Turkcell

Turkcell Bedava SMS (Güncel Kampanyalar)

Turkcell Bedava SMS 2023; Turkcell müşteri memnuniyetini ön planda bulunduran ve bu nedenle müşterilerine farklı fırsatlar sunan operatörlerdendir.  Bu nedenle müşterilerine birçok fırsat sunmaktadır. Müşterilere sunduğu fırsatlardan biri de SMS’dir. SMS zamanla popülerliğini yitirmiş olsa bile hala kullanan birçok insan bulunmaktadır.

Günümüzde birçok insan WhatsApp kullanmaktadır. WhatsApp  anlık mesajlaşma, görüntülü konuşma ve sesli konuşma gibi özellikleri barındıran bir platformdur. Fakat insanlar interneti olmadığında aklına ilk gelecek mesajlaşma SMS göndermektir.

SMS özellikler bayramlar ve özel günlerde tercih edilmektedir. Özel günleri kutlamak isteyen vatandaşlar bu fırsattan kolayca faydalanabilmektedir.

SMS’i olmayan veya yetmeyen müşterilere Turkcell bedava SMS kazandırmaktadır. Aşağıdaki yazımızda “Turkcell operatöründen bedava SMS nasıl kazanılır? , Bedava SMS nasıl yapılır?” gibi merak edilen soruların cevabı yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS 2023 Kampanyaları

Turkcell bedava SMS kampanyaları ve Turkcell bedava mesaj kampanyaları ile SMS paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine ücretsiz olarak Turkcell sms kampanyalarına katılarak izlerde bedava sms kazanabilirsiniz.

Sizlere bedava SMS kazanabileceğiniz güncell Turkcell bedava SMS kampanyaları ve Turkcell bedava SMS nasıl kazanılır hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Eğer Turkcell hattı kullanıyorsanız ve paketinize tanımlı bir SMS paketiniz bulunmuyorsa, SMS yazıp 2222 numarasına mesaj göndererek, 30 gün boyunca ücretsiz 50 SMS sahibi olabilirsiniz. Bu SMS paketi sürekli olarak tekrar etmemektedir. Eğer sürekli olarak bu fırsattan faydalanmak isterseniz bu işlemi her ay düzenli olarak yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Özel günlerde herkes hatırlanmak ve birbirinin günün kutlamak ister. Turkcell özel günlerin kutlanması için müşterilerine SMS hakkı vermektedir. Aşağıda özel günlerde nasıl bedava SMS yazılacağı yer almaktadır.

  • Yılbaşında ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler YILBASI SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.
  • Cumhuriyet Bayramı’nda ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler CUMHURIYET SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.
  • Ramazan Bayramı’nda (şeker bayramı) ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler SEKER SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.
  • 23 Nisanda ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler 23NISAN SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.
  • 19 Mayıs ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler 19MAYIS SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.
  • Kurban Bayramı’nda ücretsiz SMS fırsatından faydalanmak isteyen müşteriler KURBAN SMS yazarak 2222 numarasına göndermelidir.

Turkcell Şans SMS ile Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

Turkcell’in müşterilere sunduğu fırsatlar daha fazladır. SMS kazanmanın bir diğer yöntemi ise, SANS SMS yazarak 2222 numarasında göndermelisiniz. Bu yöntem sayesinden 500-5000 SMS kazanma fırsatınız olacaktır. SMS kullanım hakkınız bittiğinde tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir. Turkcell müşterileri bu fırsattan faydalanabilmektedir.

SMS paketiniz bittiyse ek paket almak yerine güncel Turkcell Bedava SMS Kazanma 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava SMS Kazanma

Turkcell müşterilere haftalık olarak salla kazan kampanyası ile sms, internet, konuşma paketi gibi fırsat sunmaktadır. Her hafta salla kazan mobil uygulamasını telefonunuza indirerek 1000 SMS sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell müşterilerine bilgi yarışması benzeri hediyeli sorular göndermektedir. Müşteriler hediyeli soru servisine haftalık 7 TL gibi bir tutar ödeyerek üye olabilmektedir.

Turkcell müşterileri hediyeli soru servisinin nasıl olduğunu merak etmektedir. Hediyeli soru servisine üye olan müşterilere her hafta 5 soru sorulmaktadır. Sorulan bu soruları doğru cevaplamanız durumunda hesabınıza puan yüklenmektedir. Yüklenen puanlar tarafınıza hediye olarak dönmektedir.

Turkcell Bedava SMS Yapma

Turkcell müşterilerine oyun oynayarak SMS kazama imkanı sunmaktadır. Oyun oynayarak SMS kazanmak isteyen vatandaşlar Hediyeli oyun servisini Play Store veya Apple Store uygulamasından telefonun indirmelidir. Oynanan oyun karşılığında hesabınızda puan birikecektir. Biriken puanınıza göre sitede yer alan hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Sürpriz Nokta Kanalı Bedava SMS Kazanma

Turkcell BİP uygulaması ile müşterilerine bedava hediyeler dağıtmaktadır.

Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen müşterilerin BİP Sürpriz Nokta kanalını takip etmesi gerekmektedir. Hediyelerden faydalanmak için belirli kanalların takip edilmesi gerekmektedir. Belirtilen sürpriz nokta kanallarını ziyaret ederek sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Gerekli işlemleri yapan ve kanalı ziyaret eden kişiler, aylık en fazla 10 hediyeye ücretsiz sahip olabilmektedir.

Turkcell BİP #senyapdiye Kanalı Bedava SMS Kazanma

BİP uygulaması zaman zaman Turkcell müşterilerine sürpriz hediyeler vermektedir. #senyapdiye kanalınız ziyaret ederek, kanalda belirtilen hedeflere ulaşan kişiler internet, sms gibi çeşitli hediyeler kazanabilmektedir.

Tek yapmanız gereken Play Store veya Apple Store uygulamalarından BİP uygulamasını indirerek kanalı takip etmektir.

Turkcell Bedava 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell ücretsiz 1000 SMS yapmak isteyen müşteriler “İPTAL İZİN” yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Onay mesajı geldikten sonra “DEVAM” mesajı göndererek ücretsiz 100 SMS hesabınıza yüklenecektir.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell salla kazan uygulaması müşterilere bedava SMS vermektedir. Turkcell müşterileri “Salla Kazan” uygulamasını telefonunuza indirerek haftada bir defa SMS, internet ve konuşma paketi sahibi olabilirsiniz.

Bip uygulaması da Turkcell hat sahiplerine bedava SMS, internet ve konuşma paketi sağlamaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirerek bedava SMS fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Faturalı

Turkcell faturalı hat sahipleri paketleri dahilinde bulunan SMS paketleri bittiğinde ücretsiz olarak Turkcell bedava SMS hakkı kazanabilirler. Turkcell’den alacakları her yöne 1000 SMS ile diledikleri gibi mesajlaşabilirler.

  • 1 TL karşılığında Turkcell faturalı müşterileri her yöne gönüllerince mesaj hakkı elde ederler.
  • Faturalı Turkcell abonleri paketlerine ek olarak 1000 SMS alarak kesintisiz olarak mesajlaşabilirler.

Yukarıda belirtilen fırsatlar faturalı ve faturasız hatlar için geçerlidir. Faturalı hat sahipleri de ücretsiz SMS imkanından kısa SMS yöntemlerini kullanarak ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

Turkcell Faturasız Bedava SMS Kampanyası

Turkcell faturasız hat sahipleri bedava SMS kazanmak için hatlarına TL yüklediklerinden anında ücretsiz SMS sahibi olabilirler. Ayrıca Salla kazan ve bip üzerinden katılacakları bilgi yarışmalarında anında ücretsiz hediye internet hatlarına tanımlanır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava SMS kazanma kampanyaları ve Turkcell bedava SMS yapma yolları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu