Vodafone

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi

Vodafone Bedava Dakika Yapma Hilesi 2024; Vodafone her yerde çekim kalitesi ve verdiği bedava hediyeler nedeniyle binlerce kişi tarafından tercih edilen operatörlerdendir. Bedava dakika yapmak isteyen kişiler bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağını merak etmektedir.

Bedava dakika hilesi SMS göndererek ve Vodafone uygulamaları gibi farklı yöntemler kullanılarak yapılabilmektedir. Bedava dakika hilesi yapmak isteyen kişilerin merak ettiği soruların cevabı aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2024

Vodafone hediye dakika kazanmak isteyen kişiler, bazı SMS kodlarını kullanarak belirli numaralara mesaj göndermelidir.

Bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler SURPRIZ yazarak 6666’a mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişiler bedava dakika kazanabilecektir. Gelen onay mesajından sonra bedava dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Bedava dakika kazanmak için kullanılan diğer yöntem ise, 542 yazarak 7000’e mesaj göndermektir. Bu yöntemi uygulayan kişiler 1 ay boyunca geçerli 542 dakika kazanabilecektir.

Bedava 100 dakika kazanmak isteyen kişiler EVET yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra hediye dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Hediye 500 dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları KAZAN yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajından sonra sürpriz dakikalarınızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Her Yöne 1000 Dakika Hilesi

Her yöne bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları, EVET yazarak 4000’e mesaj göndermelidir. Bu kampanya ile Vodafone kullanıcıları, her yöne doya doya konuşabilecektir. Gelen onay mesajından sonra bedava 1000 dakikanızı kullanabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava Dakika Kazanma

Yükle Kazan kampanyası ile Vodafone kullanıcıları hattına yükleme yaptığında sürpriz dakika kazanabilmektedir. Yükle Kazan kampanyası ile sürpriz dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları DAKIKA yazarak 4455’e SMS göndermelidir. Yükle Kazan kampanyası ile hattınıza ne kadar dakika yükleneceği tutara göre değişiklik göstermektedir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna ücretsiz indirerek bedava dakika kazanabilecektir.  Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var” bölümüne giriş yaparak hafta bir defa dakika, internet gibi hediyeler kazanabilmektedir.

Vodafone Freezone İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Freezone 25 yaş altı gençlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Freezone üyesi olan Vodafone kullanıcıları Play Store veya App Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmelidir. Daha sonra uygulamaya telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak “Bana Özel” menüsünden 6 ay geçerli 250 dakika kazanabilecektir.

Vodafone Saatini Seç İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Saatini Seç kampanyası ile bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler, 00:00 ile 06:00 veya 21:00 – 23:00 saatleri arasında sevdikleri ile doya doya konuşabilecektir. Bu kampanya ile Vodafone kullanıcıları belirtilen saatler arasında hediye dakika kazanabilecektir.

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone hediye dakikanın nasıl gönderileceği binlerce kişi tarafından araştırılmaktadır. Hediye dakika transferi yapmak isteyen kişiler 7000’i arayarak, dakika transferi yapılabilmektedir. Lira transferi yapmak isteyen faturalı ve faturasız hat kullanıcıları Online Self Servis’e giriş yaparak TL gönderebilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone bedava dakika hilesi, kullanıcılar tarafından merak edilmektedir. Bedava dakika hilesi Vodafone kullanan kişilerin yapmasına gerek yoktur. Çünkü Vodafone kullanıcılarına farklı kampanyalar ile bedava dakika, internet gibi sürpriz hediyeler vermektedir.

Dakika paketiniz bittiğinde ek dakika paketi almak yerine güncel Vodafone Bedava Dakika 2024 kampanyalarına katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca bedava internet paketi kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu