Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma 2022 SMS eskide kalan bir mesajlaşma yöntemidir. Fakat bazı insanlar WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamaları kullanırken, SMS kullanmayı da tercih etmektedir. SMS kullanan kişilere SMS miktarı yetersiz gelmektedir. Turkcell müşterilerine farklı yöntemler kullanarak bedava SMS vermektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell operatörlerinden nasıl bedava SMS verileceği ile ilgili merak edilen soruların cevapları yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Faturalı

Turkcell faturalı hat sahipleri nasıl SMS kazanılacağını merak etmektedir. Bazı dönemlerde paketlerde bulunan SMS’ler yetersiz olmaktadır. Bu nedenle faturalı hat sahipleri bedava SMS’in nasıl kazanılacağını merak etmektedir.

Sadece aylık 1 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında faturalı hat sahipleri SMS kazanabilecektir.

Turkcell Faturasız Bedava SMS Kazanma

Turkcell faturasız hat sahiplerine bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Faturasız hatlara özel bedava SMS kazanılabilmektedir. Düzenlenen kampanyaları takip ederek bedava SMS kazanma fırsatı yakalabilisiniz.

Salla Kazan İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell Salla Kazan İle Bedava SMS Turkcell’den bedava SMS kazanmanın ilk yöntemi “Salla Kazan”. Salla Kazan uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell’den bedava SMS kazanabilirsiniz.

Şans SMS İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell bedava SMS kazanmanın bir diğer yöntemi ise, Şans SMS yöntemi ile SMS’dir. Şans SMS’den faydalanmak isteyen Turkcell müşterileri mesaj kısmına “SANS SMS” yazarak 2222’ye SMS göndermelidir. Bu şekilde Turkcell’den 5000 adet bedava SMS kazanma fırsatı olabilmektedir.

Yükle Kazan İle Bedava SMS

Bedava SMS kazanmanın bir diğer yöntemi ise, Yükle Kazan kampanyası ile SMS kazanmaktır. Yükle kazan ile SMS kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları dijital operatör uygulamasından ve Paycell’den kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapıldığında bir miktar TL verilmektedir. Verilen TL SMS olarak kullanılabilmektedir.

SMS Göndererek Bedava SMS Kazanma

Turkcell paketi içerisinde aylık olarak SMS olmasa dahi mesaj göndererek 50 SMS vermektedir. SMS göndererek bedava SMS kazanmak isteyen kişiler “SMS” yazıp 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Özel Günlerde Bedava SMS Kazanma

SMS kullanımının en çok olduğu dönemler hiç kuşkusuz özel günlerdir. Özel günlerde Turkcell müşterilerine bedava SMS sağlamaktadır. Özel günlerde bedava SMS kazanmak isteyen kişiler özel günün adını göndererek bedava SMS yapabilecektir. Aşağıda özel günlerde nasıl yapılacağının listesi yer almaktadır.

  • Yılbaşında bedava SMS kazanmak için: YILBASI SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Cumhuriyet Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: CUMHURIYET SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.
  • Şeker Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: SEKER SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • 19 Mayıs’ta bedava SMS kazanmak için: 19MAYIS SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Kurban Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: KURBAN SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu