Turkcell

Turkcell Günlük Bedava Dakika (Çalışan Yöntem)

Turkcell Günlük Bedava Dakika 2023; Turkcell kullanıcılarına bedava dakika veren operatörlerdendir. Her yerde çekim gücü ve verdiği hediyeler nedeniyle binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.  Turkcell bedava dakika veren uygulamalar ve SMS kodları bulunmaktadır. Bu yöntemleri uygulayan binlerce kişi paketine ek fırsatlardan faydalanabilecektir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell günlük bedava dakika veren yöntemler ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Hizmeti Veren Uygulamalar

Turkcell kullanıcılarının faydalanabilmesi için farklı uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar ile binlerce kişi günlük, haftalık veya aylık bedava dakika kazanabilecektir. Aşağıda bedava dakika veren uygulamalar ile ilgili detaylı bilgiler yer almaktadır.

Turkcell Hesabım Uygulaması Günlük Dakika Kazanma

Bedava kampanya denildiğinde akla ilk gelen uygulamalardan birisi de Turkcell Hesabım uygulamasıdır. Uygulamayı telefonuna indiren kişiler bedava dakika, internet ve SMS fırsatlarından faydalanabilecektir. Uygulama içersinde Salla Kazan adında bir yun bulunmaktadır. Bu oyunu oynayarak haftanın belirli günlerinde verilen bedava dakika hediyesi kazanabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan telefonuna indirebilecektir.

Yaani Arama Motoru Uygulaması

Yaani arama motoru uygulaması 2018yılında, Turkcell kullanıcılarının hizmetine sunulan bir uygulamadır. Uygulamayı telefonuna indiren kişiler bedava dakika ve internet fırsatlarından faydalanabilecektir.

Turkcell GNÇ Uygulaması Dakika Kazanma

Turkcell GNÇ uygulaması 26 yaş ve altı olan kişilerin kullanabileceği i uygulamadır Uygulamayı kullanmak isteyen kişilerin App Store veya Play Store.2dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulama içersinde yer alan “ÇATLAT” kanalına giriş yaparak bedava dakika kazanabilirsiniz. Haftada iki defa bu kanala giriş yaparak bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması Günlük Bedava Dakika

BİP uygulaması da Turkcelli’lere bedava dakika kazandıran uygulamalardandır. BİP uygulaması ile bedava günlük dakika yapmak isteyen kişilerin uygulamayı App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Daha sonra telefonunuzdan uygulamaya giriş yaparak bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz. Uygulama içersinde farklı kanallar bulunmaktadır.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava Dakika

Sürpriz nokta kanalı BİP uygulamasında bulunan kanallardandır. Bu yöntem ile günlük, haftalık ve aylık bedava dakika kazanabilirsiniz. Uygulamada yer alan hediyelerden faydalanmak için BİP uygulamasını telefonunuza indirmelisiniz. Daha sonra kanala giriş yapmalısınız. Sürpriz nokta kanalından faydalanmak için telefonunuzda GPS uygulamasının da aktif olması gerekmektedir. Nu kanal sayesinde kullanıcılar bedava dakika, internet gibi çeşitli hediyeler kazanabilecektir.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell oynadıkça kazanmak isteyen kişilere fırsatlar sunmaktadır. Oynadıkça kazanmak isteyen kişilerin “Oyna” yazarak 3033’e mesaj göndermesi gerekmektedir. Mesaj gönderen kişilerin oyun kulüp servisi başlatılmış olmaktadır.

Serviste yer alan oyunları oynayan kişiler, hediye olarak günlük ücretsiz dört saat konuşma fırsatı kazanabilecektir.

Oyun Kulüp servisi ücretli bir servistir. Bundan faydalanmak isteyen kişilerin haftalık 7 TL ödeme yapması gerekmektedir.

Turkcell Yükledikçe Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hazır kart kullanıcıları yükledikçe bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler 12 ayda en az 4 defa yükleme veya paket yapmalıdır. En az 25 TL yükleme yapan kişiler 100 dakika, en az 30 TL yükleme yapan kişiler 100 dakika,  en az 40 TL yükleme yapan kişiler 100 dakika, en az 25 TL yükleme yapan kişiler 100 dakika kazanabilecektir.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma SMS Numaraları

Turkcell günlük, haftalık veya aylık bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin, SMS kodları ile geçerli numaralara mesaj göndermesi gerekmektedir.  Bu yöntem ile bedava dakikanın nasıl kazanabileceği ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler, bedava hediye dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.
  • SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler, hediye dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.
  • BİP100DK yazarak 2200’e mesaj gönderen kişiler, hediye 100 dakika fırsatından faydalanabilecektir.
  • GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler, hediye 30 dakika fırsatından faydalanabilecektir.
  • HEDIYE DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler, hediye 100, 250, 500 gibi dakika fırsatından faydalanabilecektir.
  • SK137 yazarak 2200’e mesaj gönderen kişiler, hediye 500 dakika fırsatından faydalanabilecektir.

Dakika paketiniz bittiyse bedava dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika 2023 yazısını inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu