Turkcell

Turkcell Bedava Dakika (Güncel Kampanyalar)

Turkcell Bedava Dakika 2024; Turkcell kullanıcılarına bedava dakika, internet ve SMS kazandırmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler Bip uygulaması, salla kazan uygulaması ve SMS göndererek gibi farklı yöntemler uygulayarak bedava dakika kazanabilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızda 2024 yılında Turkcell kullanıcılarına bedava dakika kazandıran yöntemler ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell operatörlerinden bedava dakika kazanmak için en çok biline yöntemlerden birisi de SMS ile dakika kazanmaktır. SMS ile dakika kazanmak isteyen kişiler GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu yöntemi uyguladıktan sonra 30 dakika hattınıza tanımlanacaktır.

Faturalı hat kullanıcıları 100, 150 ve 200 dakika kazanmak isterse HEDIYE DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.

Gelen onay mesajından sonra bedava dakika kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı ve faturasız hat kullanıcıları bedava dakika nasıl yapılır sorusunun yanıtını aramaktadır. Bedava dakika yapmak isteyen kişiler SMS kodları ve bazı uygulamalar ile bedava dakika yapabilmektedir. Bu sayede binlerce kişi sevdikleri ile bedava konuşma fırsatı kazanabilecektir.

Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler BİP uygulamasını telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilecektir. BİP uygulamasında farklı kanallar bulunmaktadır. Bu kanallardan da bedava dakika yapılabilecektir.

 • GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.
 • Turkcell Hediye Havuzu’na giriş yaparak bedava dakika kazanılabilecektir.
 • Turkcell Salla Kazan uygulaması ile haftada bir defa bedava dakika kazanılabilecektir.
 • SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.
 • FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler bedava dakika kazanabilecektir.

Dakika paketiniz bittiyse ve ek paket almak istemiyorsanız Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava 60 Dakika Kazanma

Turkcell bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcıların yapması gereken işlem BİP uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmektir. Telefona indirdikten sonra telefon numaranız ile uygulamaya giriş yapmalısınız. Uygulamayı ilk defa indiren kullanıcılar 60 dakika bedava konuşma hakkı kazanabilecektir.

Turkcell Bedava 100 Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları BİP uygulaması sayesinde bedava 100 dakika fırsatlarından faydalanabilecektir. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar BİP uygulamasını App Store veya Play Store’dan telefonuna indirmelidir. İndirdikten sonra BIP 100 DK yazarak 2200’e mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Bu işlem sonrasında hattınıza 100 dakika tanımlandığına dair bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu mesajdan sonra hediye dakikanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hafta Sonu Bedava Dakika

Turkcell faturasız hat kullanıcıları cumartesi ve Pazar günü geçerli bedava konuşma fırsatlarından faydalanabilecektir. Hafta sonu bedava konuşma kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler hattına 35 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır.  Yükleme yapıldıktan sonra hafta sonu Turkcell’liler ile bedava konuşabilirsiniz.

Turkcell ücretsiz dakika lazımsa Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika

Turkcell bedava dakika paketiniz bittiğinde ek paket almak yerine Heidye havuza giriş yaparak size uygun kampanyalara katılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasını giriş yapıp hediye havuzu sayfasından hediyenizi alabilirsiniz.

Hediye havuzunda size verilen görevleri tamamlamak yada sayfada bulunan kampanyalara katılarak hediye dakika paketinizi hemen alırsınız.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell hat kullanıcıları bedava dakika veren uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamaları telefonuna indiren kişiler gerekli şartları yerine getirerek bedava dakika imkanından faydalanabilecektir.  Aşağıda Turkcell kullanıcılarına bedava dakika veren uygulamalar yer almaktadır.

 • GNÇ Uygulaması
 • BİP Uygulaması
 • Hediye Havuzu
 • Dijital Operatör Uygulaması
 • Hesabım Uygulaması
 • Yaani Arama Motoru Uygulaması

Turkcell uygulamaları sayesinde bedava dakika kazanabilirsiniz. İşte Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2024 detayları.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hesabım uygulaması, Turkcell müşterileri tarafından en fazla tercih edilen uygulamadır. Hesabım uygulaması Play Store veya App Store’dan telefona indirilmesi gerekmektedir. Telefonuna uygulamayı indiren kişiler telefon numarası ve şifresi ile uygulamaya giriş yapmalıdır.  Hesabım uygulamasında Salla Kazan alanına giriş yapılarak haftada bir bedava dakika, internet ve SMS gibi fırsatlardan faydalanılabilecektir.

Yaani Arama Motoru Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Yaani arama motoru uygulaması ile binlerce Turkcell kullanıcısı bedava dakika yapabilecektir. Yaani arama motoru tüm ülkede kullanılan bir uygulamadır. Yaani arama motoru uygulamasını telefonuna indiren Turkcell kullanıcıları bedava dakika kazanabilecektir.

Turkcell Operatör Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Operatör uygulaması neredeyse bütün Turkcell’lilerin telefonunda bulunan ve kullanılan bir uygulamadır. Uygulamada yer alan fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmesi gerekmektedir. Daha sonra cep telefonu numarası yazılarak, telefona gelen şifreye onay verilmelidir. Ardından Salla Kazan sekmesine giriş yapılarak ekrana gelen dakika kazan sekmesine tıklanmalıdır. Bu işlemler sonunda her yöne 30 dakika konuşma hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 1000 Dakika Kazanma

Turkcell gurbet tarifesi sayesinde ailesinden uzakta yaşayan kişiler sevdikleri ile kolayca iletişim kurabilecektir. Gurbet tarifesinden faydalanmak isteyen kişiler 20 TL ve üzeri yükleme yaparak 1000 dakika kazanabilecektir. Kazanılan 1000 dakika yalnızca yurt içinde geçerlidir.

Turkcell GNC Uygulaması İle Bedava Dakika

GNC uygulaması sayesinde Turkcel’liler bedava dakika kazanabilecektir. GNC uygulaması ile bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. GNC uygulamasından faydalanacak olan kişilerin 26 yaş ve altı olması gerekmektedir. Uygulamada yer alan Yumurta Çatlat ile haftada iki defa hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma
Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Yükle Kazan İle Bedava Dakika

Turkcell hazır kart kullanıcıları yükleme yaptıkça dakika kazanabilmektedir. Kampanya kapsamında yükleme yapan kişilerin ortalaması alınmaktadır. Bu kapsamda bedava dakika gibi fırsatlardan faydalanılabilmektedir.

 • 4 aylık yükleme ortalaması 20 TL ve altı olan kişiler, en az 25 TL yükleme yaptığında 100 dakika kazanabilecektir.
 • 4 aylık yükleme ortalaması 25 TL ve altı olan kişiler, en az 30 TL yükleme yaptığında 100 dakika kazanabilecektir.
 • 4 aylık yükleme ortalaması 30 TL ve altı olan kişiler, en az 40 TL yükleme yaptığında 100 dakika kazanabilecektir.
 • 4 aylık yükleme ortalaması 40 TL ve altı olan kişiler, en az 50 TL yükleme yaptığında 100 dakika kazanabilecektir.

Turkcell Bedava Konuşma Hilesi

Turkcell bedava konuşma hilesinin nasıl yapılacağını Turkcell kullanıcıları araştırmaktadır. Fakat Turkcell operatörü kullanıcılarına bedava konuşma hilesi gibi bir şeye gerek duymaması için birçok farklı kampanya düzenlemektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler aşağıdaki adımları takip etmelidir.

Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler Hesabım uygulamasını telefonuna indirmeli ve giriş yapmalıdır. Uygulama içerisinde Salla Kazan kısmına tıklayarak, telefonunuzu sallamanız gerekmektedir. Bu işlemleri yapan kullanıcılar bedava dakika kazanabilecektir. Haftada bir defa bu hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Güncel hileler için Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2024 yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Bedava Dakika Kazanma Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturalı hat kullanıcıları bedava dakikanın nasıl kazanılacağını merak etmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen faturalı hat kullanıcıları BİP uygulamasını, Hesabım uygulamasını ve diğer uygulamaları telefonuna indirerek bedava dakika kazanabilecektir.

Faturalı hat kullanıcıları hafta sonu bedava dakika kazanmak için BOL DK HAFTASONU yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Bu yöntemi uygulayan kişiler Cuma akşamı 20:00’dan Pazar akşamı 23:59’a kadar bedava dakika kazanabilecektir. Gelen onay mesajından sonra sevdikleriniz ile bedava konuşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Bedava Dakika

Turkcell faturasız hat kullanıcıları bedava dakika yapabilmek için bazı SMS kodlarını ve uygulamaları telefonuna indirmelidir.  Aynı zamanda bedava dakika kazanmak isteyen faturasız hat kullanıcıları HEDIYE DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Yükle Kazan, Oyun Kulüp sevisi gibi servislerle bedava dakika kazanılabilecektir.

Turkcell Bedava Konuşma Paketleri

Turkcell kullanıcılarına sevdikleri ile doyasıya konuşabilmesi ile bedava dakika paketi sunmaktadır. Bedava dakika paketleri Turkcell uygulamalarından ve mesaj kodlarını yazarak yapılabilmektedir. Bedava dakika paketleri faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına göre değişiklik göstermektedir.

Turkcell kullanıcıları oldukça kolay işlem yaparak bedava konuşma paketlerinden faydalanabilecektir. SMS kodlarını yazarak ve uygulamalara giriş yaparak, gelen onay mesajından sonra bedava dakika paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava Konuşma Kampanyaları

Turkcell bedava dakika kazanmak isteyen kişiler bedava dakika kampanyalarının neler olduğunu araştırmaktadır. Bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları telefonuna gelen kampanyaları takip ederek bedava dakika kazanabilecektir.

Turkcell bedava dakika kampanyaları Turkcell uygulamaları içersinde de bulunmaktadır. Uygulamalar içersinde bulunan kampanyalar bazen kişiye özel olabilmektedir. Bu kampanyaları takip eden kişiler sevdikleri ile bedava konuşabilecektir.

Turkcell bedava dakika kampanyalarından biri de Hazır kart sadakat programıdır. Aylık 15 TL ile 24 TL yükleme yapan kişiler her yöne 100 dakika, 25 TL ve üzeri yükleme yapan kişiler ise her yöne 250 dakika kazanabilecektir.

Turkcell Günlük Bedava Dakika

Turkcell operatörü kullanıcılarına bedava günlük dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Bedava günlük dakika kazanmak isteyen kişiler Hesabım uygulamasını, BİP uygulamasını ve bunun gibi diğer uygulamaları telefonuna indirmelidir. Hesabım uygulaması içersinde Salla Kazan kanalı bulunmaktadır. Bu kanala giriş yapan kişiler günlük, haftalık veya aylık bedava dakika kazanabilecektir.

 • GEL DK yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler günlük bedava dakika kazanabilecektir.
 • FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler günlük bedava dakika kazanabilecektir.
 • SURPRIZ yazarak 2222’ye mesaj gönderen kişiler günlük bedava dakika kazanabilecektir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bedava Dakika 2024 hakkında bilgi vermeye çalıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu