Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Vodafone müşterilerine çok hediye kazandıran operatörlerdendir. 2024 yılında da en fazla hediye kazandıran operatörlerden biri olan Vodafone’un her geçen gün müşteri sayısı artmaktadır. Bedava internet paketlerinden faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri bu yazımızı okuyarak kampanyalı internet paketleri hakkında bilgi edinebilir.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler Vodafone yanımda uygulamasını indirerek kampanyaları takip etmelidir. Bu yöntem genelde ilk akla gelen hediye internet kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır.

Hattını Vodafone’a taşıyan kişiler veya Vodafonelu olan Bedava internet dakika ve SMS Hediyeleri kazanabilirler.

Bunun dışında faturalarını e-Fatura olarak görüntülemek isteyen kişiler, hattını 4,5G ile uyumlu hale getiren ve daha birçok kampanyayı takip ederek bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone yanımda uygulaması her hafta müşterilerine sürpriz hediyeler kazandıran uygulamaların başında gelmektedir. Hediyelerden faydalanmak isteyen kişiler, App Store veya Play Store üzerinden uygulamayı telefonuna indirilmelidir. Uygulamayı telefonuna indirdikten sonra telefon numarası ve tek kullanımlık şifresiyle giriş yapmalıdır.

Ardından uygulama içerisinde yer alan Bana Ne Var kısmına giriş yaparak Sürpriz hediyelerden faydalanabilir. Bu hediyeler arasında en çok tercih edileni internet paketleri. Vodafone yanımda uygulaması ile günlük, haftalık, aylık 1 GB, 2 GB, 5 GB, 30 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Tobi 5 GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda TOBİ sanal robota giriş yapan kişiler bedava internet paketi kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan Vodafone Yanımda uygulamasını indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır. Giriş yaptıktan sonra TOBİ’ye giriş yaparak “AYRICALIKLARLA DOLU” yazmalıdır. Bu kampanya ile Vodafone müşterileri Apple AirPods 2. Nesil, Apple Watch Series 3 veya İphone 13 128 GB kazanma şansı elde edebilir.

Vodafone İnternet Avcıları İle Bedava İnternet

Vodafone İnternet Avcıları ile yürürken bile bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyada yer alan internet fırsatından faydalanmak için her gün puanları toplamalısınız. Bu şekilde internet kazanmak isteyen kişiler yeterli puanı topladığı takdirde 10 GB hediye internet kazanabilir. Puan topladıkça hediye internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan yalnızca Vodafone Freezone kullanıcıları faydalanabilir.

Vodafone e-Fatura İle Bedava İnternet Kazanma

Faturanızın tarafınıza SMS veya mail olarak gönderilmesini kabul eden kişiler, 2 hafta boyunca kullanabileceği 2 GB hediye internet kazanabilir. Bu kampanya katılım sağlayan kişiler, hem kağıt israfını önler hem de fatura bilgilerine dilediği zaman ulaşabilir.

Kampanya yalnızca faturalı hat kullanıcıları için geçerlidir. Kampanyaya katılım sağlamak için “EFATURA” yazarak boşluk bırakıp, “EPOSTA” adresini yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. İşleminiz onaylandıktan sonra tarafınıza bilgilendirme mesajı gelir. Onay mesajı geldikten sonra 2 hafta boyunca geçerli 2 GB internet paketini kullanabilirsiniz.

Vodafone Özel Günlerde Hediye İnternet Kampanyaları

Vodafone özel günlerde insanlar sevdikleri ile iletişim kurabilsin diye hediye internet vermektedir. Vodafone’un özel günlerde vermiş olduğu hediye internet paketleri aşağıda yer almaktadır.

  • 1 Ocak bedava internet
  • 14 Şubat Sevgililer Günü bedava internet
  • 23 Nisan bedava internet
  • 1 Mayıs bedava internet
  • Ramazan Bayramı bedava internet
  • Kurban Bayramı bedava internet
  • 23 Ekim bedava internet
  • 10 Kasım bedava internet

Yukarıda belirtilen özel günlerde bedava internet kazanabilirsiniz. Bu paketlerden faydalanmak için Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilir, ilgililerden merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz. Özel günlerde verilen internet paketlerinde bulunan GB’lar her yıl güncellenmektedir.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet

Vodafone faturalı veya faturasız hatlardan herhangi birine geçiş yapan kişiler hediye internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indirmektir. Uygulamayı telefonuna indirdikten sonra telefon numarası ve şifrenizle uygulamaya giriş yapmalısınız. Bu işlemlerinin tümünü tamamladıktan sonra hediye 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone EBA Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Ülkemizi ve tüm dünyayı etkileyen korona virüsü nedeniyle birçok GSM operatörü öğrencilere hediye internet vermektedir. Vodafone da öğrenciler derslerine bağlanırken sıkıntı yaşamaması için bedava internet paketi vermektedir.

EBA internet paketinden faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir işlem yapmasına gerek yoktur. 6 GB EBA internet paketi müşterilerin hattına otomatik olarak tanımlanmaktadır ve bu paket her ay otomatik olarak yenilenir. EBA internet paketinden faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet

Vodafone müşteriler yükle kazan kampanyası ile 5 GB internet kazanabilir. Bu kampanyaya yalnızca faturasız hat kullanıcıları katılabilir. Yükle kazan kampanyası ile belirtilen miktarda yükleme yaptığınızda hediye 1 GB, 5 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak TL yükleme yapmalıdır.

Vodafone Süpermarket Yanımda İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone müşteriler Süpermarket Yanımda uygulaması ile 10 GB internet kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak, Süpermarket Yanımda kısmına tıklamalısınız. Burada 100 TL ve üzeri alışveriş yapmalısınız. 100 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler, 10 GB internet paketi ile birlikte 20 TL indirim hakkı da kazanabilir.

Süpermarket Yanımda uygulaması yalnızca İstanbul, Bodrum, Ankara ve İzmit de geçerlidir.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet

Hattını faturasız hattan faturalı hatta taşıyan ya da yeni hat alan kişilere özel 10 GB hediye internet verilmektedir. Yeni hat alan kişilere 10 GB hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanır. 1 ay boyunca 10 GB hediye internet paketini kullanabilirsiniz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Hediye İnternet Kazan

Vodafone yanımda uygulamasıyla arkadaşlarınızı davet ederek hediye internet kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bu işlemi yapmak isteyen kişiler ilk olarak Vodafone yanımda uygulamasını telefonuna indirilmelidir. Ardından uygulamaya giriş yaparak Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınızı davet etmelisiniz. Açılan ekrandan “Arkadaşınızı davet et” butonuna tıklayıp davet linkini en az 3 kişiye göndermeniz gerekir.

Arkadaşlarınız sizin gönderdiğiniz linke tıkladığı Vodafone yanımda uygulamasını indirdiğinde 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet paketi size sms olarak bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajdan sonra hediye 2 GB internetinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G’ye Geçiş Yap Hediye İnternet Kazan

Hattı 4.5G ile uyumlu olmayan kişiler 4.5G ile uyumlu bir hatta geçiş yaparak bedava internet paketi kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen müşterilerin cihazlarının 4.5G ile uyumlu, olması gerekir. Ardından Vodafone cep merkezlerine giderek veya Vodafone self servis üzerinden 4.5G ile uyumlu bir hat alarak. 2GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri bedava internet hilesinin olup olmadığını araştırmaktadır. Bedava internet hilesi geçmişte yapılabilen bir şey olsa da günümüzde böyle bir durum söz konusu değildir. Bedava internet yapmak isteyen kişiler kampanyaları takip ederek internet paketi kazanabilir. Sizde bedava internet kazanmak isterseniz kampanyaları takip etmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu