Vodafone

Vodafone Bedava İnternet SMS Kodları

Vodafone Bedava İnternet SMS Kodları 2022; Vodafone çekim kalitesi ve sunduğu kampanyalar nedeniyle en çok tercih edilen operatörlerin başında gelmektedir. Bedava internet kazanmak isteyen Vodafone müşterileri SMS göndererek bedava internet kazanabilir. Bu yazımızda Vodafone bedava SMS kodları ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Vodafone 500 MB Bedava İnternet

500 MB bedava internet paketi yapmak isteyen kişiler mesaj göndererek bu işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu yöntem ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler NET 500MB yazarak 3636’ya ücretsiz mesaj gönderebilir. Eğer SMS gönderiminiz başarılı olarak gerçekleşmişse gelen onay mesajının ardından 500 MB internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone E-Fatura İle Bedava İnternet Kazanma

Kağıt israfını önlemek ve faturalarınızı dilediğiniz zaman görüntülemek isterseniz faturalarınızı e-Fatura olarak görüntüleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Telefonunuzun mesaj kısmına giriş yaparak EFATURA yazıp 7000’e mesaj göndermelisiniz. Faturalarınızı SMS olarak görüntülemek içinse SMSFATURA yazarak 7000’e mesaj göndermelisiniz. Böylece 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone 2 GB Bedava İnternet Paketi Kodu

Bedava 2 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefonlarının mesaj kısmına giriş yapmalıdır. Bu işlemi yaptıktan sonra SUPER2GB yazarak 3636’a mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından 2 GB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak yenilenmektedir. Bu nedenle kullanım süresi dolmadan birkaç gün önce paketi iptal etmelisiniz. Paket iptali için IPTAL SUPER2GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelisiniz.

Vodafone 4.5G’li Ol Bedava İnternet Kazan

Vodafone 4.5G abonesi olan kişiler, mesaj göndererek bedava internet paketi kazanabilir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişiler SIM kartını 4.5G ile uyumlu hale getirmelidir. Ardından SIM kartınızın 4.5G özelliğinin açılması ile birlikte 4.5G yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz. Bütün bu işlemlerin ardından 1 ay boyunca geçerli 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone Yükle Kazan İle Bedava İnternet

Vodafone faturasız hat kullanıcıları yükle kazan kampanyası ile bedava internet kazanabilir. Bu nedenle hattınıza yükleme yapmalısınız. Yükleme işlemini yaptıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var kısmına giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz. Yükleme yaptıktan sonra “BANANEVAR” yazarak 4545’e mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet

Vodafone’a yeni gelen kişiler ilk aya özel hediye 8 GB internet kazanabilir. Bunun için Vodafone kullanıcılarının daha önce bu paketi hiç kullanmamış olması gerekmektedir. Gerekli koşulları yerine getiren kişiler, SUPER2GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal edilmez. Bu nedenle paket iptali için de ABONE SUPER2GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelisiniz.

Vodafone Bedava 10 GB İnternet

Vodafone 10 GB hediye internet kampanyası en çok tercih edilen ve bilinen kampanyalar arasındadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, NET 10GB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu kampanyadan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Gelen onay mesajının ardından hediye 10 GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme İle Hediye İnternet

Vodafone mobil ödeme servisini aktif hale getiren kişiler hediye 10 GB internet paketi kazanabilir. Hedite internet kazanmak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak MOBILODEME AC yazarak 7878’e mesaj göndermelidir. BU işlem sonrasında hediye 10 GB internet paketi hattınıza tanımlanır. Mobil ödeme kullanmak istemeyen kişiler ise, MOBILODEME KAPAT yazarak 7878’e mesaj göndermelidir.

Hediye 10 GB internet paketiniz kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olmaktadır.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak güncel kampanyaları takip edebilir ve hediye internet paketleri kazanabilir. Hediye internet paketi kazanmak isteyen Vodafonelular uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var” kısmına giriş yaparak günlük, haftalık ve aylık hediye internet paketi kazanabilir.

Vodafone Arkadaşlarını Davet Et 8 GB Hediye İnternet Kazan

Vodafone yanımda uygulamasını kullanmayan arkadaşlarınızı davet ederek bedava 8 GB internet paketi kazanabilirsiniz.  Bunun için Vodafone yanımda uygulaması indirme linkini arkadaşlarınıza göndermelisiniz. Arkadaşlarınız sizin gönderdiğiniz linke tıklayarak uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmalıdır. Bütün bu işlemleri eksiksiz tamamladıktan sonra 8 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Vodafone Yedek İle 500 MB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone akıl küpü kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, bir yıl içerisinde 3 faklı dönemde 500 MB internet paketi kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları telefonunun mesaj kısmından 500 YEDEK MB yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir.

Vodafone Harca Kazan Kampanyası İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone kullanıcıları yükleme ve harcama yaptıkça hediye internet paketi kazanabilir. 500 dakika konuşma yaptığınızda 1 GB bedava internet kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri INTERNET yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Kampanya akşam 6’dan sabah 6’ya kadar geçerlidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu