Vodafone

Vodafone Redbox Fiyatları

Vodafone Redbox Fiyatları 2024; Vodafone RedBox tarifeleri internet servis sağlayıcını değiştirmek isteyenlerin veya yeni internet alacak olan kişilerin araştırdığı konuların başında gelmektedir. Vodafone’un müşterilerin altyapıya ihtiyaç duymadan müşterilerine sağlamış olduğu RedBox tarifeleri birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir.

Sizlerde Vodafone RedBox tarifeleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara bu yazımızdan erişebilirsiniz.

Vodafone RedBox Nedir?

RedBox, Vodafone müşterilerinin 4,5G mobil internet yapısını sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde internet altyapısı olmadan, fiber bağlantısı beklemeye sorunu olmadan uygun fiyata yüksek çekim gücüne sahip ve hızlı internetten faydalanabilirsiniz.

Vodafone RedBox Paketini Nasıl Satın Alabilirim?

Vodafone Redbox paketi satın almak isteyen kiler farklı yöntemler kullanarak her yerde çekim kalitesine sahip olan internet paketi kazanabilir.

RedBox paketlerinden kendine uygun olanı satın almak isteyen kişiler, en yakın Vodafone cep merkezlerini ziyaret ederek, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir.

Vodafone RedBox Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone yeni nesil ev interneti almak isteyen kişiler nasıl başvuru yapacağını merak etmektedir. Aşağıda belirtilen adımları sırasıyla uygulayarak RedBox başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • İlk olarak Vodafone’un resmi web sitesine giriş yapın.
  • Daha sonra arama kutucuğuna “Vodafone RedBox” başvuru yazın.
  • Açılan ekrandan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın.
  • Sonrasında telefon numaranızı yazın ve “Onay Gönder” butonuna tıklayın. Gelen 4 haneli onay kodunu girerek “Onayla ve Devam Et” butonuna tıklayın.
  • Bir sonraki adımda size kullanmak istediğiniz adreste 4.5G altyapısının olup olmadığı sorulur. Bunun için adres bilgilerini yazın ve adresinizde aktif olarak kullanılabilecek olan “Tarifelerimi Göster” butonuna tıklayın.
  • Ardından size uygun olan tarifeyi seçin.
  • Son olarak T.C. kimlik numarası, ad, soyad ve sizden istenen diğer bilgileri yazarak başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Redbox 15 Mbpse Kadar Limitsiz 2024 Tarifesi

Redbox 15 Mbpse Kadar- Limitsiz 2022 Tarifesi yalnızca bir önceki taahhüt süresi sona eren RedBox müşterilerine yöneliktir.

Önceden RedBox kullanan müşteriler taahhütsüz devam etmek isterlerse bu tarifeyi kullanabilir.

Redbox 15 Mbpse Kadar- Limitsiz 2022 tarifesi kotasız bir tarifedir, adil kullanım kotası 500 GB’tır.

Redbox 15 Mbpse Kadar- Limitsiz 2022 tarifesini kullanan kişiler ayda 660,16 TL ödemek durumundadır. Buna ek olarak aylık 9,43 TL’de ödenmesi gereken telsiz kullanım ücreti bulunmaktadır.

Redbox 15 Mbpse Kadar- Limitsiz 2022 Tarifesi yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

İnternet hız kotanızı değiştirmek veya internet paketinizi iptal etmek isterseniz, 0542 542 00 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ilgililere talebinizi iletebilirsiniz.

Redbox Devam 2024 200 GB Kampanyası

Vodafone 2024 200GB 1. Dönem Kampanyası yeni abone alımına kapalıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone müşterileri devam etmek istemesi veya 12 ay taahhüt vermesi durumunda faydalanabilir.

Redbox Devam 202 4200GB 1. Dönem Kampanyası2nı satın alan kişiler aylık 357,50 TL ödemelidir. Bu fiyata ek olarak 9,43 TL telsiz kullanım ücreti faturaya her ay yansır.

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler, Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilir.

Vodafone RedBox Nasıl İptal Edilir?

Vodafone yeni nesil ev interneti alan kişiler, iptal işlemlerini nasıl yapacağını merak etmektedir. İptal işlemi yapmak isteyen kişiler, 0542 542 00 00 veya 0850 542 95 46 numaralarını arayarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilir.

Ancak iptal işleminizi gerçekleştirmeden önce taahhüdünüz olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Taahhüt süresi dolmadan iptal etmeniz durumunda cezai miktar faturanıza yansır. Bu nedenle iptal işlemi yapmadan önce taahhüt sürenizi öğrenmelisiniz. Aksi takdirde yüksek fatura ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Vodafone RedBox Adresimde Kullanılmıyor Ne Yapmalıyım?

Vodafone RedBox başvurusu yapan kişiler, bazen adresinde RedBox altyapısı olmaması durumu ile karşılaşabilir. Bu sorunu yaşayan kişiler, başvuru yapmadan önce Vodafone Yanımda uygulamasından, Vodafone Online İşlemler üzerinden, Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak veya Vodafone satış mağazalarından adres bilgilerinin RedBox kullanımına uygun olup olmadığını sorgulayabilir.

Yapılan sorgulamalar sonucunda adresiniz taşınabilir internet yapısı kullanmaya uygunsa başvuru işlemleriniz başarılı bir şekilde yapılır. Ancak adresinizde fiber internet ve kablo altyapısı var fakat 4.5G şebekesine uygun değilse, RedBox hizmetinden faydalanamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu