Turkcell

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır 2023? Turkcell binlerce kullanıcıya bedava SMS veren operatörlerdendir. Bu fırsatları bilen ve duyan binlerce kişi Turkcell operatörlerini tercih etmektedir. Turkcell bedava SMS veren uygulamalar ve diğer yöntemler bulunmaktadır. Bu nedenle Turkcell kullanıcıları “Bedava SMS nasıl yapılır?” sorusunun cevabını araştırmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell bedava SMS nasıl yapılır sorusunun cevabı ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

SMS Göndererek Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava SMS fırsatlarından yararlanmak için çeşitli kampanyalar ve yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemlerden en bilineni mesaj göndererek bedava SMS yapmaktır. Aşağıda mesaj göndererek yapılan bedava SMS kampanyaları detayları ile yer almaktadır.

  • SANS yazarak 2222’ye mesaj göndererek, 5000 SMS kazanabilirsiniz.
  • GEL DK yazıp 2222’ye mesaj göndererek, bedava SMS kazanabilirsiniz.
  • Süper Mesaj yazarak 2222’ye mesaj göndererek, 1000 SMS kazanabilirsiniz.
  • GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek, 100 SMS kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 1000 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Süper Mesaj kampanyasından faydalanarak bedava 1000 SMS kazanma fırsatlarını yakalayabilmeniz mümkündür. 1000 SMS fırsatından faydalanmak isteyen kişiler “Süper Mesaj” yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir. Daha sonra ise, gelen onay mesajının ardından 1000 SMS kampanyasından bir ay boyunca dilediğiniz gibi faydalanabilir, sevdiklerinizle mesajlaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Turkcell Bedava 100 SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava SMS kampanyaları binlerce kişi tarafından merak edilmektedir. Turkcell bedava 100 SMS fırsatlarından faydalanmak isteyen Turkcell operatörü kullanıcıları GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Hattınıza gelen onay mesajından sonra bedava 100 SMS fırsatlarından faydalanabilmeniz mümkündür.

Turkcell Bedava 1000 SMS Kampanyası

Turkcell hızlı ve bedava SMS yapmak isteyen kullanıcılar Turkcell tarafından gönderilen reklam mesajlarına izin vermelidir. Bunun için Turkcell hattınızın takılı olduğu cep telefonundan “İPTAL İZİN” yazarak 2222’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Gelen onay mesajından sonra “DEVAM” yazarak mesaj göndermelisiniz. Ardından gelen onay mesajından sonra bedava 1000 SMS fırsatlarından faydalanmanız mümkündür.

Turkcell Özel Günlerde Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Özel günlerde binlerce kişi sevdikleri ile mesajlaşmak, sevdiklerini bu günlerde hatırladığını belirtmek istemektedir.  Turkcell bugünlerde insanlar sevdikleri mesajlaşabilsin diye farklı kampanyalar düzenlemektedir. Aşağıda özel günlerde sevdikleri ile mesajlaşmak için bedava SMS’in nasıl yapılabileceği ile ilgili detaylar yer almaktadır.

  • Yılbaşında bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için YILBASI SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Cumhuriyet Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için CUMHURIYET SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.
  • Şeker Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için SEKER SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • 19 Mayıs’ta bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için: 19MAYIS SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.
  • Kurban Bayramı’nda bedava SMS fırsatlarından faydalanmak için KURBAN SMS yazarak 2222’ye mesaj gönderilmelidir.

Turkcell Uygulamalar İle Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcılarına bedava SMS veren uygulamalar bulunmaktadır. Aşağıda hangi uygulamalardan bedava SMS’in nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Dijital Operatörüm Uygulaması İle Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Dijital Operatörüm uygulaması ile bedava SMS yapmak isteyen kişiler telefonlarına AppStore veya Play Store’dan uygulamayı indirmelidir. Daha sonra ise, ilgili adımları takip ederek uygulamaya kaydolmanız gerekmektedir.  Bu işlemleri tamamladıktan sonra uygulama tarafından verilen bedava fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

BİP Uygulaması İle Bedava SMS Nasıl Yapılır?

BİP son zamanlarda en fazla tercih edilen uygulamalardandır. Bu uygulama sayesinde Turkcell kullanıcıları bedava hediyeler kazanabilecektir. Bedava hediyeler kazanmak isteyen kişiler App Store ya da Play Store’dan BİP uygulamasını telefonuna indirmelidir.

BİP uygulamasında Sürpriz Nokta ve Kim Hediye İster gibi sayfalar bulunmaktadır. Uygulama içinde yer alan fırsatlardan faydalanarak bedava SMS, bedava dakika ve internet yapabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava SMS Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan uygulaması en çok bilinen ve tercih edilen uygulamalardandır. Telefonunuza App Store veya Play Store’dan indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.  Giriş yaptıktan sonra haftalık olarak verilen bedava dakika, SMS ve internet fırsatlarından faydalanabilmeniz mümkündür. Bu hediyeler haftada bir defa verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu