Turkcell

Turkcell Hediye SMS Kazanma (Faturalı ve Faturasız)

Turkcell Hediye SMS Kazanma 2024; Turkcell operatörü kullanıcılarına ne fazla hediye veren operatörlerdendir. Bu hediyeler, SMS, dakika ve internet olarak değişiklik göstermektedir. Verilen bu hediyeler sayesinde binlerce kişi bedava SMS fırsatından faydalanabilecektir.

Günümüzde her ne kadar SMS fazla tercih edilmese dahi hala kullanan binlerce kişi bulunmaktadır. Özel günlerde ve bazı durumlarda SMS kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell hediye SMS’in nasıl kazanılacağını, hediye SMS ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Hediye SMS Nasıl Kazanılır?

Turkcell kullanıcıları nasıl bedava SMS kazanabileceğini merak etmektedir. Bedava SMS kazanmak isteyen kişiler SMS kodları ile 2222’ye mesaj göndererek veya Turkcell tarafından kullanılan uygulamaları telefonuna indirerek hediye SMS, dakika ve internet gibi fırsatlardan faydalanabilecektir.

Turkcell müşterileri kalan kullanım miktarını nasıl öğrenebileceğini merak etmektedir. Kalan kullanım miktarını öğrenmek isteyen kişiler KALAN yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderebilecektir. Mesaj göndermek istemeyen kişiler ise, *159# tuşlayarak kalan bakiyeyi öğrenerek kalan SMS miktarını öğrenebilecektir.

Turkcell Hediye SMS Kazanma Faturalı

Turkcell bedava SMS kazanma faturalı hatlar için Turkcell faturalı hat sahibi müşteriler ilk olarak Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzu uygulamasına girmeleri gereklidir. Güncel bedava sms kazanma kampanyalarından kendine uygun olarak seçerek hediye havuzundan bedava SMS kazanabilirler.

Salla Kazan Uygulaması İle Hediye SMS Kazanma

Salla kazan uygulaması binlerce Turkcell kullanıcısı tarafından tercih edilen uygulamalardandır. Salla Kazan uygulamasını telefonunuza AppStore veya Play Store uygulamasından telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra Salla Kazan butonuna tıkladıktan sonra haftada bir defa verilen hediyeleri kazanabilirsiniz.

Salla Kazan uygulaması haftada bir defa yapılanmaktadır. Kazanılan hediyeler tarafınıza SMS olarak bildirildikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Hediye SMS Kazanma

BİP uygulaması da bedava SMS dakika kazandıran uygulamalardandır. Bedava fırsatlardan faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcıları AppStore ve Play Store uygulamalarından telefona indirmesi gerekmektedir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır. Daha sonra ise düzenlenen yarışmalardan SMS kazanılabilecektir.

Turkcell GNC Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

GNC uygulaması da Turkcel operatörü kullanan gençlerin hediye SMS, hediye dakika ve hediye internet kazanabileceği uygulamalardandır. GNC uygulamasını kullanacak olan kişilerin 26 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. Uygulama tarafından verilen hediyelerden faydalanmak isteyen kişilerin uygulamayı telefonuna AppStore veya Play Store’dan indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra verilen hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Hediye SMS Paketleri Faturasız 

Turkcell operatörleri insanların sevdikleri ile doyasıya konuşması için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen Turkcell kullanıcıları 5000 SMS’e kadar ücretsiz SMS kazanabilecektir. Aşağıda Turkcell SMS paketleri ile ilgili detaylar yer almaktadır.

 • Şans SMS paketi
 • 5000 SMS paketi
 • 50 bedava SMS paketi
 • 1000 bedava SMS paketi
 • 100 bedava SMS paketi
 • Gel Dk SMS paketi

Turkcell Özel Günlerde Hediye SMS Kazanma

Turkcell müşterilerini memnuniyetini her zaman ön planda tutan operatörlerdendir. Özel günlerde de insanlar sevdikleriyle doya doya mesajlaşmanın keyfini çıkarabilmesi için farklı kullanıcılarına hediye SMS imkanı sağlamaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken işlemler aşağıda yer almaktadır.

 • Yılbaşında bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için YILBASI SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
 • Cumhuriyet Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için CUMHURIYET SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.
 • Şeker Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için SEKER SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
 • 19 Mayıs’ta bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için: 19MAYIS SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
 • Kurban Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için KURBAN SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.

Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell Bedava Dakika 2024 yazısını inceleyebilirsiniz. Ayrıca güncel bedava internet kampayaları için Turkcell Bedava İnternet 2024 yazısını okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu