Vodafone

Vodafone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Bedava İnternet Kazanma 2024; Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına diğer operatörlere göre farklı hediyeler veren GSM operatörlerinin başında gelmektedir. Bedava internet paketi kazanmak isteyen Vodafone müşterileri kampanyaları takip ederek bu hediyelerden faydalanabilir. Bu sayede tarifenizdeki internet paketiniz bitmeden bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Sizlerde bu yazımızdan “Vodafone bedava internet paketi nasıl kazanılır?” sorusunun cevabına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Kazanılır?

Vodafone müşterileri kampanyaları takip ederek bedava internet paketi kazanabilir. Bedava internet paketi kazandıran uygulamaların başında Vodafone Yanımda uygulaması gelmektedir. Vodafone Yanımda uygulaması dışında farklı kampanyaları takip ederek de bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava İnternet Paketi Kazanma

Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda uygulaması ile bedava internet paketi kazanabilir. Uygulamadan bedava internet paketi kazanmak isteyen kişilerin uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Ardından telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapılmalıdır. Uygulama içerisinde yer alan “Bana Ne Var” seçeneğine tıklayarak çarkı çevirmelisiniz.

Çarkı çeviren kişiler, günlük, haftalık veya aylık   1 GB, 2 GB, 5 GB ve 20 GB’a kadar hediye internet paketi kazanabilir.

Vodafone Yanımda uygulamasından yalnızca haftada bir defa faydalanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Arkadaşımı Davet Et Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Eğer Vodafone Yanımda uygulaması kullanmayan arkadaşlarınız varsa Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmasını sağladığınız takdirde 2 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, uygulamada yer alan “Arkadaşını Davet Et” seçeneğine tıklayarak bağlantıyı göndermelidir. Arkadaşınız linke tıklayarak uygulamayı indirdikten sonra hattınıza bedava internet paketi tanımlanır. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda İle Bedava İnternet Kazanma

Vodafone Süpermarket Yanımda üzerinden alışveriş yapan kişiler, bir hafta boyunca geçerli 10 GB hediye internet paketi kazanabilir. Bunun için yapmanız gereken işlemler Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yapmaktır. Bu işlemleri tamamladıktan sonra bir hafta boyunca geçerli 10 GB hediye internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Ayrıca uygulama üzerinden yapacağınız sonraki alışverişlerden 2 GB hediye internet paketi kazanırsınız.

Vodafone Mobil Ödeme İle 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone mobil ödeme ile harcamalarınızı faturanıza yansıtarak haftalık 10 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, “KATIL GB” yazarak 2020’ye mesaj göndermelidir. Bu mesajı mobil ödeme işlemlerinizi gerçekleştirmeden göndermeniz gerekmektedir. Kampanyaya katılım sınırsızdır. Ancak haftada bir defa katılım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalıya Geç 20 GB Hediye İnternet Kazan

Diğer operatörlerden veya Vodafone faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan kişiler, hediye 10 GB veya 20 GB internet paketi kazanabilir. Kampanya dahilinde hediye internet paketinden faydalanmak isteyen kişiler, aşağıda belirtilen tarifelerden herhangi birini seçmelidir.

Süper Uyumlu Paketi, Yeni Uyumlu Bol DK Paketi’nden herhangi birini seçen kişiler hediye 10 GB internet paketi kazanabilir.

Red 20GB Sınırsız İletişim, Red 25 GB Sınırsız Sosyal, Red 30 GB Sınırsız Video, Red 40 GB Sınırsız Eğlence paketinden herhangi birini satın alan kişiler hediye 20 GB internet paketi kazanabilir.

Vodafone Seni Seviyorum Kampanyası İle Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Seni Seviyorum Kampanyası ile bedava internet kazanmak isteyen kişiler, bedava internet kazanmak için 14 sorudan oluşan anketi çözmelidir. Kampanya dahilinde yer alan soruları cevapladıktan sonra hediye internet paketi kazanabilirsiniz.

Vodafone Eba İle 6 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone uzaktan eğitim gören öğrencilerin derslerine aktif katılım sağlayabilmesi için hediye 6 GB vermektedir. Kampanyadan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları faydalanabilir. Hediye 6 GB internet Vodafone kullanıcıların hatlarına otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone 30 GB Hediye İnternet

Vodafone’dan 3 ay boyunca 30 GB hediye internet kazanmak isteyen kişiler, herhangi bir arkadaşını veya tanıdığını Vodafone ev interneti kullanmasını sağlamalıdır. Bunun için Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden “Evde İnternet” sekmesine giriş yaparak “Davet Et” sekmesine tıklamalıdır. Ardından arkadaşınız sizin gönderdiğiniz bağlantıya tıklayarak başvuru yapmalıdır. Yapılan başvurusu sonrasında hediye 30 GB internet paketi hattınıza tanımlanır.

Vodafone E-Fatura İle 2 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone faturalı hat kullanıcıları e-fatura sistemine geçiş yaparak 1 ay boyunca geçerli hediye 2 GB internet paketi kazanabilir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, “EFATURA” yazıp boşluk bırakarak mail adresini yazarak 7000’e mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra hediye 2 GB internet paketiniz hattınıza tanımlanır.

Vodafone Bedava 2 GB İnternet Kazanma

Vodafone faturalı ve faturasız hat kullanıcılarını deneyimlerini test edebilmesi için hediye 2 GB internet paketi vermektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, “Super2GB” yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu işlemi yapan kişilerin hattına hediye 2 GB internet paketi tanımlanır. Gelen onay mesajının ardından hediye internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone 500MB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri yılda 3 defa hediye 500 MB internet paketi kazanabilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, telefonunun mesaj kısmına giriş yaparak “500 YEDEK MB” yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Bu işlemi yaptıktan sonra tarafınıza onay mesajı gelir. Gelen onay mesajının ardından internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Vodafone 4.5G’ye Geç Hediye İnternet Kazan

Vodafone 4.5G teknolojisine geçiş yapan kişiler, 1 ay boyunca geçerli hediye internet paketi kazanır. Kampanyadan faydalanmak için en yakın Vodafone mağazasına giderek 4.5G ile uyumlu sim kart satın almalısınız.  Bu işlemden sonra tek seferlik 30 gün boyunca geçerli 5 GB hediye internet paketi hattınıza tanımlanır.

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone müşterileri bedava internet hilesinin nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Vodafone ile bedava internet hilesi yapmak mümkün değildir. Bedava internet yapmak isteyen kişiler, Vodafone tarafından düzenlenen kampanyaları Vodafone’un web sitesinden veya Vodafone Yanımda uygulamasından takip ederek bedava internet paketi kazanabilir.

Güncel Vodafone internet kampanyaları için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz. Ayrıca internet hilesi için Vodafone Bedava İnternet Hilesi makalesini inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu