Vodafone

Vodafone İnternet Kazanma Yolları ve Linki (Ücretsiz İnternet)

Vodafone İnternet Kazanma 2024; 1991 yılında kurulan, ülkemizin dışında Birleşik Krallık ve 22 ülkede de telekomünikasyon hizmeti sunan Vodafone;  cazip kampanyaları ve hediye internet dağıtan tarife ve paketleri ile 2024 yılında da müşterilerine sürpriz hediyeler armağan ediyor.

Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanan aboneler; kampanya ve çekilişlere katılmak suretiyle hediye internet, dakika ve sms dahil birçok hediyenin sahibi olabiliyorlar.

Bu yazımızda Vodafone aboneleri için Vodafone internet kazanma yöntemlerini paylaşmaya ve Vodafone bedava internet kazandıran kampanyalara dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Vodafone İnternet Kazanma Yolları 2024

Vodafone aboneleri; kampanya ve çekilişlere katılarak ya da Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak; bedava internet kazanabiliyorlar.

Vodafone hediye internet kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Vodafone Yanımda Hediye Çarkı ile Hediye İnternet Kazanma

Vodafone Yanımda uygulamasının en popüler kanallarından olan Hediye Çarkı’nı çeviren kişiler; her hafta farklı hediyeler kazanabiliyorlar.

Hediye internet; faturalı ya da faturasız kullanıcılara sunulan hediyeler arasında bulunuyor.

Üstelik katılımcılar, farklı hediye seçenekleri arasından diledikleri hediyeyi kendileri de seçebiliyorlar.

Haftalık 1, 2 3, 4 ya da 20GB internet, 4 gün geçerli 3GB internet, 5 gün geçerli 5GB internet, 3 gün geçerli 2, 3 veya 20GB internet,  aylık 3 veya 4GB internet, 2 gün geçerli 2GB gündüz kuşağı interneti, 3 gün geçerli 2GB gündüz kuşağı interneti, 4 gün geçerli 3GB gündüz kuşağı interneti ve 7 gün geçerli 2GB gündüz kuşağı interneti;  Hediye Çarkı tarafından dağıtılan internet hediyeleri arasında yer alıyor.

Aboneler; Vodafone Yanımda Uygulaması’ndaki kanallardaki çekiliş ve kampanyalara katılmak suretiyle de hediye internet, dakika, sms, servis üyelikleri vb. hediyelerin sahibi olabiliyorlar.

Vodafone Yanımda Uygulamasını 5GB Hediye İnternet

Faturasız hat kullanan Vodafone abonelerine özel olan bu kampanyaya göre Vodafone faturasız hat alan ve Vodafone Yanımda uygulamasını akıllı telefonlarına Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirenler; 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5GB bedava internet elde ediyorlar.

5GB internet hediyesini kazanmak isteyen faturasız yeni abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasındaki Ek Paketler bölümüne girmeleri ve buradan hediyelerini almaları gerekiyor.

5GB hediye internetten sadece yeni hat tesisi ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçen faturasız aboneler faydalanabiliyorlar.

Abonelerin abone oldukları günü takip eden 30 gün içerisinde Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirmeleri ve hediyelerini almaları gerekiyor.

Aksi halde hediye kullanımı, zaman aşımına uğruyor.

Bu kampanyayla ilgili detaylı bilgi edinmek adına hemen https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/vodafonea-hos-geldin-hediyesi.php linkini tıklayabilirsiniz.

Genç Redlilere Özel 12 Ay Boyunca Geçerli Aylık 5GB Hediye İnternet

26 yaş altındaki Vodafone abonelerine özel Genç Red Sınırsız İletişim, Genç Red Sınırsız Sosyal, Genç Red Sınırsız Eğlence ya da Genç Red Sınırsız Video paketlerinden birine abone olan gençler; 12 aylık abonelikleri boyunca kullanabilecekleri 5GB hediye internet elde ediyorlar.

5GB internet hediyesi, her ay yani her fatura döneminde yenileniyor.

Yeni Redlilere özel bu paketlere online platformda abone olan kişiler; aylık tarifelerinde indirim de kazanabiliyorlar.

Arkadaşını 30 GB Hediye İnternet Kazanma

Davet Et Kazan isimli bu kampanya dahilinde arkadaşını Vodafone ‘a davet eden ve arkadaşını Vodafone faturalı abone yapmayı başaranlar, hediye olarak toplam 3 ay boyunca geçerliliğe sahip olan 30GB bedava internet kazanıyorlar.

Kampanya kapsamında kişinin hediye internet elde edebilmesi için davet ettiği kişinin davet linki üzerinden Vodafone faturalı hatta başvurması ve başvurusunun kabul edilmesi gerekiyor.

Vodafone kullanıcıları, arkadaşlarını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden veya www.vodafone.com.tr linki üzerinden Vodafone’a davet edebiliyorlar.

Davet eden kişi, daveti kabul eden arkadaşının hat aktivasyonu tamamlandıktan en fazla 48 saat içerisinde SMS yoluyla 30GB hediye internetin hattına tanımlandığına dair bilgi alıyor.

Bu süreçten sonra da hediye internetini kullanmaya başlayabiliyor.

30GB hediye internet, davet eden kişinin yanı sıra davet edilen kişinin hattına da tanımlanıyor.

Bu kampanyayla ilgili bilgi edinmek için hemen https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/arkadasini-vodafone-evde-internete-davet-et-165?q=HED%C4%B0YE%20%C4%B0NTERNET&p=1 linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone 20 GB veya 10 GB İnternet Kazanma

Vodafone mağazalarından ya da vodafone.com.tr sitesi üzerinden belirli faturalı tarifelerden birine abone olan kişilerin yararlanabileceği kampanyaya göre yeni aboneler; 1 aylık 20 GB ya da 10GB internetin sahibi oluyorlar.

Abonelerin 20 ya da 10GB hediye interneti kullanabilmeleri için abone olduktan sonra maksimum 30 gün içerisinde Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirmeleri ve Ek Paketler menüsüne tıklayıp, buradan hediye paketlerini almaları gerekiyor.

1 aylık 20GB hediye internet, yalnızca Red20, Red25, Red30, Red40 ya da Yeni Uyumlu 12 tarifelerinden birine üye olanlara veriliyor.

Abonelerin numara taşıma ya da yeni hat tesisi yoluyla yukarıdaki tarifelerden birine geçmeleri gerekiyor.

Hediye 10GB internet ise Uyumlu DK Bol ve Süper +Uyumlu tarifelerinden birine geçen yeni abonelere veriliyor.

Kampanya detaylarına ulaşmak için https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/vodafonea-hos-geldin-hediyesi linkini tıklayabilirsiniz.

Süpermarket Yanımda’dan 10 GB Hediye İnternet Kazanma

Vodafone abonelerinin market alışverişlerini Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden gerçekleştirebilmelerine olanak tanıyan Süpermarket Yanımda üzerinden alışveriş yapan kişiler; hem alışverişlerinde indirim hem de bedava internet kazanıyorlar.

28 farklı kategoride 7000 üzeri ürün seçeneğine sahip olan Süpermarket Yanımda’da kampanyalar iki haftada bir yenileniyor.

Market alışverişlerini Vodafone Yanımda uygulamasındaki Süpermarket Yanımda’dan yapanlar ilk alışverişlerinde 30 TL indirim ve haftalık 10GB internet sahibi oluyorlar.

Sonraki her alışverişlerinde ise 2GB bedava internet elde ediyorlar.

Yani her alışverişlerinde hediye GB kazanıyorlar.

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bu kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgi için hemen https://www.vodafone.com.tr/supermarket-yanimda linkine tıklayabilirsiniz.

BTK Akademi Portalında Geçerli 6 GB Hediye İnternet

Tüm faturalı ve faturasız Vodafone müşterilerinin hatlarına otomatik bir şekilde tanımlanan 6GB hediye internet kampanyasına göre aboneler, aylık 6GB internetlerini BTK Akademi Portalı’nda kullanabiliyorlar.

Hediye 6GB, yalnızca www.btkakademi.gov.tr sitesinde geçerli oluyor.

Böylelikle öğrenciler, sitedeki eğitim içeriklerini ve videolarını izleyebiliyorlar.

Vodafone Toplan Gel Kampanyasına Katılanlara Özel 5GB Bedava İnternet

Numara taşıma ya da yeni hat aktivasyonu ile Vodafone’a abone olanlar; kendi gruplarını oluşturdukları takdirde Toplan Gel kampanyası kapsamında Instagram, Facebook ve Twitter kullanımlarında geçerli 5GB internet elde ediyorlar.

1 yıl boyunca Whatsapp ve Spotify kullanımlarında geçerli sınırsız internet kazanıyorlar.

Yeni aboneler, Vodafone’a kazandırdıkları her yeni abone için farklı hediyelerin sahibi oluyorlar.

Toplan Gel kampanya detayları için https://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/toplan-gel.php linkini tıklayabilirsiniz.

4.5G SIM Karta Geçenlere Özel 5GB Hediye İnternet

4.5G ile uyumlu olmayan bir sim karttan 4.5 G uyumlu sim karta geçmek isteyen aboneler; sim kart değişiklik işlemlerini Vodafone mağazalarında ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorlar.

Aboneler, dilerlerse sim kartlarının 4.5G uyumlu olup olmadığını öğrenmek ve 4.5G aboneliklerini başlatmak adına 4.5G yazıp, 4545’e kısa mesaj gönderebiliyorlar.

4.5G sim kart değişikliği yapan kişiler, tarifelerine ek 1 ay kullanabilecekleri 5GB internet kazanıyorlar.

Seviyorum İnterneti 3GB Hediye İnternet

Vodafone tarafından internet kullanan abonelerin internet kullanım alışkanlıklarını tespit edebilmek adına geliştirilen Seviyorum İnterneti testini çözen faturalı ya da faturasız tüm aboneler; testi çözdüklerinde bedava 3GB internet kazanıyorlar.

Testi çözerek, hediye internet elde edebilmek adına sizler de https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/ linkini tıklayabilirsiniz.

Vodafone İnternet Kazanma Uygulamaları

Vodafone internet kazanma uygulamaları ile telefonunuza Vodafone Yanımda indirerek 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Vodafone internet kazanma uygulamaları ise;

  • Vodafone Yanımda Bedava İnternet
  • Vodafone İnternet Avcıları ile Hediye İnternet
  • Vodafone Güvenli Depo Bedava İnternet
  • KazandıRio Uygulamasıyla Bedava İnternet
  • Vodafone bedava internet kazanma nasıl yapılır
  • Vodafone Seviyorum İnterneti ile Bedava İnternet
  • Vodafone Supermarket yanımda internet kazanma
  • Vadafone arkadaşını davet et hediye internet kazan
  • Vodafone e-fatura bedava internet

Vodafone İnternet Kazanma Hilesi

Vodafone internet kazanma hilesi bir çok kişinin araştırdığı konuların başında gelmektedir.  Vodafone internet kazanma hilesi yapmak tespit edildiğinde ban riski olduğundan kesinlikle hile yapılması tavsiye edilmez. Hile yapmak için asla telefonunuza uygulama indirmeyiniz. Bedava internet kazanmak için size verdiğim uygulama ve yöntemleri kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda Vodafone bedava internet kazanma yollarını sizlerle paylaşmaya çalıştık. Ayrıca güncel tüm kampanyalar için Vodafone Bedava İnternet 2024 yazımızı okuyabilirsiniz.

Sizler de yararlandığınız Vodafone bedava internet kampanyası önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, her türlü soru ve görüşlerinizi değerli okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu