Vodafone

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi 2024; Vodafone sosyal medyada vakit geçirmeyi seven kişilere özel sınırsız sosyal medya paketini müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede birçok Vodafone müşterisi mevcut internet paketinden harcamadan doyasıya sosyal medyada vakit geçirebilir. Sınırsız sosyal medya paketinden faydalanmak isteyen kişiler detayları araştırmaktadır.

Vodafone Günlük Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone günlük sınırsız sosyal medya paketi 24 saat boyunca geçerlidir. Bu sayede Facebook, Instagram ve Twitter uygulamalarında 24 saat boyunca mevcut paketinden harcamadan kullanabilir. Bu paketin fiyatı 12 TL’dir.

Kullanım süresi dolduğunda paket otomatik olarak iptal olmaktadır.

Vodafone Haftalık Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Facebook, Twitter, Instagram uygulamalarında 7 gün boyunca geçerlidir. Paket kullanım süresi dolduğunda otomatik olarak iptal olmaktadır. Paketi satın almak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak satın almak işlemi yapabilir. Bu paketi satın alacak olan kişiler 35 TL ödemelidir.

Vodafone Sınırsız Sosyal Medya Paketi

Vodafone sosyal medya paketi Facebook, Twitter, Instagram uygulamalarında mevcut paketinizden harcamadan kullanabilirsiniz. Paket siz iptal etmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenmektedir. Eğer sınırsız sosyal medya paketini iptal etmek isterseniz, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak “Tarifelerim ve Paketlerim” seçeneğine giriş yaparak paket iptali yapabilirsiniz.

Paketin aylık fiyatı yalnızca 69 TL’dir.

Vodafone Red Tarifeleri Sınırsız Sosyal Medya Paketleri

Red tarifesi kullanan Vodafone müşterileri birçok uygulama üzerinden sınırsız paketler kazanabilir.  Bu sayede sosyal medya paketlerinden mevcut paketinizden yemeden kullanabilirsiniz. Red sınırsız sosyal paketler sosyal medyada vakit geçirmeyi sevenlere göredir.

Online Red Eğlence Sınırsız 30 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız 30 GB paketinde 3000 dakika, 25 SMS ve 30 GB internet bulunmaktadır. Paket içerisinde Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarında geçerli sınırsız kullanım hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca bu paketi satın alan kişiler, YouTube Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz kullanabilir.

Ayrıca Online Red Sınırsız 30 GB paketinde 5 GB hediye internet verilmektedir.

Paketi bir yıl kullanma sözü veren kişiler, aylık 319 TL karşılığında kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 569 TL’dir.

Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Online Red Sınırsız Eğlence 40 GB paketinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca bu paketi satın alan kişilere ilk ay geçerli hediye 5 GB internet verilmektedir.

Online Red Sınırsız Eğlence 40 GB paketini satın alan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Instagram, Youtube, Twitter, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını mevcut paketinden harcamadan kullanabilir.

Ayrıca bu paketi de satın alan kişiler, YouTube Premium’u 3 ay boyunca ücretsiz olarak kullanarak reklamsız video izlemenin tadını çıkarabilir.

Paketin taahhütsüz fiyatı 639 TL’dir. 12 ay kalma sözü veren kişiler, paketi 389 TL ödeyerek paketi kullanabilir.

Vodafone Gençlere Özel Red Tarifeleri

Vodafone 26 yaş ve altı müşterilerine özel çeşitli sosyal medya platformlarında sınırsız kullanım hakkı sağlamaktadır. Vodafone müşterileri tarafından merak edilen gençlere özel Red tarifeleri ile ilgili merak edilen detaylar aşağıda yer almaktadır.

Genç Online Red İletişim Sınırsız 20 GB Paketi

Vodafone Gençlere Özel Red İletişim Sınırsız 20 GB paketinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Ayrıca 20 GB internet paketine ek 5 GB internet paketi kullanım hakkı da bulunmaktadır.

Bu paketi satın alan kişiler, TikTok ,Instagram ,Facebook gibi sosyal medya uygulamalarında sınırsız olarak kullanılabilir.

Bu pakette 3 ay boyunca YouTube Premium’u ücretsiz kullanabilirsiniz.

Ayrıca Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord gibi uygulamalarda da geçerli 20 GB internet kullanım hakkı verilmektedir.

12 ay kalma şartını kabul eden kişiler, 199 TL ödeyerek paketi satın alabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 449 TL’dir.

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB Paketi

Genç Online Red Video Sınırsız 25 GB paketinde 2000 dakika, 250 SMS ve 20 GB + 5 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

Ayrıca paketi satın alan kişiler, TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamalarında kullanabilmesi için 20 GB hediye internet kullanabilir.

1 yıl kalmaz sözü veren kişiler, taahhütlü fiyatı onaylarsa 269 TL karşılığında paketi kullanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise, 519 TL’dir.

Genç Online Red Sosyal Sınırsız 30 GB Paketi

Genç Online Red Sosyal sınırsız paketi içerisinde 3000 dakika 250 SMS ve 30 GB internet kullanım hakkı bulunmaktadır.

TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord da geçerli ek 20 GB bulunmaktadır. Ayrıca pakette Youtube, WhatsApp, Messenger ve Spotify uygulamalarını internetinizden yemeden kullanım hakkına sahipsiniz.

12 ay boyunca kalma sözü veren kişiler, online özel 319 TL karşılığında paketten faydalanabilir.

Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB Paketi

Vodafone Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketi içerisinde 3500 dakika, 250 SMS ve 40 GB internet paketi bulunmaktadır.

Paketi satın alan kişiler, Netflix, Amazon Prime, Youtube, WhatsApp, Spotify ve Messenger uygulamalarında mevcut paketinden harcamadan kullanabilir

Genç Online Red Eğlence Sınırsız 40 GB paketi TikTok, Instagram, Facebook, Pubg Mobile, League of Legends: Wild Rift, Free Fire, Teamfight Tactics Mobile, Zula Mobile, Twitch, Discord uygulamaların ek 20 GB internet paketinden kullanır.

1 yıl kalma sözü veren kişiler online özel aylık 389 TL karşılığında bu paketten faydalanabilir. Paketin taahhütsüz fiyatı ise aylık 639 TL’dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu