Turkcell

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar 2023; Birçok kullanıcı mesajlaşma da WhatsApp’ı kullanırken bazıları ise SMS’i tercih etmektedir. SMS’i tercih eden kişilerin bazılarında yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle Turkcell müşterilerin SMS ile mesaj göndererek ve  Turkcell tarafından belirtilen uygulamaları kullanarak bedava SMS kazanabilecektir.

Turkcell müşteri memnuniyetini ön planda tutan operatörlerdendir. Bunun için müşterilerine birçok imkan sunmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell kullanıcılarına bedava SMS veren uygulamalar ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar Hangileri

Turkcell bedava sms ve Turkcell bedava mesaj hakkı kazanabileceğiniz bir çok Turkcell uygulaması bulunmaktadır. İşte bedava sms veren uygulamalar ise;

  • Turkcell BİP
  • Turkcell Salla Kazan
  • Turkcell Dijital Operatör
  • Turkcell Biz
  • Turkcell Hediye Havuzu
  • Turkcell Yaani
  • Turkcell Süpriz Nokta
  • Turkcell GNC

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell müşterilerine Salla Kazan uygulaması ile bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Salla Kazan uygulanmasından faydalanmak isteyen kişiler Play Store ve App Store uygulamaların telefonuna uygulamayı indirmesi gerekmektedir.  Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapması gerekmektedir.

Salla Kazan uygulamasına giriş yaptıktan sonra ekranın sol kısmında yer alan Salla Kazan butonuna tıklanması gerekmektedir. Daha sonra yapılması gereken telefonunuzu sallamaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra kazandığınız hediye mesaj gönderilerek belirtilecektir. Hediye hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı gelecektir. Mesaj geldikten sonra hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell BİP uygulaması da bedava SMS kazanma fırsatı sunan uygulamalardır. BİP uygulaması görüntülü konuşma, mesajlaşma gibi fırsatlarda sunmaktadır. BİP uygulamasını Play Store ve App Store uygulamasından telefonunuza indirmelisiniz.

Bu uygulama sayesinde bedava SMS, dakika gibi birçok hediye kazanabilirsiniz. Uygulama sayesinde düzenlenen genel kültür yarışmalarına katılabilir, mesajlaştıkça ve konuştukça bunları hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kanalı İle Bedava SMS Kazanma

Sürpriz nokta kanalını kullanabilmek için BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. BİP uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak bölgenizdeki hediyeleri kazanabilirsiniz.

BİP uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Keşfet” bölümüne giriş yaparak “Sürpriz Nokta Kanalı’nın” takip edilmesi gerekmektedir.  Bu işlemleri yaptıktan sonra “Oyna” butonuna tıklayarak, uygulamanın konumunuza erişmesine izin vermelisiniz. Bölgenizde bulunan hediye haritasına giriş yaparak, en yakın hediye bölgesinden hediyelerinizi alabilirsiniz.

Turkcell mesaj hakkı kazanmak için Turkcell Bedava SMS 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell GNC Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell gençlere de birçok fırsat sunmaktadır. Gençlere sunduğu hediyeler SMS, dakika ve internet paketi gibi hediyelerdir. Bu hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin 26 yaşının altında olması gerekmektedir. Hediyelerden faydalanmak için GNC uygulamasını Play Store veya APP Store uygulamasından telefonunuza indirmelisiniz. Daha sonra ise telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak birbirinden farklı hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Turkcell Çatlat Kanalı İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell Çatlat kanalı takip edilerek birbirinden farklı güzel hediyeler Turkcell operatörü kullanıcılarına verilmektedir. Çatlat Kanalı GNC uygulamasın bir kanalıdır. Bu nedenle yalnıza 26 yaş altı Turkcell operatörü kullanıcıları bu kanalı kullanmaktadır.

Çatlat kanalı ile birbirinden benzersiz hediyeler kazanmak isteyen kullanıcılar GNC uygulamasını telefonuna indirmelidir. Uygulamadan çatlat bölümüne giriş yaparak haftanın 2 günü birbirinden güzel hediyelerden faydalanabilecektir.

Turkcell Dijital Operatör İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza indirerek kalan kullanım miktarı, fatura ödeme, TL yükleme gibi işlemler yapabilirsiniz. Bu uygulamadan bedava SMS, dakika ve internet gibi hediyeler kazanabilirsiniz.

Dijital operatörleri telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranız ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer daha onca bir şifre almadıysanız SIFRE yazarak 2222’ye mesaj göndermelisiniz. Böylece tek kullanımlık şifre ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Yazımızda Turkcell kullanıcılarına bedava SMS kazandıran uygulamalar ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell müşterileri bu uygulamaları telefonuna indirerek bedava SMS, internet ve dakika gibi fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu