BİP mesajlaşma hedeflerine ulaştıklarında hediye internetlerini kullanabiliyorlar.

BİP Yıldızlarına özel olan 1GB hediye internet, BİP Keşfet kısmında yer alan Hediyemi AL butonuna tıklanarak, alınabiliyor.

Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının popüler ekranı olan Hediye Havuzu, faturalı ya da faturasız müşterilerine her hafta hediyeler dağıtıyor.

Bu hediyeler arasında bedava GB, dakika ve sms kullanımları da bulunuyor.

Turkcell müşterilerinin hediye kazanabilmeleri için Hediye Havuzu ekranında belirtilen bazı görevleri yapmaları gerekiyor.

Her görevin karşılığında görevin tamamlanması halinde abonelerin kazanabilecekleri hediyeler yazıyor.

Yani aboneler, hediye olarak GB kazandıran görevleri yaparak bedava internet kazanabiliyorlar.

Salla Kazan BİP Kampanyası Hilesi

Salla Kazan kanalındaki ikinci ekrana tıklayarak, BİP’i telefonuna indiren Turkcell aboneleri, sürpriz hediyeler kazanıyorlar.

Yani BİP uygulamasına Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kanalı üzerinden abone olanlar, her ay Salla Kazan’dan farklı hediyeler kazanıyorlar.

Bedava internet, servis üyeliği, sms ve dakikalar; her ay BİP kullanıcıların kazanabilecekleri hediyeler listesinde bulunuyor.

Oyun Servislerine Abone Olarak, Hediye İnternet Kazanma

Turkcell aboneleri, hepsi birbirinden eğlenceli oyun ve çekiliş kanallarına abone olarak da hediyeler kazanabiliyorlar.

Turkcel’de katılımcılarına hediye internet dağıtan birçok bilgi yarışması servisi de bulunuyor.

Turkcell Yaani KİM GB İster oyunu, Turkcell Hediyeli Oyun, Hediyeli Soru Servisi, GNÇ Topla Kazan Oyunu, GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu vb. oyunlara katılan kişiler, başarılı oldukları takdirde hediye GB kazanabiliyorlar.

Turkcell BİZ Ekibini Kurarak, Bedava İnternet Kazanma

Turkcell aboneleri, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşturabilecekleri BİZ ekipleri sayesinde de bedava internet elde edebiliyorlar.

Aboneler, ilk ekiplerini kurduklarında hediye olarak 24 saat geçerli 1GB internet kazanıyorlar.

Üstelik son 7 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat satın alma yoluyla Turkcell’e geçen yeni aboneler; başka bir abonenin referansı ile BİZ ekibine dahil olduklarında tüm ekip üyeleri 12 ay için her ay yenilenen günlük 1GB internet elde ediyorlar.

Goller Cepte Uygulaması ile Hediye İnternet Kazanma

Taraftarlar için hazırlanan Goller Cepte kampanyasına göre Goller Cepte uygulamasını akıllı telefonlarına indiren Turkcell aboneleri, tuttukları takım her gol attığında hediye 100 MB kazanıyorlar.

Üstelik uygulama sayesinde taraftarı oldukları takıma dair güncel haberleri, son gelişmeleri ve maçları yakından takip edebiliyorlar.

Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

Faturasız ve faturalı hatların yararlanabileceği Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası; son 12 aylık süre içerisinde en az 4 sefer TL ya da paket yükleyen, 4 yüklemesinin ortalaması 30 gün üstünde olan veya son 30 gündür Hazır Kart abonesi olan kişileri kapsıyor.

Katılım koşullarını karşılayan abonelere Turkcell tarafından sms gönderiliyor.

Kendilerine sms gönderilen müşteriler, sms gönderim tarihinden sonra en fazla 3 gün içerisinde smste belirtilen paket ya da TL yüklemelerini yaptıklarında hediye GB kazanıyor.

Kazanılan hediye GB miktarı, kişilerin yaptıkları yükleme miktarına göre değişiyor.

Kampanya detayları için https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/hemen-yukle-hemen-kazan linkini tıklayabilirsiniz.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirip, Sil Süpür oyununu oynayarak, kampanya ve çekilişlere katılarak, hediye internet kazanabiliyorlar.

Türk Telekom bedava internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat kullanan aboneler; Online İşlemler’in en çok hediyeler dağıtan kanalı olan Sil Süpür kanalını takip ederek ve bu oyunu oynayarak, hediye internet elde edebiliyorlar.

Sil Süpür ile bedava internet kazanmak isteyenlerin öncelikle Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Haftalık 250MB, 500 MB, 1GB, 2GB, 4GB, 5GB, 10GB, 30GB; günlük 100MB, 250MB, 500MB, 1GB,2GB, 5GB, 10GB,30GB; Sil Süpür oyunu tarafından dağıtılan bedava internet hediyeleri arasında bulunuyor.

Sil Süpür oyununa dair detaylı bilgi edinmek adına hemen https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/kampanyalar/sayfalar/faturasiz/sil-supur-kampanyasi.aspx linkini tıklayabilirsiniz.

30 GB Hediye İnternet Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma

4.5G uyumlu olmayan sim kartını Türk Telekom bayilerine giderek, 4.5G uyumlu sim kart ile değiştiren kişiler; 30 gün boyunca geçerli olan 30GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Bu kampanyaya bireysel faturalı hat sahibi olan aboneler, katılabiliyorlar.

BTK Akademi 6GB Cepten Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri; BTK Akademi yazıp, 5555’e kısa mesaj göndererek, bu kampanyaya katılabiliyorlar.

Kampanyaya katıldıkları takdirde her ay BTK Akademi sitesinde geçerli olacak şekilde 6GB internet kazanıyorlar.

6GB internet, www.btkakademi.gov.tr sitesinde kullanılabiliyor.

Böylelikle öğrenciler, BTK Akademi eğitim portalındaki video ve içerikleri izleyebiliyorlar.

Türk Telekom Mobil Ödeme Haftalık 2GB Hediye İnternet Hilesi

Türk Telekom’un en popüler kampanyalarından biri olan bu kampanyaya göre mobil ödeme yoluyla https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr sitesi üzerinden 10 TL ve üstünde alışveriş yapan aboneler, hediye olarak bir hafta boyunca kullanabilecekleri 2GB internet kazanıyorlar.

Hattı mobil ödemeye kapalı olan kişilerin bu kampanyaya katılabilmeleri için öncelikle MOBILODEME KAYIT yazıp, bu mesajı 5555’e göndermeleri gerekiyor.

Türk Telekom’dan Ev Telefonu Alana Aylık 4GB Hediye Mobil İnternet Kampanyası

Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom’dan ev telefonu aldıkları takdirde hediye olarak 4GB mobil internet kazanıyorlar.

Kampanyaya yalnızca yeni bireysel faturalı müşteriler katılabiliyorlar.

Aynı zamanda müşterilerin 12 ay boyunca aynı tarifede kalacaklarına dair sözleşme imzalamaları da gerekiyor.

4GB hediye internet, 12 ay boyunca her ay yenileniyor.

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1 GB Kampanyası

Türk Telekom’un yoğun ilgi gören kampanyası olan bu kampanya dahilinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla GS Mobile Şampiyon, Fenercell Şampiyon, Bursasporcell Şampiyon ya da Konyasporcell Şampiyon tarifelerinden birine abone olan ve Coşturan 3GB paketini satın alan taraftarlar; hediye olarak aylık 1GB internet elde ediyorlar.

Taraftarlar; aylık 30 TL üstü tüm yüklemelerinde hediye 1GB kazanmaya devam ediyorlar.

1GB hediye internetten ise ayda sadece bir kez faydalanabiliyorlar.

Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca Geçerli 10GB Hediye İnternet Kampanyası

Yeni Türk Telekom müşterilerine özel bu kampanyaya göre numara taşıma, faturasızdan faturalıya geçiş ya da yeni hat satın alma yoluyla Türk Telekom abonesi olanlar; Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonlarına indirip, Sil Süpür oyununu oynadıklarında haftalık 10GB internet kazanıyorlar.

Üstelik haftalık 10GB internet hediyesi, abonelerin hattına 3 ay boyunca yükleniyor.

Arayanı Bil Plus Hediye 1GB İnternet Kampanyası Hilesi

Türk Telekom aboneleri; Arayanı Bil Plus servisine üye oldukları takdirde haftalık 1GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Aboneler; servise aylık ya da altı aylık abone olabiliyorlar.

6 aylık aboneliklerinde her ay haftalık 1GB internet hediyesi yenileniyor.

Aylık abone olmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin PLUS yazıp, 7065’e SMS yollamaları gerekiyor.

6 aylık abonelik için PLUS yazıp, 70666’a kısa mesaj göndermek yeterli oluyor.

Prime’a Hoş Geldin Hediyesi 30GB İnternet

Türk Telekom tarifelerinden tarife değişikliği yaparak Prime faturalı tarifelerine geçen kişiler; ilk 3 ay boyunca yenilenen 30 GB hediye internet kazanıyor.

Prime’a geçen abonelerin hediye internetlerini kullanmaya başlamaları için PRIME HEDIYE 30GB yazmaları ve bu mesajı 5555’e sms olarak göndermeleri gerekiyor.

Ekstra 5GB Paketi 15GB Hediye İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un ek internet paketlerinden Ekstra 5GB paketine abone olan müşteriler; ilk 3 ay boyunca kullanabilecekleri 15GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Yani abonelerin hattına aylık 5GB, toplamda 15GB internet hediye olarak tanımlanıyor.

Abonelerin 15GB internet hediyesini kazanabilmeleri için 12 ay için pakette kalacaklarına dair söz vermeleri gerekiyor.

12 aylık taahhüde karşılık aboneler; 40 TL olan pakete 19 TL’ye üye olabiliyorlar.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanan aboneleri de 2022 yılında birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Vodafone Yanımda Uygulaması’nda yer alan Hediye Çarkı’nı çeviren aboneler; her hafta birbirinden güzel hediyelerin sahibi oluyorlar.

Vodafone hediye internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı ile Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Vodafone müşterileri; Vodafone Yanımda uygulamasındaki Hediye Çarkı’nı çevirerek, bedava internet kazanabiliyorlar.

Haftalık 1GB, 2GB, 3GB, 4GB, 20GB internet, aylık 3GB ya da 4GB internet, 3 gün geçerli 2GB gündüz kuşağı interneti, 7 gün boyunca geçerli 2GB gündüz kuşağı interneti, 5 gün geçerli 5GB internet; Hediye Çarkı tarafından faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelere dağıtılan hediye internet paketleri arasında bulunuyor.

Hediye Çarkı’nı çeviren aboneler; bedava internetin yanı sıra bedava sms, dakika, servis üyelikleri, indirim çekleri vb. hediyelerin de sahibi olabiliyorlar.

Vodafone Yanımda Uygulamasını İndiren Faturasız Abonelere Özel Haftalık 5GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hatlardan satın alan yeni Vodafone aboneleri; Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına indirdiklerinde hediye olarak 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5GB internet kazanıyorlar.

Vodafone faturasız hatta yeni üye olanlar; Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Ek Paketler ekranına giderek, buradan hediyelerini alabiliyorlar.

Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebiliyorlar.

Bu uygulama üzerinden fatura ödeme, TL yükleme, fatura tutarı öğrenme vb. birçok işlemlerini de gerçekleştirebiliyorlar.

Aboneler; abonelik tarihlerini takip eden 30 gün içerisinde hediye paketlerini Ek Paketler kısmına girip alabiliyorlar.

Bu kampanyaya yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a yeni abone olan tüm faturasız hat kullanıcıları katılabiliyorlar.

Genç Redlilere Özel Aylık 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone’un 26 yaş altında olan Genç Redli aboneler, Genç Red Sınırsız Sosyal, Genç Red Sınırsız İletişim, Genç Red Sınırsız Eğlence ya da Genç Red Sınırsız Video paketlerinden herhangi birine abone olmaları halinde hediye olarak 12 ay boyunca geçerli ve her ay yenilenen 5GB internet kazanıyorlar.

Bu paketlerden birine online platformda üye olanlar, hediye aylık 5GB internet paketi kazanmanı yanı sıra aylık tarife ücretlerinde de indirim elde edebiliyorlar.

Arkadaşını Vodafone’a Davet Edenlere Özel 30 GB Hediye İnternet

Vodafone müşterileri tarafından ilgi gören bu kampanya dahilinde arkadaşını Vodafone’a davet eden ve arkadaşını Vodafone abonesi yapmayı başaran kişiler, 3 ay boyunca kullanabilecekleri 30GB internetin sahibi oluyorlar.

30GB internet; arkadaşını abone yapan müşterinin yanı sıra yeni Vodafone abonesi olan kişiye de veriliyor.

Vodafone aboneleri, arkadaşlarını Vodafone.com.tr sitesi üzerinden ya da Vodafone Yanımda uygulamasından davet linki göndermek suretiyle Vodafone’a davet edebiliyorlar.

30GB hediye internet; yeni abonenin hat aktivasyonunun tamamlanmasından sonra en fazla 48 saat içerisinde abonelerin hattına yükleniyor.

Hem davet eden hem de daveti kabul eden ve abone olan taraf; Vodafone tarafından gönderilen SMS ile bilgilendirildikten sonra hediye internet paketlerini kullanmaya başlayabiliyorlar.

Yeni Vodafone Faturalı Hat Abonelerine Özel 20 ya da 10GB Hediye İnternet

Vodafone mağazalarına giderek ya da Vodafone.com.tr üzerinden belirli faturalı tarifelere abone olan kişiler, abone oldukları tarife kapsamında 10 ya da 20GB bedava internet kazanıyorlar.

Aboneler, kazandıkları 10 ya da 20GB hediye internetlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Ek Paketler bölümünden alabiliyorlar.

1 aylık geçerliliğe sahip olan 20GB internet hediyesi; Yeni Uyumlu 12, Red30, Red40, Red20 ya da Red25 tarifelerinden birine üye olanlara veriliyor.

1 aylık geçerli olan 10GB internetten ise Uyumlu DK Bol ya da Süper +Uyumlu tarifelerinden birine üye olanlar yararlanabiliyorlar.

Kampanyadan yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Vodafone faturalı hatta geçen kişiler, faydalanabiliyorlar.

bedava internet hilesi

Süpermarket Yanımda’dan Alışveriş Yap, Haftalık 10GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki Süpermarket Yanımda’ya giren ve buradan alışveriş yapan kişiler; ilk alışverişlerine özel 10GB haftalık hediye internet ve 30 TL indirim çeki elde ediyorlar.

Faturalı ya da faturasız aboneler; Süpermarket Yanımda’ya girerek, 28 farklı kategorideki 7000 üstü ürünü indirimli fiyatlara satın alabiliyorlar.

Üstelik Süpermarket Yanımda’da iki haftada bir yepyeni kampanyalar düzenleniyor.

Süpermarket Yanımda’dan alışveriş yapanlar, her alışverişlerinde ekstra 2GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Süpermarket Yanımda ile ilgili detaylı bilgi edinmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/supermarket-yanimda linkini tıklayabilirsiniz.

BTK Akademi Portalında Geçerli Aylık 6GB Hediye İnternet

Vodafone faturalı ya da faturasız tüm aboneler; BTK Akademi portalında geçerli olacak şekilde her ay 6GB internet hediyesi kazanıyorlar.

6GB hediye internet, tüm müşterilerin hatlarına otomatik olarak yükleniyor.

Aboneler, 6GB internet hediyelerini sadece BTK Akademi sitesindeki eğitim içeriklerini okurken ya da videoları izlerken kullanabiliyorlar.

Vodafone Toplan Gel Kampanyası Hediye 5 GB İnternet Hilesi

Vodafone bedava internet hilesi yapmak isteyenlerin katılabilecekleri bu kampanyaya göre Toplan Gel Kampanyası dahilinde Vodafone’a yeni abone kazandıranlar, her kazandırdıkları abone karşılığında hediyeler kazanıyorlar.

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla yeni Vodafone abonesi olup da kendilerine özel gruplarını oluşturan kişiler, kampanyaya göre Facebook, Twitter ve Instagram platformlarında geçerli 5GB internet elde ediyorlar.

Üstelik 1 yıl boyunca Spotify ve Whatsapp’ta kullanabilecekleri sınırsız internetin de sahibi oluyorlar.

4.5G Sım Karta Geçenlere Özel 5GB Hediye İnternet

Sim kartı 4.5G uyumlu olmayan, sim kartlarını 4.5G uyumlu yeni sim kart ile değiştirmek isteyen tüm Vodafone aboneleri,  sim kart değişikliklerini Vodafone mağazalarında gerçekleştirebiliyorlar.

Üstelik değişiklik işlemi için abonelerden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Sim kart değişikliği yapanlar, 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5GB internet kazanıyorlar.

Aboneler, 4.5G yazıp bu mesajı 4545’e göndermek suretiyle hem simkartlarının 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrenebiliyor hem de 4.5G başvurularını gerçekleştirebiliyorlar.

Vodafone Seviyorum İnterneti 3 GB Bedava İnternet Hilesi

Vodafone’un faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelerinin internet kullanım alışkanlıklarını ölçmek ve tespit etmek için geliştirdiği Vodafone Seviyorum İnterneti testini çözen herkes, anında 3GB bedava internet kazanıyor.

Hemen https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayarak, testi çözebilir ve hediye 3GB internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Hilesi Telegram

Bedava internet hilesi nasıl yapıyor sorusuna verilecek cevaplardan biride bedava internet hilesi için telegram gruplarına katılarak güncel kampanyalardan haberdar olarak bedava internet hilesi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda Türk Telekom, Vodafone, Turkcell bedava internet hilesi nasıl yapılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de bedava internet hilelerinden yararlanıyorsanız; konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, bedava internet kazandıran uygulama önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

5/5 - (2 OY)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu