Turkcell

Turkcell İnternet Kazanma Yolları ( Yeni Kampanyalar)

Turkcell İnternet Kazanma 2024: Ülkemizin ilk GSM operatörü olarak 1994 yılında hizmet vermeye başlayan Turkcell; günümüzde ülkemizin en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketi olma özelliği taşıyor.

Uygun fiyatlı tarife ve paketleri, zaman zaman düzenlediği kampanyaları ile müşteri memnuniyetini sürekli kılan Turkcell; faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelerine bedava internet kazanma şansı sunuyor.

Turkcell aboneleri gerek Turkcell Dijital Operatör Uygulaması’ndaki kanalları takip ederek gerekse Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalara katılarak, bedava internet, sms, dakika, servis üyeliği vb. hediyeler elde edebiliyorlar.

Bu yazımızda Turkcell aboneleri için Turkcell internet kazanma yöntemleri nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, abonelerin nasıl hediye GB kazanabileceğine değinmeye çalışacağız.

Turkcell İnternet Kazanma Yolları 2024

2024 yılında da hediye GB dağıtan Turkcell’in abonelerine hediyeler armağan eden kampanya, uygulama ve çekilişlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell BOL GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat yani Hazır Kart satın alan bireysel müşterilere yönelik olan bu kampanyaya göre BOL GB Tanışma Seti alan aboneler; 28 gün boyunca geçerli her yöne 750 dakika, 250 SMS ve 15GB internet hediyesi kazanıyorlar.

Üstelik aboneler; hat açılışlarını takip eden 90 günlük süre içerisinde aylık tek seferli 34 TL ve üstü yüklemelerinde 28 gün geçerli 10GB bedava internet daha elde ediyorlar.

31 Aralık 2024 tarihine kadar katılım süresi uzatılan bu kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi almak için https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/bol-gb-tanisma-seti-kampanyasi?source=CMS linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Faturalıya Geç Haftasonu 5GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Hazırkart kullanan ve hattını faturalıya taşıyan abonelere özel olan bu kampanya kapsamında abonelere 6 ay boyunca 2 sefer kullanabilecekleri 5GB internet hediye ediliyor.

Aboneler; kazandıkları 5GB hediye interneti yalnızca hafta sonunda kullanabiliyorlar.

Yani toplam 6 ayda 10 GB internet kazanmış oluyorlar.

  1. hediye; ilk hediye aktivasyonundan minimum 30 gün sonra kullanılabiliyor.

Kampanya detayları için hemen https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/hazir-karttan-faturaliya-gecis/faturaliya-gec-hafta-sonu-5gb-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Dijitale Hoş Geldin Kampanyası

Daha önce Turkcell Dijital Operatör Uygulaması’nı kullanmayan, ilk kez Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da turkcell.com.tr sitesinden TL ya da paket yükleyen faturalı ya da faturasız hatlara yönelik olan bu kampanya dahilinde yeni katılımcılara bir hafta boyunca geçerli 2GB internet armağan ediliyor.

Üstelik aboneler, dijital platformlardan 2 ay içerisinde yapacakları tüm TL ve paket yüklemelerinde haftalık 2GB internet elde etmeye devam ediyorlar.

Yapılacak yüklemelerin ise 20 TL üstünde olması gerekiyor.

İnternet paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine güncel Turkcell Bedava İnternet 2024 kampanyalarına katılarak ücretsiz internet alabilirsiniz.

Turkcell İşten Hediye İnternet Kampanyası

Kurumsal abonelere özel olan İşten Hediye İnternet Kampanyası kapsamında kontratının son ayındaki abonelere 3 ay boyunca geçerli olan 1GB hediye internet sunuluyor.

Aboneler; hediye internet paketlerini kurumsal satış yetkililerinden alabiliyorlar.

Her kurumsal abone, bu hediyeden yalnız bir sefer faydalanabiliyor.

Kampanya detayları için hemen https://www.turkcell.com.tr/kurumsal/kampanyalar/konusma-ve-mesajlasma/isten-hediye-internet-kampanyasi linkine tıklayabilirsiniz.

Turkcell MEB EBA Kullanımlarında Geçerli Aylık 6GB Hediye İnternet

Turkcell faturalı ya da faturasız bireysel ya da kurumsal tüm aboneler; Dijital Operatör Uygulaması’nda bulunan BİP Keşfet bölümündeki EBA kanalına girdiklerinde aylık 6GB internet hediyesi elde ediyorlar.

Öğrencilerin derslerini takip edebilmelerine olanak tanıyan bu kampanya; 12 ay boyunca yenileniyor.

Katılımcılar; bu kampanyaya BİP’ten herhangi bir ücret ödemeden katılabiliyorlar.

Turkcell Gaming Paketler 100 MB Hediye İnternet Kampanyası

Oyun tutkunlarına hitap eden bu kampanyaya göre Gaming Paketlerden birine abone olan faturalı ya da faturasız Turkcell aboneleri, hediye olarak her ay her yöne 100 MB bedava internetin sahibi oluyorlar.

100MB bedava internet, sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Turkcell Kontrata Gelene 1GB Hediye İnternet Kampanyası

Esnaf ve İş Destek Paketleri kampanyasına katılan, yeni müşteri tekliflerinden mevcut müşteri tekliflerine geçiş yapan ve şifrekart sahibi olan abonelerin yararlanabileceği bu kampanya dahilinde abonelere kampanya dahilinde 12 ay boyunca yenilenen aylık 1 GB internet armağan ediliyor.

Turkcell 4,5G Süper Paket Kampanyası

Son 3 ay içerisinde 4.5G uyumlu sim kart satın alan ya da eski hattını 4.5G uyumlu sim kart ile Turkcell mağazalarına giderek değiştiren abonelerin faydalanabileceği bu kampanya kapsamında katılımcılara 2 hafta boyunca geçerli 3GB bedava internet sunuluyor.

Kişiler, kampanyaya Dijital Operatör Uygulaması’ndaki Hediye Havuzu’ndan katılabiliyorlar.

Abonelerin hediye internetlerini kullanabilmeleri için telefon ayarlarına girip, 4.5G özelliğini aktif hale getirmeleri de gerekiyor.

Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası

Turkcell faturasız ve faturalı abonelere yönelik olan Hemen Yükle Hemen Kazan kampanyası dahilinde son 12 ay içerisinde minimum 4 sefer paket ya da TL yükleyen, son 4 yüklemesindeki ortalama aralık 30 gün ya da üstünde olan yada son 30 gündür HazırKart abonesi olanlar; hediye internet kazanabiliyorlar.

Kampanya katılım koşullarını karşılayan kişilere Turkcell tarafından SMS gönderiliyor. SMS alan abonelerin mesajı aldıktan sonra en fazla 3 gün içerisinde mesajda belirtilen miktarda yükleme yapmaları gerekiyor.

Yükleme yapan kişilere ise hediye internet gönderiliyor.

Kişilerin hatlarına tanımlanacak hediye GB miktarı, kişilerin yaptıkları yükleme miktarına göre değişiyor.

Hemen Yükle Hemen Kazan kampanya detayları için https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/hemen-yukle-hemen-kazan linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell Aylık 10GB Devir Kampanyası

Bu kampanyaya göre hattın yasal sahibinin vefat etmesi üzerine hattı devralması gereken kişinin devir işlemini gerçekleşmesi durumunda kişiye 1 ay boyunca geçerli 10GB hediye internet armağan ediliyor.

Kampanyadan yalnızca bireysel ön ödemeli yani Hazırkart kullanan aboneler faydalanabiliyorlar.

Turkcell Bizce Bedava İnternet Kazanma 

Turkcell’in yıllardır ilgi gören kampanyalarından biri olan Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası; Bizce uygulamasını akıllı telefonlarına indiren, ardından uygulama üzerinden kupon biriktiren abonelerine bedava GB kazandırıyor.

Aboneler; topladıkları kuponlar miktarınca hediye GB sahibi oluyorlar.

Uygulama, ücretsiz bir şekilde akıllı telefonlara indirilebiliyor.

Kampanyadan bireysel ya da kurumsal tüm ses hattı sahibi olan Turkcell aboneleri faydalanabiliyorlar.

Kampanya kapsamında 7 kupon biriktirenler, günlük 2GB; 15 kupon biriktirenler günlük 5GB; 30 kupon biriktirenler 3 günlük 3 GB; 45 kupon biriktirenler haftalık 1GB; 60 kupon biriktirenler ise haftalık 2GB internet kazanıyorlar.

Abonelerin kupon biriktirebilmeleri için Bizce mobil uygulamasındaki Kupon Biriktir kampanyasına tıklamaları gerekiyor.

Turkcell Salla Kazan İnternet Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının hediyeler dağıtan kanalı olan Salla Kazan kanalını takibe alan ve bu oyunu oynayan kişiler, salladıkça kazanıyor ve her hafta değişik hediyeler kazanabilme şansını elde ediyorlar.

Aboneler, her yöne geçerli dakikalar, sms ve internetin yanı sıra servis üyelikleri, indirim ve hediye çekleri de kazanabiliyorlar.

Aylık 3, 10 ve 25GB internet, haftalık 1, 2, 3, 4, 5, 10GB internet, haftalık 500 MB internet, günlük 1 ve 2GB internet, 12 saatlik 1 ya da 2GB internet, 1 saatlik ya da 3 saatlik 1GB internet; abonelerin kazanabilecekleri hediye internet paketleri arasında yer alıyor.

Aynı zamanda aboneler, Instagram, Facebook, Twitter vb. sosyal medya platformlarında geçerli olacak şekilde hediye GB da kazanabiliyorlar.

Salla Kazan oyununu oynayarak, hediyeler kazanmak isteyen Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelerin öncelikle Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmeleri gerekiyor.

Aboneler; Dijital Operatör uygulamasında çekilişler ve yarışmalar düzenleyen diğer kanalları takibe alarak, çekiliş ve yarışmalara katılarak da hediye internet elde edebiliyorlar.

Turkcell Rahat Tarife Hediye Kampanyası

Turkcell’in en sevilen ve en avantajlı tarifelerinden biri olan Rahat tarifelerine geçen kişiler, hoş geldin hediyesi olarak, hediye GB kazanıyorlar.

Kişilere hediye edilen GB miktarı ise kişilerin abone oldukları tarifeye göre değişiklik gösterebiliyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ek-paket-kampanyalari/turkcell-rahat-tarife-hediye-kampanyasi linkini tıklayabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell’li gençlere özel olan bu kampanyaya göre GNÇ uygulamasını telefonlarına indiren aboneler, haftada iki sefer yumurtalarını çatlatabiliyor ve yumurtadan çıkan hediyelerini kullanabiliyorlar.

Yumurtadan çıkan hediyeler arasında bedava GB’lar da bulunuyor.

Aboneler, kendilerine Turkcell tarafından gönderilen SMS sonrasında kazandıkları hediyeleri kullanmaya başlayabiliyorlar.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz Günlük 5GB İnternet Kampanyası

Bireysel ses ya da data hattı sahibi olan tüm Turkcell abonelerinin yararlanabilecekleri bu kampanya dahilinde ilk kez otomatik ödeme talimatı vererek faturalarını ödeyen kişiler, bir ay içerisinde kullanabilecekleri günlük 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Günlük 5GB hediye internetini kullanmak isteyenlerin otomatik ödeme talimatı tarihini takip eden 30 gün içerisinde Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu’na girmeleri ve buradan hediyelerini almaları gerekiyor.

Turkcell Digicenter Haftalık 3GB Hediye Kampanyası

Hattının aktivasyon sürecinde memnuniyetsizlik yaşayan yani gecikme vb. problemle karşılaşan ve bu yüzden de şikayette bulunan kişilerin mağduriyetini gidermek adına düzenlenen bu kampanyaya son 90 günlük süre içerisinde Turkcell.com.tr sitesi üzerinden veya Dijital Operatör uygulamasından faturalı bireysel mobil hat başvurusunda bulunan, numara doğrulama işlemini gerçekleştiren, Beni Arayın formunu dolduran ancak hat aktivasyon süreci uzayan kişiler faydalanabiliyorlar.

Haftalık 3GB hediye internetin hat aktivasyonunu takip eden 45 günlük zaman dilimi içerisinde kullanılması gerekiyor.

Turkcell BİP Yıldızları (BİP Kullan Kazan Kampanyası)

BİP yıldızlarına özel olan BİP Kullan Kazan kampanyası dahilinde her hafta seçilen BİP yıldızları Turkcell tarafından belirlenen mesajlaşma hedeflerine ulaştıklarında hediye olarak 1GB internet elde ediyorlar.

1GB hediyesini almak isteyen BİP yıldızlarının BİP’in Keşfet kısmındaki Hediyemi AL butonuna tıklamaları gerekiyor.

1GB internet hediyesinin 24 saatlik süre içerisinde kullanılması gerekiyor.

BİP kullanıcıları, BİP kullan kazan kampanyasından haftada sadece bir kez faydalanabiliyorlar.

turkcell bedava internet kazanma yolları
Turkcell Bedava İnternet Kazanma Yolları

Turkcell BİZ Ekibini Kur, Hediye İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell BİZ ekibini oluşturan Turkcell aboneleri, ekiplerini oluşturduklarında hediye olarak 1GB internet kazanıyorlar.

24 saat geçerliliğe sahip olan 1GB hediye internet, yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor.

Aboneler, en az 2 en fazla 5 kişiden oluşan ekipler kurabiliyorlar.

Aynı zamanda ekip üyeleri, ilerleyen süreçte kendilerine özel hediyelerin de sahibi oluyorlar.

Örneğin; Turkcell’e son 7 gün içerisinde numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile gelen ve Turkcell BİZ ekiplerinden herhangi birine diğer bir ekip üyesinin referansı ile katılanlar, 12 aylık sözleşme süresince her ay günlük 1GB internet kazanıyorlar.

12 ay boyunca yenilenen 1GB internet, yeni ekip üyesinin yanı sıra diğer ekip üyelerinin hattına da tanımlanıyor.

Turkcell Hediye Havuzu ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell faturalı ya da faturasız hat kullanan abonelerin farklı hediyeler kazanabilmelerini sağlayan Hediye Havuzu ekranı, Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor.

Turkcell aboneleri, Hediye Havuzu’nu ziyaret edip, kendilerine atanan bazı görevleri yaptıklarında hediyeler kazanıyorlar.

Kişilerin kazanabilecekleri hediyeler, yapmaları gereken görevlerin karşısında yazıyor.

Yani hediye GB kazanmak isteyen abonelerin hediye internet veren görevleri yapmaları gerekiyor.

Hediye Havuzu ile bedava dakika, sms, internet vb. hediyeler kazanmak istiyorsanız, Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu ekranını sık sık ziyaret etmenizi öneriyoruz!

Turkcell Salla Kazan BİP Kampanyası

Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kanalındaki ikinci ekrana tıklayan ve BİP’i indiren kişiler; BİP Salla Kazan kanalı sayesinde hediyeler kazanabiliyorlar.

Hem faturalı hem de faturasız abonelerine hediyeler sunan BİP Salla Kazan kanalında aboneler; her ay yalnızca bir hediye elde edebiliyorlar.

Turkcell BİP Hediye Avı ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell müşterilerinin anlık mesajlaşmaları, görüntülü ve sesli konuşabilmeleri için geliştirilen BİP uygulaması; abonelerine birbirinden güzel hediyeler dağıtmaya 2024 yılında da devam ediyor.

BİP Hediye Avı kanalını takip eden ve diğer BİP kullanıcılarını hafta içi sesli ve görüntülü arayıp, puanlar toplayan Turkcell aboneleri; topladıkları puanlar doğrultusunda bedava GB sahibi oluyorlar.

Hediye Avı kapsamında bir hafta içerisinde en çok puanı elde eden ilk 5000 kişiye haftalık 5GB, sonraki 10 bin kullanıcıya günlük 2GB, sonraki 20 bin kullanıcıya ise günlük 1GB internet hediye ediliyor.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma 2024

Turkcell aboneleri, yukarıda bahsettiğimiz kampanyalar ve uygulamaların yanı sıra oyun oynayarak ve yarışmalara katılarak da hediye internet kazanabiliyorlar.

Turkcell’in bedava GB dağıtan, en popüler ve en eğlenceli oyunlarını ve yarışmalarını aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Yaani-KİM GB İster Oyunu ile Hediye İnternet Kazanma

Katılımcılarına ve kazananlara hediye GB armağan eden KİM GB İster Oyunu; Turkcell’in arama motoru olan Yaani üzerinden ya da Yanii mobil uygulamasından oynanabiliyor.

Toplam 5 aşamadan oluşan yarışmanın her bir aşamasında 3 adet soru bulunuyor.

15 sorunun hepsine doğru yanıt veren katılımcılar, hediye olarak 1GB hediye internet kazanıyorlar.

Turkcell Hediyeli Oyun ile Hediye İnternet Kazanma

Bu kampanyaya göre hediyelioyun.com sitesinde yer alan oyunları oynayan ve oyunlardan puanlar kazanan Turkcell aboneleri, her hafta katalogda yer alan hediyeler arasından bedava GB seçebiliyorlar.

Oyun oynayan kişiler, hediye GB’ların yanı sıra 50 TL’ye varan hediye çekleri, sms ve dakika paketleri de kazanabiliyorlar.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi ile Hediye İnternet Kazanma

Turkcell’in en sevilen oyun kanallarından Hediyeli Soru Servisi de abonelerine her hafta hediye GB, konuşma ve SMS paketleri armağan ediyor.

Hediyeli Soru Servisi’ne üye olanlar, hafta içi 5 gün kendilerine sorulan sorulara doğru cevaplar verdiklerinde puan topluyor ve bu puanları doğrultusunda hediyeler elde ediyorlar.

Turkcell GNÇ Topla Kazan Oyunu ile Hediye GB Kazanma

Turkcell’in hediye GB kazandıran oyunlarından GNÇ Topla Kazan oyununda oyuncular, maç yaptıklarında ve maçlarda başarılı olduklarında bedava internet elde ediyorlar.

GNÇ Topla Kazan oyununu oynayarak hem eğlenceli zaman geçirmek hem de bedava internet kazanmak isteyen oyun severlerin ise GNÇ uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri ve Topla Kazan ekranına tıklamaları gerekiyor.

Turkcell GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununu oynayan gençler, oyunu kaybetseler dahi hediye 1GB internet kazanıyorlar.

Oyunu kazanan taraf ise günlük 1GB internet elde ediyor.

Yani Kazandıran Kelimeler oyunu; hem kazanan hem de kaybeden tarafa hediye GB kazandırıyor.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell aboneleri; Turkcell’in popüler uygulamalarını telefonlarına indirdiklerinde hem keyifli zaman geçirebiliyor hem de hediyeler kazanabiliyorlar.

Örneğin; Dijital Operatör uygulamasını indirenler, bu uygulamadaki Salla Kazan kanalını girip, bu oyunu oynadıklarında hediye GB, SMS ya da dakika elde edebiliyorlar.

Dijital Operatör uygulamasındaki kanallarda düzenlenen yarışma ve çekilişlerden de hediyeler kazanabiliyorlar.

Turkcell’in taraftarlara özel uygulaması olan Goller Cepte uygulamasını telefonlarına indirenler ise takımları tarafından atılan her golde hediye olarak 100 MB internetin sahibi oluyorlar.

Aboneler; Goller Cepte uygulaması sayesinde tuttukları takımın maçlarına dair bilgi alabiliyor, takımlarına dair güncel haberleri ve son gelişmeleri takip edebiliyorlar.

Taraftarlar için geliştirilen bir diğer servis olan Tribün Cepte; tuttuğu takım maçı kazanan abonelerine hediye internet çarkını çevirme fırsatı sunuyor.

Hediye internet çarkını çevirenler ise bedava GB kazanıyor.

26 yaş altındaki Turkcell abonelerine özel GNÇ uygulamasını indiren gençleri de hediye internet, sms ve dakikalar dahil sürpriz hediyeler ve fırsatlar bekliyor.

Turkcell müşterileri, Yaani arama motoru sayesinde de hediye dakikalar kazanabiliyorlar.

Turkcell abonelerine online dergi ve gazete okuyabilme fırsatı tanıyan Dergilik uygulamasını ilk kez akıllı telefonlarına indiren kişiler ise Dergilik uygulamasında geçerli 5GB internet elde ediyorlar.

Kurumsal faturalı hat sahibi aboneler ise Dergilik’te geçerli 15GB internet kazanıyorlar.

Turkcell’in faturalı ve faturasız hat sahibi müşterilerine hediyeler kazandıran en popüler uygulamalarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

  • Yaani Arama Motoru
  • Goller Cepte Taraftar Uygulamaları
  • Turkcell GNÇ Uygulaması
  • Turkcell BİP Uygulaması
  • Dergilik Uygulaması
  • Tribün Cepte Uygulaması
  • Lifebox Uygulaması
  • Toplantıdayım Uygulaması

Bu yazımızda Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de konuyla ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir; Turkcell hediye internet kazanma önerilerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu