Teknoloji

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1 GB Bedava İnternet

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1 GB Bedava İnternet 2023; Turkcell, Türk Telekom ve Vodofone gibi operatörler kullanıcılarına bedava internet vermektedir. Müşterilerine verdiği günlük, haftalık ve aylık internet paketleri sayesinde interneti yetmeyen kişiler, bedava internet paketleri kazanabilir. Birçok kişi bedava internet kampanyalarından faydalanmak için araştırma yapmaktadır.

Bu yazımızda Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinden bedava internetin nasıl yapılacağı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Hangi Operatörler Ücretsiz İnternet Veriyor?

Bütün operatörler kullanıcılarına yükleme yaptığında ve özel günlerde bedava internet vermektedir. Ülkemizde Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom operatörleri kullanıcılarına internet, SMS ve dakika gibi hediyeler vermektedir.

Bedava internet operatörlerin farklı uygulamalarından yapılabilir. Bedava internet fırsatlarından faydalanmak için hangi operatörü kullanıyorsanız kampanyalarını takip etmelisiniz.

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet Kazanma

Türk Telekom ramazan ayına özel müşterilerine bedava internet vermektedir. Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları ramazan ayında, 1 GB internet kazanabilir. Bedava internet kazanmak isteyen kişiler, Türk Telekom Online işlemler menüsüne giriş yapmalıdır.

Ramazan ayı kampanyasından faydalanmak isteyen faturasız hat sahipleri, “SENLIK GB” yazıp 5555’e mesaj göndererek bedava 10 GB internet kazanabilir. Yükleme yaparak internet kazanmak isteyen kişiler en az 40 TL yükleme yapmalıdır.

Ayrıca “Sil Süpür” uygulaması ile haftada bir defa günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için uygulamayı uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirmelisiniz.

Arayanı Bil Plus uygulaması ile bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bu uygulama Türk Telekom kullanıcılarına özeldir. Uygulama sayesinde telefonunuz açık olsa bile telefonunuz çekmediğinde arayanların kim olduğunu görebilirsiniz. Arayanı Bil Plus kampanyasından bedava internet kazanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeli ve aylık aboneliğinizi başlatmalısınız. Üyeliğinizi başlattığınızda “PLUS” yazıp 7065’e mesaj göndermelisiniz.

Turkcell Bedava 1 GB İnternet Kazanma

Turkcell de müşterilerine bedava 1 GB internet veren operatörlerdendir. Bedava internet kazanmak isteyen Turkcellilerin, “Turkcell Hesabım” uygulamasına giriş yapması gerekmektedir. Turkcell hesabım uygulamasını edinmek için App Store veya Play Store’dan “Salla Kazan” uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Ardından telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Ramazan Bereketli Geldi” kampanyasına giriş yaparak ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internetinizi aktif edebilirsiniz. Bunu aktif ettikten sonra bedava 1 GB internet hattınıza yüklenecektir.

Salla Kazan uygulaması ile haftada bir defa günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell’in bedava internet kampanyaları yalnızca Salla Kazan ile geçerli değildir. Sürpriz Nokta uygulaması ile belirlenen yerlere fiziki olarak giderek bedava hediyeler kazanma şansı elde edebilirsiniz.

BİP uygulaması da bedava hediyeler vermektedir. Bedava hediyelerden faydalanmak için BİP’te yayınlanan kampanyaları takip etmelisiniz.

Dergilik uygulaması ile de bedava internet kazanabilirsiniz. Bu sayede spor, sağlık, dekorasyon ve bilim gibi kategorilere ulaşabilirsiniz. Dergilik uygulamasında zaman zaman yapılan kampanyaları takip ederek bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

GNÇ uygulaması ile, Genç Turkcell’iler bedava internet kazanabilir. Bunun için uygulamayı telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Çatlat” bölümüne giriş yaparak bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava 1 GB İnternet Kazanma

Vodafone müşterilerine çeşitli hediyeler vermektedir. Bedava hediye kazanmak isteyen Vodafone müşterileri App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamaya telefon numarası ve şifre  ile giriş yaparak, 20 GB’a kadar internet kazanma şansı elde edebilirsiniz.

Vodafone ramazan ayında da müşterilerine bedava internet hediye etmektedir. Bedava internet kampanyasından sadece erişimi olan kişiler faydalanabilir.

Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Bedava internet kampanyalarından faturalı veya faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Bedava internet kampanyalarından faydalanmak isteyen kişiler, hangi operatörü kullanıyorsa o operatörün kampanyalarını takip etmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu