Turkcell

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma 2023 SMS eskide kalan bir mesajlaşma yöntemidir. Fakat bazı insanlar WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamaları kullanırken, SMS kullanmayı da tercih etmektedir. SMS kullanan kişilere SMS miktarı yetersiz gelmektedir. Turkcell müşterilerine farklı yöntemler kullanarak bedava SMS vermektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell operatörlerinden nasıl bedava SMS verileceği ile ilgili merak edilen soruların cevapları yer almaktadır. İşte Turkcell bedava SMS kazanma faturalı ve Turkcell bedava SMS kazanma faturasız kampanyaları.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Faturalı 2023

Turkcell faturalı hat sahipleri nasıl SMS kazanılacağını merak etmektedir. Bazı dönemlerde paketlerde bulunan SMS’ler yetersiz olmaktadır. Bu nedenle faturalı hat sahipleri bedava SMS’in nasıl kazanılacağını merak etmektedir.

Sadece aylık 1 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında faturalı hat sahipleri SMS kazanabilecektir.

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell fayralı ve faturasız hat sahipleri bedava sms paketi kampanyalarına katılarak anında ücretsiz SMS kazanabilirler. Günlük, haftalık ve aylık bedava sms kazanmak için Turkcell Hediye Havuzuna dijital operatör üzerinde giriş yaparak güncel sms kazandıran kampanyalara katılabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu tüm kampanyaların tek yerden kontrol etmenizi sağlar. Mesaj hakkınız bittiyse yada SMS paketi ihtiyacınız var paket almak yerine ücretsiz olarak kampanyalara yada size verilen görevleri yapmanız yeterlidir.

Turkcell Faturasız Bedava SMS Kazanma

Turkcell faturasız hat sahiplerine bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Faturasız hatlara özel bedava SMS kazanılabilmektedir. Düzenlenen kampanyaları takip ederek bedava SMS kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Hakkı Kazanma

Turkcell ücretsiz SMS kampanyaları oldukça kısıtlı olmasına karşın belli dönemlerde yaptığı kampanyalar ile müşterileri Turkcell bedava SMS kazanma fırsatı tanımaktadır.

  • Turkcell müşterileri bedava 100 SMS kazanabilmek için GEL SMS kampanyasına katılabilir.
  • Bu kampanyaya katılmak için akıllı telefonunuzun mesajlar bölümünden SMS yazdıktan sonra 2222’ye kısa mesaj gönderin.
  • Turkcell hattınıza her yöne kullanabileceğiniz 1000 bedava SMS kazanmak istiyorsanız da Süper SMS kampanyasına katılmanız tavsiye edilir.
  • Bu kampanyaya katılmak için mesaj kısmına Süper Mesaj yazıp 2222’ye SMDS göndermeniz yeterlidir.

Sizlere verdiğim Turkcell bedava SMS Kazanma kampanyasına 1 defa katılmak hakkınız bulunmkatadır.

Turkcell Salla Kazan İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell Salla Kazan İle Bedava SMS Turkcell’den bedava SMS kazanmanın ilk yöntemi “Salla Kazan”. Salla Kazan uygulamasını telefonunuza indirerek Turkcell’den bedava SMS kazanabilirsiniz.

Şans SMS İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell bedava SMS kazanmanın bir diğer yöntemi ise, Şans SMS yöntemi ile SMS’dir. Şans SMS’den faydalanmak isteyen Turkcell müşterileri mesaj kısmına “SANS SMS” yazarak 2222’ye SMS göndermelidir. Bu şekilde Turkcell’den 5000 adet bedava SMS kazanma fırsatı olabilmektedir.

Turkcell Yükle Kazan İle Bedava SMS

Bedava SMS kazanmanın bir diğer yöntemi ise, Yükle Kazan kampanyası ile SMS kazanmaktır. Yükle kazan ile SMS kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları dijital operatör uygulamasından ve Paycell’den kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapıldığında bir miktar TL verilmektedir. Verilen TL SMS olarak kullanılabilmektedir.

SMS Göndererek Bedava SMS Kazanma

Turkcell paketi içerisinde aylık olarak SMS olmasa dahi mesaj göndererek 50 SMS vermektedir. SMS göndererek bedava SMS kazanmak isteyen kişiler “SMS” yazıp 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Özel Günlerde Bedava SMS Kazanma

SMS kullanımının en çok olduğu dönemler hiç kuşkusuz özel günlerdir. Özel günlerde Turkcell müşterilerine bedava SMS sağlamaktadır. Özel günlerde bedava SMS kazanmak isteyen kişiler özel günün adını göndererek bedava SMS yapabilecektir. Aşağıda özel günlerde nasıl yapılacağının listesi yer almaktadır.

  • Yılbaşında bedava SMS kazanmak için: YILBASI SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Cumhuriyet Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: CUMHURIYET SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.
  • Şeker Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: SEKER SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • 19 Mayıs’ta bedava SMS kazanmak için: 19MAYIS SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Kurban Bayramı’nda bedava SMS kazanmak için: KURBAN SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.

Turkcell bedava mesaj hakkı kazanmak için tüm kampanyaları Turkcell Bedava SMS 2023 yazını okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu