Teknoloji

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai Para Kazanma Hilesi 2023; Sosyal medyanın hayatımıza girmesi ile insanlar bundan gelir elde etmeye başlamıştır. Kullanıcılarına para kazandıran platformlardan biri de Kwai’dir. Kwai uygulaması TikTok ile benzerdir. Uygulamayı indiren kullanıcılar, kendine özel içerikler üreterek ve bu içerikleri paylaşarak gelir elde edebilir.

Bu yazımızda Kwai platformundan para kazanma hilesinin nasıl yapılacağı, para kazanma yöntemlerinin neler olduğu gibi merak edilen detaylar yer almaktadır.

Kwai Nedir?

Kwai merkezi Çin olan, günlük yaşantımızdan kısa videolar paylaşmaya ve diğer paylaşılan videoları izlemeye imkan sunan sosyal medya platformudur. Ülkemizde de yaygın olarak kullanılan video paylaşım uygulamasıdır. Kwai kullanıcıları, en az 10 saniye, en fazla bir dakikalık videolar çekebilir. Uygulamada çekilen videolara diledikleri efekti ve şarkıyı ekleme özelliği bulunmaktadır.

Dünyaca bilinen bir uygulama olan Kwai’de her gün 15 milyondan fazla video yüklenmektedir. Ülkemizde de popüler olan Kwai uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kwai’den Para Kazanılır MI?

Gelişen teknoloji ve hayatımıza gire sosyal medya platformlarından binlerce kişi gelir elde etmektedir. Kwai’de gelir elde etme imkanı sunan platformlardandır. Eğlenirken para kazanmak isteyenler için Kwai başta gelen uygulamalardandır. Diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi Kwai’de de para kazanmak için bazı şartlar bulunmaktadır.

Kwai’den Para Kazanma Şartları Nelerdir?

Kwai’den para kazanmak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekmektedir. Para kazanmak isteyen kişilerin yerine getirmesi gereken şartlar aşağıda yer almaktadır.

 • Videoların moderatolar tarafından kontrol edilip onaylanması
 • Aylık en az 20 video yüklenmesi
 • Videoların kaliteli olması
 • 1 günde 20 video çekilmemelidir. Videoları çekilmesi ve paylaşılması zamana yayılmalıdır.
 • İzlenme sayısı fazla olmalı

Kwai’den Nasıl Para Kazanılır?

Kwai’den para kazanmak için uygulamanın belirlediği kriterleri karşılamak gerekmektedir. Uygulama paylaşılan içeriklerin görüntülenme sayısına göre ücretlendirilmektedir. Kriterleri karşılayan kişilerin video görüntülenmelerinden ve aldığı aylık teşvik ücreti ay sonu hesabına yatırılmaktadır.

Kwai Para Kazanma Hilesi Yöntemleri

Kwai’den para kazanmak isteyen kişilerin herhangi bir ajansa gerek duymadan para kazanabileceği yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler aşağıda maddeler halinde yer almaktadır.

Kwai İzlenme Sayınızı Artırın

Kwai’den gelir elde etmek istiyorsanız izlenme sayınızı artırmanız gerektiğini bilmelisiniz. Bu tür platformlarda paylaşılan içeriklerin izlenmesi oldukça önemlidir. İzlenme sayısı ne kadar artarsa, kazancınız da o kadar artacaktır. Paylaştığınız içeriklerden izlenme almadan para kazanmanız olası değildir.

Kwai Takipçi Sayınızı Artırın

Takipçi sayınızın fazla olması da para kazanmanız için etkilidir. Kwai’den para kazanmak isteyen kişiler, en az 5 bin takipçiye ulaşmalıdır. Takipçi sayınızı artırmanın yolu da içerik üretmekten geçer. Üreteceğiniz içerikleri hashtag oluşturarak paylaşmalısınız ve kaliteli içerikler üretmelisiniz.

Kwai Arkadaşlarını Davet Et

Kwai referans sistemine sahip bir uygulamadır. Arkadaşlarınız sizin referans kodunuz ile Kwai indirmelidir. Sizin referans kodunuzu kullanarak Kwai indiren her kişi için 80 Kwai Coin kazanabilirsiniz. 80 Kwai Coin ise, 0.8 dolardır. Ne kadar çok arkadaşınızı sizin referans kodunuz ile Kwai indirmeye ikna ederseniz o kadar çok gelir elde edersiniz.

Kwai Bonusları Alın

Kwai’den para kazanmanın diğer yolu da bonus sistemidir. Uygulamada genel para kazanma sekmesi dışında bonus sekmesi de bulunmaktadır. Bonus sekmesi sayesinde platformu düzenli kullanan kişiler ödüllendirilmektedir. Bu bonuslardan faydalanmak isteyen kişiler Kwai’yi düzenli kullanmalıdır.

Kwai Görevleri Yap Para Kazan

Kwai’de diğer sosyal medya platformlarının dışında görev sistemi bulunmaktadır. Uygulama tarafından kullanıcılara bazı görevler verilmektedir. Bu görevleri yerine getiren kişiler para kazanabilir. Kwai’den göre yaparak para kazanmak isteyen kişiler, görev sekmesine tıklamalıdır. Tıkladıktan sonra bu görevleri yaparak günlük 2 – 10 dolar kazanabilirsiniz. Uygulama tarafından verilen görevlerin listesi aşağıda yer almaktadır.

 • Bugün 1000 izlenme al
 • Bugün 5 video çek
 • Bugün 50 video izle
 • Bugün 10 kişiyi takip et
 • Bugün x konulu bir video çek

Kwai’de Takipçi Sayısı Nasıl Artırılır?

Kwai’de takipçi sayısını yükseltmek isteyen kişiler, videolarını Facebook, Instagram ve Youtube gibi platformlardan paylaşarak takipçi sayısının artmasını sağlayabilirsiniz. Günlük yarışmaları ve meydan okumaları takip ederek üreteceğiniz içerikler için ilham aşabilirsiniz.

Takipçi sayınızı artırmak için Kwai’de aktif olmalı ve paylaştığınız içeriklerde hashtag kullanmalısınız.

Kwai’ye Üye Olmak Ücretli Mi?

Kwai video içerik üretme platformuna üye olmak ücretsizdir. Kwai’ye üye olmak isteyen kişiler, uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonunuza indirmelidir. Uygulamada birbirinden farklı efektler, filtreleri kullanarak kaliteli içerikler oluşturabilirsiniz.

Kwai’den Para Kazanmak İçin Ajansa Üye Olmalı mıyım?

Kwai’den para kazanmak isteyen kişiler, kaliteli ve farklı içerikler üretmek için ajanslara başvurmaktadır. İnternette birbirinden farklı içerik üretim ajansları bulunmaktadır. Bu ajanslara ile iletişime geçerek farklı içerikler üretmeniz için yardım alabilirsiniz. Fakat birçok kişi ajansların, içerik üretiminde pek destek vermediklerini belirtmiştir.

Kwai Para Kazanma Hilesi

Kwai para kazanma hilesi nasıl yapılır sorusunun cevabı birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Maalesef Kwai’den para kazanma hilesi yoktur. Bazı internet sitelerinde “Kwai para kazanma hilesi için tıklayınız.” gibi linkler yer almaktadır. İlgili linkleri telefonunuza indirmemelisiniz veya linke tıklamalısınız. Aksi takdirde hesabınız kalıcı olarak kapatılır ve Kwai’den biriken paranız olsa dahi ödeme alamayabilirsiniz.

Kwai’de Kullanıcı Olmak Nasıl Bir Şey?

Kwai oldukça kolay bir arayüze sahiptir. Kolay bir arayüze sahip olması nedeniyle kullanıcılar, karşısına çıkan içerikleri kolayca beğenebilir ve yorum yapabilir. Ayrıca Kwai’de birbirinden farklı içerikler izleyebilir, içerik üreticileri ile sohbet edebilirsiniz. Ayrıca Kwai’de yer alan içerikleri telefonunuza indirebilirsiniz.

Kwai uygulamasında trend olanlar, takip ettiklerin ve yakındakiler sekmeleri bulunmaktadır. Bu sayede dünyadaki trendleri takip edebilirsiniz.

Ayrıca Kwai’de paylaştığınız içerileri WhatsApp, Messenger, Instagram gibi platformlardan ailenizle veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Kwai Hangi Ülkelerde Var?

Kwai sosyal medya platformunun hangi ülkelerde kullanıldığı merak edilmektedir. Kwai dünya genelinde Çin, İspanya, Amerika, Güney Kore, Ekvador, Peru, Şili, Kolombiya ve Japonya gibi ülkelerde kullanılmaktadır.

Kwai Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kwai’den para kazanma yollarını araştıran kişiler, para çekme işleminin nasıl olacağını araştırmaktadır. Kwai’de verilen görevleri yerine getirdiğinizde hesabınızda biriken Kwai Coinleri nakite dönüştürebilirsiniz. Aşağıda para çekme işleminin nasıl yapılacağı ile ilgili adımlar yer almaktadır.

 • İlk olarak Kwai uygulamasına giriş yapın.
 • Daha sonra sağ alt kısımda yer alan kendi profilinize tıklayın.
 • Açılan sayfandan altıgen şeklindeki simgeye tıklayın.
 • Sonra “Cüzdan” seçeneğine tıklayın. Ardından Çek kısmına tıklamalısınız.
 • Bütün adımları başarı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra çekmek istediğiniz tutarı ve hesap bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra çekmek istediğiniz tutar hesabınıza başarılı bir şekilde aktarılacaktır.

Kwai Ödeme Aşama Ne Kadar Zaman Alır?

Bazı kişiler para çekme işlemi için talimat verdikten sonra ödeme işleme konulmaktadır. Daha sonra bu süreç ortalama 2 gün sürer. Bu süre değişebilir.

Kwai 1000 İzlenme Kaç TL?

Kwai’den para kazanmak isteyen kişiler, ne kadar kazanabileceğini merak etmektedir. Bu konu hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Kazanacağınız paranın tutarı, takipçi sayısına, izlenme sayısına ve video üretme oranına göre belirlenmektedir. Aşağıda izleme sayısına göre ortalama kaç TL kazanılacağı bilgisi yer almaktadır.

 • 5 bin → 96 dolar
 • 100 bin → 120 dolar
 • 200 bin ve 500 bin → 192dolar
 • 1 milyon ve 2 milyon arası → 480 dolar

2 milyon üstü → özel fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu