Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar 2024; Ülkemizde birçok kişi her yerde çekmesi ve birçok farklı kampanya düzenlenmesi nedeniyle Turkcell hattı kullanmaktadır. Bazı kişilerin konuşma paketleri yetersiz olmaktadır. Böyle durumlarda  birçok kişi ek paket almayı tercih etmektedir. Fakat Turkcell kullanıcılarına bedava dakika gibi pek çok fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin telefonuna bazı uygulamaları indirmesi gerekmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell hat kullanıcılarına bedava dakika veren uygulamaların listesi yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Kazandıran Uygulamalar 2024

Turkcell hat sahipleri Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamalar ile anında günlük, haftalık ve aylık bedava dakika hakkı kazanabilirler. İşte Turkcell bedava dakika kazandıran uygulamalar.

  • Turkcell Salla Kazan
  • Turkcell Heidye Havuzu
  • Turkcell YAANİ
  • Turkcell BİP
  • TUrkcell Sürpriz Nokta
  • Turkcell GNC
  • Turkkcell Paycell

Turkcell Ücretsiz Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Turkcell bedava dakika veren uygulamaları telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapan Turkcell müşterileri her yöne ücretsiz dakika kazanırlar.

Turkcell bedava dakika veren uygulamalar arasından, BİP ve Dijital Operatör en çok ücretsiz dakika veren uygulamaların başında gelmektedir.

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Turkcell kullanıcıları bedava dakika kazanmak istediğinde ilk akla gelen Turkcell hesabım uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde binlerce kişi bedava SMS, dakika ve internet gibi fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava Dakika

Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatör üzerinden giriş yapacağınız hediye havuzu ile bedava dakika başta olmak üzere bedava internet ve SMS paketi kazanabilirsiniz. Turkcell tarafından verilen tüm hediyelere tek yerden ulaşabileceğiniz hediye havuzundan katılabileceğin tüm kampanya, yarışma görevleri tamamlayarak anında kazanabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzuna giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan görevleri yaparak yada kampanyalara katılmanız yeterli. Hediye havuzuna her hafta giriş yaparak yeni görevleri yapabilirsiniz.

Yaani Arama Motoru Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Yaani bedava uygulaması 2018 yılında kullanılmaya başlanan bir uygulamadır. Yaani arama motoru tüm ülkede ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Yaani arama motorunu telefonuna indiren Turkcell kullanıcılarına bedava dakika, bedava internet ve SMS hediye etmektedir.

Turkcell GNC Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Turkcelliler bedava dakika, internet ve SMS gibi hizmet sunan uygulamalardan birisi de GNC uygulamasıdır. GNC uygulamasını AppStore veya Play Store’dan indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir. Ardından “Çatlat” bölümüne giriş yapılarak bedava dakika kazanabilirsiniz. GNC uygulaması ile haftada iki defa deneyerek fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Turkcell BİP uygulaması ile bedava dakika kazanılabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları uygulamayı telefonuna ücretsiz olarak indirebilecektir. Uygulamayı indirdikten sonra haftalık olarak verilen fırsatlardan faydalanabilmek mümkündür.

Uygulama içersinde hediye kazanabileceğiniz farklı kampanyalarda bulunmaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirerek kampanyalardan faydalanabilmeniz mümkündür.

Turkcell Toplantıdayım Uygulaması Bedava Dakika Kazanma

Turkcell toplantıdayım uygulaması da bedava dakika kazanılabilecek olan yöntemlerdendir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişiler öncelikli olarak Play Store veya App Store uygulamasından telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra 5 TL gibi cüzi bir miktar karşılığında ödeme yapılması gerekmektedir. Bu işlemleri yaptıktan sonra bedava dakika, internet ve SMS gibi fırsatlardan faydalanmanız mümkündür.

Turkcell Paycell İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell faturasız hat kullanıcıları yani hazırkart kullanıcıları paycell üzerinden 35 TL ve üzeri yükleme yaparak yükledikleri kadar TL kazanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanabilmeleri durumunda bir ay boyunca bedava SMS, dakika ve internet kazanabileceklerdir.

Turkcel Oyun Kulüp Servisi

Turkcell kullanıcılarına oyun oynarken, dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Oyun kulüp uygulamasından oynadığınız oyunlarda biriken kuponları alarak günlük 4 saate kadar her yöne geçerli ücretsiz konuşma fırsatı elde edebilirsiniz. Oyun kulüp servisinden faydalanmak için basit bir üyelik işlemi ile sisteme kaydolmalısınız.

Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika 2024 yazısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca güncel bedava internet kampayaları için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu