Vodafone

Vodafone Bedava Dakika (Bedava 100 ve 250 DK.)

Vodafone Bedava Dakika 2024; Vodafone hattı kullanan müşteriler bedava dakikanın nasıl yapılacağını araştırmaktadır. Bedava dakika yapmak isteyen Vodafone müşteriler farklı SMS kodlarına mesaj göndererek veya bazı uygulamaları telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Vodafone bedava dakika nasıl kazanılacağı ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Kazanılır?

Sevdikleri ile konuşmaktan zevk alan ve konuşmayı seven kişiler bedava dakika kazanma yöntemlerini araştırmaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler aşağıdaki SMS kodlarına mesaj göndererek bedava konuşma paketi kazanabilecektir.

 • Bedava dakika kazanmak için en çok bilinen ve uygulanan yöntem 542’ye mesaj göndermektir. Bunun için 542 yazarak 7000’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Gelen onay bildiriminin ardından bedava dakika hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Vodafone’dan bedava dakika kazanmak için yapılması gereken diğer yöntem SURPRIZ yazarak 6666’ya mesaj göndermektir.
 • Vodafone 500 dakika kazanmak isteyen kişiler KAZAN yazarak 4455’e mesaj göndermelidir. Gelen onay mesajının ardından hediye 500 dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Paketleri

Vodafone bedava konuşma paketi yapmak isteyen kullanıcıların büyük bir kısmı bedava dakika kampanyalarının neler olduğunu araştırmaktadır. Bedava konuşma paketlerinden biri de EVET kampanyasıdır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone kullanıcıları EVET yazarak 3785’e mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişilerin hattına 100 dakika tanımlanacaktır. Gelen onay mesajının ardından hediye 100 dakikanızı kullanabilirsiniz. Bu kampanya sadece Vodafone kullanan kişiler için geçerlidir.

Vodafone bedava dakika kazanma yöntemlerinden diğeri ise, DAKIKA yazarak 4455’e mesaj göndermektedir. Bu yöntemi uygulayan kişiler “Yükle Kazan” kampanyasına katılım sağlamış olacaktır.

Vodafone Hediye Dakika Paketi Nedir?

Vodafone Hediye dakika paketi, dakikası yetersiz olan kişilere veya bedava dakika yapmak isteyen kişilere verilen hediyelerdir. Bu hediye paketinden faydalanmak isteyen kişilerin Vodafone kampanyalarını takip etmesi gerekmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava dakika yapmak isteyen kişiler “Bedava dakika nasıl yapılır?” sorusuna cevap aramaktadır. Bedava dakika yapmak isteyen kişiler Vodafone Yanımda uygulaması veya bazı SMS kodları ile belirlenen numaralara mesaj gönderilerek bedava dakika yapılabilmektedir.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Vodafone bedava hediyeler veren uygulamalar bulunmaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan uygulamaları telefonuna indirerek bedava hediyeler kazanabilecektir. Uygulamayı telefonuna indiren kişiler telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone kullanıcılarına bedava hediyeler veren uygulamalardandır. Bu uygulamadan faydalanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir.

Daha sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak haftada bir defa bedava dakika, internet gibi sürpriz hediyeler kazanabilecektir. Uygulamada bulunan hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin Hediye Çarkına giriş yapması gerekmektedir.

Vodafone Freezone İle Bedava Dakika Kazanma

Vodafone 25 yaş altı kullanıcılara bedava dakika vermektedir. Freezone’lu gençler  6 ay boyunca 250 dakika kazanabilmektedir.  Bu kampanyadan faydalanmak isteyen gençler Vodafone Yanımda uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. Daha sonra sevdikleriniz ile doyasıya konuşabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Bedava Dakika

Vodafone faturasız hat kullanıcılarına bedava dakika veren kampanyalar düzenlemektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Vodafone operatörü kullanıcıları SMS göndererek yapabilecektir. Bedava dakika kazanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları aşağıdaki SMS kodları ile belirtilen numaraya mesaj göndererek hediye dakika kazanabilecektir.

 • BANAOZELDK yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, 500 ile 1000 dakika arasında hediye dakika kazanabilecektir.
 • FATURASIZBEDVAVADK yazarak 4455’e mesaj gönderen kişiler, 50 – 100 dakika hediye kazanabilecektir.
 • FREEDAKİKA yazarak 7000’e ücretsiz mesaj atan Vodafone kullanıcıları, 50 dakika ve 250 dakika kazanabilecektir.
 • Vodafone kullanan kişiler birbirleri ile sınırsız konuşma fırsatı elde edebilmesi için, VODAFONEVET yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Faturalı Bedava Dakika

Vodafone bedava dakika kampanyalar genellikle faturasız hat kullanıcılarına daha fazla verilmektedir. Faturalı hat kullanıcıları da bedava dakika kampanyalarını merak etmektedir. Faturalı hat kullanan kişiler Yükle kazan kampanyası, bedava 1000 dakika kampanyası ve bedava 542 dakika gibi fırsatları takip ederek bedava hediyeler kazanabilecektir.

Vodafone Özel Günlerde Bedava Dakika

Vodafone özel günlerde müşterilerine bedava konuşma hakkı veren operatörlerdendir. Aşağıda özel günlerde bedava konuşma hakkının nasıl yapılabileceği ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 • 29 Ekim’de bedava dakika kazanmak isteyen kişiler CUMHURİYET yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
 • 1 Mayıs’ta bedava dakika kazanmak isteyen kişiler İSCİ yazarak 45445’e mesaj göndermelidir.
 • 23 Nisan’da bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, COCUK yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
 • 30 Ağustos’ta bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, ZAFER yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
 • Evde Kal ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, KORONA yazarak 45445’e mesaj göndermelidir.
 • Kurban Bayramı’nda bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, KURBAN yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
 • Şeker Bayramı’nda bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, SEKER yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.
 • 15 Temmuz da bedava dakika kazanmak isteyen kişiler, DESTAN yazarak 4545’e mesaj göndermelidir.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağı Vodafone kullanıcıları tarafından merak edilmektedir. Vodafone bedava dakika hilesi yapılmamaktadır. Çünkü Vodafone kullanıcılarına birçok farklı kampanyalar düzenleyerek bedava dakika ve konuşma hakkı vermektedir.

Yazımızda Vodafone kullanıcıları tarafından merak edilen bedava dakikanın nasıl kazanılacağı ile ilgili sizi bilgilendirmeye çalıştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu