Turkcell

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi 2023; Günümüzde WhatsApp gibi mesajlaşma uygulamalarının çıkması SMS’e kullanımını düşürmüştür. Bu nedenle birçok kullanıcı her yöne bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını araştırmıştır. İnsanlar sevdikleri ile para ödemeden mesajlaşsın diye her yöne bedava SMS kampanyaları bulunmaktadır. Aşağıdaki yazımızda Turkcell hat kullanıcılarına her yöne bedava SMS hilesi ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcılarına farklı platformlardan bedava SMS yapma imkanı sunan operatörlerdendir. Bedava SMS hilesinden mesaj göndererek, salla kazan gibi uygulamaları yükleyerek bedava SMS hilesi yapabilecektir. Uygulamalardan faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan telefonuna indirerek, telefon numarası ve şifresi ile giriş yapmalıdır. Bu işlemleri yaptıktan sonra bedava SMS kampanyalarından faydalanabilmesi mümkündür.

Uygulamalar haftada bir defa ya da birkaç defa kullanıcılarına bedava fırsatlar sunmaktadır. Hattınıza yükleme yaptığınızda da bedava kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Mesaj Göndererek Bedava SMS Hilesi Yapma

Turkcell kullanıcıları SMS kullanım hakkı bittiğinde bedava SMS hilesinin nasıl yapılacağını merak etmektedir. Turkcell kullanıcılarına para ödeyerek ek paket alınmasına imkan sunarken, bedava SMS için de farklı yöntemler bulunmaktadır.

Her yöne bedava SMS hilesinden faydalanmak isteyen kullanıcıların SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir.  Gelen onay mesajından sonra her yöne bedava 100 SMS hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.  SMS kullanım hakkınız bir ay boyunca geçerlidir.

Turkcell Yükle Kazan İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell Yükle Kazan kampanyası ile bedava SMS hakkı kazanabilirsiniz. Bu kampanya kullanıcılarına yükledikleri kadar TL kazanabilmektedir. Bu kampanya yalnızca faturasız hatlara özeldir. Kullanıcılar 50 TL yükleme yaptığında 50 TL hediye kazanabilecektir.

Turkcell Bedava SMS Yapma Hilesi

Turkcell bedava SMS yapmak isteyen kullanıcılar ilk olarak IPTAL IZIN yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Daha sonra gelen mesaja DEVAM yazarak 2197’ye mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen işlemi yaptıktan sonra 1000 SMS ve 1 GB internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu yöntemi kullanarak 1 hafta boyunca sevdiklerinizle dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Tanışma Seti İle Bedava SMS Hilesi

Turkcell hazırkart kullanıcıları BOL GB tanışma seti ile 750 dakika, 250 SMS ve 25 GB internet kazanabilecektir. Bu kampanyadan yalnızca faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken tek işlem BOL GB tanışma setine abone olmaktır.

Kim Hediye İster İle Bedava SMS Hilesi Yapma

BİP uygulamasını telefonunuza indirerek kim hediye ister ile bedava SMS hilesi yapabilecektir. Uygulama ile sevdikleriniz ile ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta İle Bedava SMS Yapma Hilesi

Sürpriz nokta ile bedava SMS yapmak isteyen kullanıcıların BİP uygulamasını telefonuna indirmesi gerekmektedir. Bedava SMS hilesinden faydalanmak isteyen kişilerin telefonundan GPS uygulamasının da bulunması gerekmektedir. BİP uygulaması ve GPS uygulaması ile bir ayda yaklaşık 10 adet hediye kazanabilirsiniz.

GNC Uygulaması İle Bedava SMS Hilesi

Turkcell GNC uygulaması ile 26 yaşından küçük kullanıcılarına bedava SMS, internet ve dakika gibi fırsatlardan faydalanabilecektir. GNC tarifesinde, genç Turkcell’lilere özel birçok kampanya bulunmaktadır. Bedava fırsatlardan faydalanmak isteyen kişiler App Store ya da Play Store ‘dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Ardından T.C. kimlik numarası ile 26 yal altı olduğu doğrulanmadır. Daha sonra ise bedava fırsatlardan faydalanılabilecektir.

SMS Kodları İle Bedava SMS Hilesi Yapma

SMS kodları ile bedava SMS hilesi yapılabilmektedir. Bedava SMS hilesi yapmak isteyen kullanıcıların merak ettiği detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • ABONE yazarak 2222’ye mesaj gönderildiğinde, 50 veya 100 SMS hakkı elde edebilirsiniz.
  • SANS yazarak 2222’ye mesaj gönderildiğinde bedava SMS hakkı kazanabilirsiniz.
  • SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek, bedava 5000 SMS hakkı elde edebilirsiniz.
  • GEL SMS yazarak 2222’ye mesaj göndererek, bedava 100 SMS elde edebilirsiniz.
  • IPTAL IZIN yazarak 2222’ye mesaj göndermesi gerekmektedir. Daha sonra gelen mesaja DEVAM yazarak 2197’ye mesaj göndererek bedava SMS kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi 2023 hakkında bilgi vermeye çalışırım. Turkcell Her Yöne Bedava SMS Hilesi hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz

Turkcell Bedava SMS

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu