Turkcell

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı (Ücretsiz Yöntem)

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı 2024; İnsanlar WhatsApp’ın hayatımıza girmesi nedeniyle SMS ile mesajlaşmayı çok fazla tercih etmemektedir.  Fakat bazı kişiler hala normal mesajlaşmadan vazgeçmemiştir. Normal mesajlaşmayı tercih eden kişilere bazen SMS hakkı yetersiz gelmektedir. Bu nedenle en çok tercih edilen operatörlerden biri olan Turkcell insanlar sevdikleri ile mesajlaşabilsin diye, kullanıcılarına bedava mesajlaşma fırsatı sunmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell operatörü kullanıcıları tarafından merak edilen bedava mesaj hakkı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Paketleri

Turkcell bedava mesaj hakkı yapmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahipleri bedava mesaj hakkı kazanabilmektedir. Bedava mesaj hakkı kazanmak isteyen kişiler, SMS kodları ile mesaj göndererek veya bazı uygulamalar ile bedava mesaj hakkı kazanabilecektir.

Mesaj göndererek bedava mesaj hakkı kazanmak için kullanıcıların GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu yöntemi uygulayarak bedava 100 mesaj hakkı kazanabilirsiniz.  Gelen onay mesajından sonra bedava mesaj hakkınızı kullanabilirsiniz.

Faturalı hat kullanıcılarının faydalanabileceği mesaj hakkı kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişiler Süper Mesaj yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu kampanya karşılığında 10000 SMS, 19 TL karşılığında hattınıza tanımlanacaktır. Gelen onay mesajından sonra mesaj hakkı kazanabilirsiniz.

Faturalı ve faturasız hat sahipleri tarafından yapılabilecek SMS paketlerinden biri de SANS SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermektir. Bu sayede birçok kişi bedava mesaj hakkı kazanabilecektir.

Bedava mesaj hakkı kazanmak için yapılması gereken diğer yöntem ise, “mesaj at ona” yazarak 2222’ye mesaj göndermektir. Bunu yazarak mesaj gönderen kişiler bedava 50 adet mesaj hakkı kazanabilecektir. Bu yöntem aylık olarak tekrarlanabilmektedir.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Veren Uygulamalar

Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerine bedava dakika, bedava internet ve bedava SMS veren uygulamalar bulunmaktadır. Uygulamaları telefondan Play Store veya App Store’dan indirerek giriş yapmalısınız. Aşağıda bedava mesaj hakkı veren uygulamaların listesi yer almaktadır.

  • BİP uygulaması
  • Salla Kazan uygulaması
  • GNC uygulaması
  • Sürpriz Nokta uygulaması

Turkcell Ücretsiz Mesaj Hakkı Paketi

Turkcell bedava mesaj hakkı yapmak isteyen kişiler  “İPTAL İZİN” yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Daha sonra gelen mesaja “DEVAM” yazarak yanıtlanması gerekmektedir.  Bu yöntem Turkcell’den gelen reklamlara izin verilerek yapılmaktadır. Gelen onay mesajından sonra bedava 1000 SMS hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Özel Günlerde Bedava Mesaj Hakkı

Özel günlerde insanlar hatırlamak ve hatırlanmak istemektedir. Turkcell özel günlerde sevdikleriniz ile mesajlaşabilmeniz için bedava mesaj hakkı fırsatı sunmaktadır. Aşağıda özel günlerde bedava mesaj hakkının nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

19 Mayıs’ta bedava SMS kazanmak isteyen kişiler 19MAYIS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Kurban Bayramı’nda SMS kazanmak isteyen kişiler KURBAN yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Yılbaşında bedava SMS kazanmak için YILBASI yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanya Ramazan Bayramı, 29 Ekim, 23 Nisan gibi günlerde de geçerlidir.

Turkcell Bedava mesaj hakkı kazanmak için güncel Turkcell Bedava SMS 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu