Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Hilesi

Turkcell Bedava Dakika Hilesi 2024; Turkcell, Vodofone, Türk Telekom gibi operatörler kampanyalar ile çeşitli hediyeler vermektedir. Bu hediyelerden birçoğu aynı operatörlerden olan kişilerin konuşması üzerine yapılmaktadır. Kampanyalardan faydalanmak isteyen kişiler bedava dakika yapma yöntemlerini merak etmektedir. Aşağıdaki yazımızda Turkcell kullanıcıları tarafından merak edilen bedava dakika hilesinin nasıl yapılacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell faturalı veya faturasız hat sahiplerine bedava dakika, internet ve SMS gibi fırsatlar sunan operatörlerdendir. Bedava dakika hilesinden faturalı ve faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Bundan faydalanmak isteyen kişilerin SURPRIZ ve FIRSAT yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir.  Bedava dakikanız hattınıza tanımlandığında bilgi mesajı gelecektir. Mesaj geldiğinde hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Ücretsiz Bedava Dakika Sınırsız Dakika Hilesi

Turkcell kullanıcılarına her yöne bedava dakika fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler SURPRIZ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede Turkcell kullanıcıları tarife fark etmeksizin, bütün operatör kullanıcıları ile doyasıya konuşabilecektir.

GEL DK İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Turkcell operatör kullanıcıları acil durumlarda bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen kişilerin GEL DK yazarak 2222’ye mesaj göndermelidir.  Eğer arasında boşluk bırakıp gönderdiyseniz ve hata mesajı aldıysanız GELDK yazarak 2222’ye mesaj göndermeyi deneyebilirsiniz.

GEL DK sayesinde acil durumlarda 30 dakika kazanılabilmektedir.

HEDİYE DK İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Faturalı hat sahibi olan Turkcell kullanıcıları bedava dakika kazanabilmektedir. Bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları HEDIYE DK yazarak 2222’ye mesaj gönderilmektedir.

BOL DK İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Hafta sonu dakika kazanmak isteyen binlerce Turkcell kullanıcıları BOL DK yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kullanıcılar Cuma gününden Pazar gününe kadar bedava konuşma fırsatını yakalayabilecektir.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Salla Kazan Turkcell kullanıcılarına bedava dakika, SMS ve internet gibi fırsatlar sunan bir uygulamadır. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin Play Store ve AppStore uygulamasından dakika kazanabilecektir. Salla Kazan uygulamasına telefon numarası ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir.

Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra ana sayfada yer alan salla kazan butonuna tıklanarak telefonun sallanması gerekmektedir. Bu sayede bedava dakika kazanabileceklerdir.  Bu işlem her hafta tekrarlanabilmektedir. Hediyeler günlük ve haftalık gibi sürelerde verilmektedir.

Turkcell Hediye Havuzu Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Kullanılan cihazlara göre App Store veya Play Store’dan Turkcell Dijital uygulamasının telefona indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra hediye havuzunda verilen görevler yerine getirilerek bedava dakika kazanılabilmektedir. Hediye Havuzu’ndan yalnızca dakika verilmektedir. Verilen hediyeler SMS ve internet olarak da değişmektedir.

Turkcell Bedava Dakika Hilesi Yapma

Turkcell Sen Yap Diye yarışması sayesinde kişiler, hediye havuzunda verilen görevleri yerine getirerek bedava dakika kazanabilmektedir. Yarışmadan dakika dışında farklı hediyelerde kazanılabilmektedir. Kazanılan hediyeler 24 saat içerisinde kullanıcıların hattına tanımlanacaktır. Hatta tanımlandıktan sonra verilen hediyeleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi İle Bedava Dakika Kazanma Hilesi

Oyun kulüp uygulaması ile Turkcell kullanıcıları bedava dakika kazanabilmektedir. Uygulamaya giriş yapıp oyun oynayarak bedava konuşma fırsatlarını yakalayabilmeniz mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu