Turkcell

Turkcell Faturasız Bedava Dakika

Turkcell Faturasız Bedava Dakika 2024; Turkcell faturasız hat sahipleri bedava dakika kazanma fırsatlarını araştırmaktadır.  Turkcell faturasız hat paketlerindeki kullanım hakkı fazla olsa dahi bazı insanlara yetmemektedir. Bu nedenle birçok kullanıcı para ödeyerek paket satın almak yerine bedava dakika veren kampanyaları araştırmaktadır.

Aşağıdaki yazımızda faturasız hat kullanıcılarının nasıl bedava dakika fırsatlarından faydalanabileceği ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Faturasız Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Turkcell, faturasız hat kullanıcılarına bedava dakika fırsatı sunmaktadır. Turkcell tarafından verilen bedava dakika fırsatlarından faydalanmak isteyen kişilerin hediye havuzu, bip uygulaması, çatlat kazan ve SMS gönderme gibi yöntemleri uygulayarak bedava konuşma paketleri kazanabilecektir.

Turkcell SMS İle Bedava Dakika

Turkcell hat kullanıcıları tarafından en çok bilinen ve tercih edilen dakika fırsatları SMS’dir. SMS ile kısa mesaj göndererek anında bedava dakika kazanabilirsiniz. Bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar farklı yöntemler kullanarak Dakka yapabilecektir. Aşağıda SMS ile bedava dakika kazanma yöntemleri yer almaktadır.

  • SURPRIZ yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Bu yöntemi uyguladığınızda sürpriz dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
  • FIRSAT yazıp 2222’ye mesaj gönderdiğinizde bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
  • GEL DK yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderdiğinizde bedava dakika kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
  • HEDIYE DK yazarak 2222’ye mesaj göndererek bedava dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz.
  • BOL DK HAFTASONU yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Bu sayede hafta sonu bedava konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma

Turkcell, kullanıcılarına farklı operatör kullanan sevdikleri ile doyasıya konuşabilmesi için birçok fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlardan faydalanmak isteyen kişilerin HEDIYE DK yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalandıktan sonra hattınıza 100, 150, 1000 hatta 2000 dakika yüklenecektir.  Bedava dakika hattınıza yüklendikten sonra gelen bilgilendirme mesajından sonra sevdiklerinizle konuşmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hafta Sonu Bedava Dakika Kazanma

Turkcell hafta sonu insanların sevdikleri ile konuşmasını sağlamak için farklı kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan faydalanmak için Turkcell kullanıcılarının BOL DK HAFTASONU yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Hafta sonu konuşma kampanyası Cuma günü saat 20:00’da başlayarak, Pazar 23:59’da son bulacaktır.

Turkcell Faturasız Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell faturasız hazır kart kullananlar farklı yöntemleri kullanarak bedava dakika kampanyalarından faydalanabilecektir. Hazır kart kullanıcıları hat sahiplerine sadakat kampanyası ile her yöne bedava konuşma fırsatları sunmaktadır. Aylık 15-24 TL arasında yükleme yaparak 100 dakika, 25 TL ve üzeri yükleme yaparak 250 dakika kazanabilecektir.

Eğer hattınıza tanımlı bir internet paketiniz yoksa 6 ay boyunca verilen her yöne dakika fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Kampanya detayları ile ilgili bilgi edinmek isterseniz 532 müşteri hizmetlerini arayarak hediye dakikalar kazanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika

Turkcell hesabım uygulaması ile faturalı veya faturasız hat sahipleri bedava dakika kazanabilecektir. Bedava dakika kazanmak isteyen kullanıcılar uygulamayı telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifreniz ile sisteme giriş yapmalısınız. Ardından salla kazan bölümüne tıklayarak hediye konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması İle Bedava Dakika

Turkcell BİP uygulaması ile bedava dakika, internet ve SMS gibi kampanyalardan faydalanabilirsiniz. BİP uygulaması kampanyalarından faydalanmak isteyen kullanıcıların App Store veya Play Store uygulamasından telefonuna indirmesi gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra her yöne geçerli olan konuşma fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

BOL GB Tanışma Seti İle Bedava Dakika

Turkcell’i ilk defa kullanacak olan kişiler 750 dakika gibi konuşma fırsatları ile ödüllendirilmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Bu kampanyadan faydalanan kişiler 750 dakika ve 25 GB internet fırsatından 1 ay boyunca yararlanabilecektir. Bu kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken tek işlem en yakın Turkcell İletişim Merkezini ziyaret etmektir. Son olarak hattınız açıldığında bedava dakika ve internetiniz kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Oyun İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell hediyeli oyun ile oynadıkça dakika kazanabilirsiniz. Hediyeli oyundan dakika kazanmak için yapmanız gereken tek işlem oyun oynayarak puan biriktirmektir. Biriken puanlar ile her yöne geçerli bedava dakika kazanabilirsiniz. Ayrıca hediyeli oyuna üye olduğunuzda, 7 gün boyunca geçerli 1 GB internetten faydalanabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Sürpriz Nokta İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell iletişim merkezlerinin olduğu yerleri ziyaret ederek, sürpriz noktalara ulaşmanız durumunda bedava dakika kazanabilirsiniz. Bunun için Dijital Operatör uygulamasından sürpriz noktaları takip etmeniz gerekmektedir. Bu sayede bedava dakika, internet, SMS gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu