Whatsapp

Başkasının Whatsapp Mesajını Okuma ve Görme (Kesin Yöntem)

Başkasının Whatsapp Mesajını Okuma ve Görme 2023; Hangimiz zaman zaman eşimizin ya da sevgilimizin bizi aldatıp aldatmadığına dair şüphe duymuyoruz ki?

Aldatılma şüphesi aklımıza bir kez düştüğünde eşimizin ya da sevgilimizin Whatsapp, Instagram, Facebook vb. sosyal medya platformlarında kimlerle mesajlaştığını, kimlerin fotoğraflarını beğendiğini takibe koyuluyoruz.

Karşı cins ile konuşmalarını tek tek okumayı bile tercih edebiliyoruz.

Ancak partnerimiz, çoğu zaman sosyal medya hesaplarındaki mesajlaşmalarını sildiğinden bizi aldatıp aldatmadığına dair yeterince bilgiye sahip olamıyoruz.

Günümüzde birtakım casus yazılımlar ve uygulamalar ile aslında partnerimizin sosyal medya hesaplarındaki mesajlarını okuyup, görebiliyoruz.

Bu yazımızda başkasının Whatsapp mesajını okuma ve görme yöntemlerini paylaşmaya çalışacağız.

Sizler de yazımızda sizlerle paylaşacağımız bu yöntemleri deneyerek, aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Yöntemleri

Başkasının Whatsapp mesajlarını okuyabilmemizin birden çok yöntemi bulunuyor.

Üstelik tamamen ücretsiz olan bu yöntemler sayesinde hiçbir ücret ödemeden eşinizin, sevgilinizin ya da diğer kişilerin tüm Whatsapp yazışmalarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Başkasının Whatsapp mesajlarını görme ve okuma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Google Drive ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görme

En önemli dosya depolama ve dosya paylaşabilme hizmeti olan Google Drive sayesinde telefonumuzu kaybettiğimizde ya da telefonumuz çalındığında bu uygulamaya girip, eski mesajları yeni telefonumuza yükleyebiliyoruz.

Google Drive kullanarak, bir başkasının Whatsapp mesajlaşmalarını günlük, haftalık ya da aylık yedekleme seçeneklerinden birini tercih ederek, yedekleyebiliyor ve tüm Whatsapp konuşma detaylarını kendi e-mail ya da hotmail adresimize gönderebiliyoruz.

Google Drive hizmetini aynı zamanda başkalarının Whatsapp mesajlarını okuyabilmek adına da kullanabiliyoruz.

Ancak başkasının Whatsapp mesajlarını Google Drive ile okuyabilmemiz için mutlaka bu kişinin telefonunun bizde olması gerekiyor.

Google Drive kullanarak, başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için;

  • Mesajlarını görüntülemek istediğiniz kişinin telefonundan Whatsapp’a girin ve Ayarlar seçeneğine dokunun.
  • Daha sonra Sohbet Yedeği yazan kısma dokunun.
  • Karşınıza çıkan kutucuğa yedeklemenin gönderileceği e-mail ya da hotmail adresinizi yazın.
  • Ayarlar kısmından yedeklemenin sıklığını da seçebilirsiniz. Yani günlük, haftalık ya da aylık olarak Whatsapp mesaj geçmişinin e-mail ya da hotmail adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

QR Kod ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma 

Bilgisayarımızdan Whatsapp uygulamasını açabilmemize ve arkadaşlarımızla Whatsapp üzerinden mesajlaşabilmemize olanak tanıyan Whatsapp web uygulaması sayesinde başkasının Whatsapp mesajlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

QR Kod ile bir başkasının Whatsapp mesajlarını görüntüleyebilmek için;

  • Bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine tıklayın.
  • Mesajlarını okumak ve görüntülemek istediğiniz kişinin telefonundan Whatsapp uygulamasına giriş yapın.
  • Whatsapp’ta sağ köşedeki üç noktaya ya da ayarlar seçeneğine dokunun.
  • Whatsapp uygulamasında Yeni açılan sayfadan Whatsapp web linkine dokunun.
  • Telefonun ekranında çıkan QR kodunu bilgisayarınızdaki Whatsapp web ekranına gösterin. Yani mesajlarını görüntülemek istediğiniz telefondaki QR kodunu sizin bilgisayarınızdaki Whatsapp web ekranına okutun.

Yukarıdaki şekilde hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan dilediğiniz kişinin Whatsapp mesajlarını kendi bilgisayarınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Lakin bu yöntemle başkasının Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz için de bu kişinin telefonunun sizde olması gerektiğinden bahsedebiliriz.

Web Siteler Yardımıyla Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma ve Görme

Günümüzde başkalarının Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz amacıyla hizmet veren birçok web sitesi bulunuyor.

Bu siteler, sizden mesajlarını görüntülemek istediğiniz kişinin telefon numarası bilgisini talep ediyor.

Ancak bu sitelerin büyük bir çoğunluğu, siteye giren kişileri dolandırmayı hedefliyor.

Yani bu sitelerin pek de güvenilir olmadığının altını çizmek istiyoruz.

Diğer yöntemler işe yaramadıysa en son çare olarak, telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan arama motoruna girip, başkasının Whatsapp mesajlarını görme programı yazarak, bu hizmeti sunan siteleri görebilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma Programı

Akıllı telefonlarınıza Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebileceğiniz casus yazılımlar sayesinde başkasının Whatsapp mesajlarını görüntüleyebilirsiniz.

Casus yazılımların yanı sıra telefon takip programları ile de başkasının Whatsapp mesajlarını görebilir ve okuyabilirsiniz.

Casus yazılımlar ve telefon takip programları sayesinde başka kişilerin telefonlarındaki arama ve sms geçmişlerine ve telefonlarında kullandıkları tüm uygulamalara da erişebilirsiniz.

Ancak casus yazılımların ve telefon takip programlarının büyük bir çoğunluğunun ücretli olduğunu ve üyelik gerektirdiğini de hatırlatmak istiyoruz.

Tercih edebileceğiniz en etkili ve en kaliteli casus yazılımları ve telefon takip programlarını ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

mSpy Telefon Takip Programı

En kaliteli casus yazılımlardan ve telefon takip programlarından biri olan mSpy uygulamasını IOS ya da Anroid işletim sistemine sahip olan tüm telefonlarınıza kolaylıkla indirebiliyorsunuz.

Kullanımı son derece basit olan uygulama sayesinde başkalarının telefonlarındaki Whatsapp mesaj geçmişine anında erişebiliyorsunuz.

mSpy uygulaması, büyük bir gizlilik çerçevesinde yani karşı tarafa hiçbir şekilde fark ettirmeden karşı tarafın telefonuna sızdığından dilediğiniz kişinin Whatsapp geçmişini bu uygulama sayesinde görüntüleyebilirsiniz.

mSpy uygulamasını hemen satın almak ve uygulamaya dair ayrıntılı bilgi edinmek adına hemen https://mspy.com.co/tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

mSee.app ile Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

En iyi telefon takip uygulamaları listemizin 2.sırasında yer alan MobileSpy uygulaması sayesinde de sevgilinizin, çocuklarınızın, arkadaşlarınızın, eşinizin ya da dilediğiniz kişilerin telefon aktivitelerine uzaktan erişebiliyorsunuz.

Türkçe dil seçeneği mevcut olan bu uygulamayı kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

Şu an için %50 indirime sahip olan MobileSpy uygulamasını hemen satın alabilmek için https://msee.app/tr/ linkini tıklayabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum

Başkasının Whatsapp Mesajını Okuma Programı Ücretsiz

Flexispy: Casus yazılım ve telefon takip programı denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan biri olan Flexispy; yukarıdaki iki uygulama gibi büyük bir gizlilikle çalışıyor.

Yani hiçbir şekilde karşı tarafa yakalanmadan onun Whatsapp, Instagram, Facebook vb. sosyal medya hesaplarındaki mesaj geçmişini, anlık mesajlaşmalarını, aramalarını görebiliyorsunuz.

Uygulamayı akıllı telefonlarınızın yanı sıra bilgisayarlarınızda hatta tabletlerinizde bile kullanabiliyorsunuz.

Flexispy uygulaması ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek adına hemen https://www.flexispy.com/ linkini tıklayabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajını Okuma Kodsuz

Hoverwatch: Özellikle ebeveynler ve işverenler tarafından tercih edilen Hoverwatch; android, IOS, Windows ve Mac sürümleri ile milyonlarca kişi tarafından tercih ediliyor.

Hem telefonlara hem de bilgisayarlara indirilebilen bu uygulama, çocuklarının telefonlarını izlemek ve takip etmek isteyen ebeveynlerin yanı sıra personellerinin çalışmalarını izleyen işverenlere de hitap ediyor.

Program, aynı zamanda casus yazılım programı olarak, sevgilisinin ya da eşinin telefonundaki arama ve mesajlaşma geçmişine erişmek isteyen kişiler tarafından da ilgi görüyor.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Telefon takip ya da casus yazılımlar ile başkasının Whatsapp mesajlarını okumak isteyen kişilerin ücret ödemeleri gerekse de bazı programlar, ücretsiz bir şekilde telefonlara ya da bilgisayarlara indirilebiliyor.

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz telefon takip programlarına The Truth Spy ve mSpy uygulamalarını örnek olarak gösterebiliriz.

Google Drive ya da QR Kod yöntemleri ile de telefon takip ve casus yazılım programlarına herhangi bir ücret ödemeden başkasının Whatsapp mesajlarını okuyabilmeniz mümkün!

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Kendi Telefonuma Yönlendirme

Başkasının whatsapp mesajlarını kendi telefonuna yönlendirmek için yapabileceğiniz tek yöntemlerden biri ise kendi telefonunuzdan whatsapp uygulamasını silip tekrar kurulup yaptığınızda kendi numaranızı yerine whatsapp mesajlarını görmek istediğiniz kişinin numarasını girip gelen kodu onaylamanız gereklidir.

Başkasının whatsapp konuşmalarını kendi telefonunuza yönlendirdiğinizde karşı tarafa ait tüm konuşma yedekleri otomatik olarak gelecektir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Mümkün Mü

Gelişen teknoloji ile beraber bir çok başkasının whatsapp mesajlarını okuma ve görme yöntemlerini araştırmaktadır. Başka birine ait whatsapp mesajlarını okumanız mümkün ancak bazı programlar ve uygulamalar ile dilediğiniz kişinin whatsapp mesajlarına ulaşabilirsiniz.

Özellikle bilgisayarda açacağınız Whatsapp Web başkasının whatsapp mesajlarını gizlice okuyabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak Suç mu?

Başkalarının Whatsapp mesajlarını programlar aracılığıyla okumaya çalışmak, yasal anlamda suç teşkil ediyor.

Kendi Whatsapp uygulamasına uzaktan erişildiğini fark eden kişiler, mesajlarını okuyan kişilere dava açabiliyor.

Başkasının mesajlarını okuyan ve okumaya çalışan kişiler, özel hayatın gizliliğini ihlal suçunu işlemiş oluyorlar.

Bu yüzden de telefon takip ya da casus yazılım programı seçerken dikkatli olmalı, büyük bir gizlilik çerçevesinde, karşı tarafa fark ettirmeden onun mesajlarını okuyabilmenizi sağlayan programlara öncelik vermelisiniz!

Şayet Whatsapp web uygulamasını kullanacaksanız; tarayıcınızı mutlaka gizli sekmede açmalısınız.

QR kodu tarama esnasında karşı taraf, bu durumu kolaylıkla fark edebileceğinden mümkünse karşı tarafın telefon kullanmadığı gece saatlerinde QR kod tarama yapmalısınız.

Whatsapp web uygulamasını kullandıktan sonra oturumu kapatmayı da asla unutmamalısınız!

Sevgilimin Whatsapp Mesajları Bana Gelsin

Evli çiftler ve sevgililer genelde eşinin mesajlarını görmek ve neler yaptığını öğrenmek için whatsapp mesajlarını hem görmek hemde okumak istemektedirler.

Sevgiliniz yada eşinizin whatsapp mesajlarının size gelmesini istiyorsanız bunun için bir tek yöntem bulunmaktadır. Mesajlarını görmek istediğiniz kişinin telefonuna girip günlük yedekleme aktif ederek yedeklerin hangi e posta geleceğeni seçip kaydetmeniz yeterlidir. Artık whatsapp yedekleri günlük olarak sizin istediğiniz e posta adresine geöecektir.

Whatsapp Mesajlarımın Başkası Tarafından Okunduğunu Nasıl Anlarım

Whatsapp Mesajlarımın Başkası Tarafından Okunduğunu Nasıl Anlarım sorusuna cevap vermek gerekirse bunun için karşı tarafın mutlaka telefonunuza erişmesi gereklidir. Telefonunuzda yedeklerin değiştirilmesi yada karekod ile başkası mesajlarını okuyacağını asla unutmayın.

Whatsapp mesajlarını başkasının okuduğundan şüpheleniyorsanız ilk olarak yarlardan bağlı cihazları kontrol edebilir ayrıca yedekleme ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Bu yazımızda kısaca başkasının Whatsapp mesajları nasıl okunur? Başkasının Whatsapp mesajlarını okuma kodsuz nasıl yapılır? vb. konuyla ilgili olarak en çok merak edilenleri aydınlatmaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu