Turkcell

Turkcell Bedava Dakika Yapma

Turkcell Bedava Dakika Yapma 2023; Turkcell binlerce kişi tarafından tercih edilen operatörlerdendir. Tercih edilmesinin en önemli nedeni nerede olursanız olun, kesintisiz olarak herkesle iletişime geçebilirsiniz.

İnsanlar sevdikleri doyasıya konuşmak ister. Fakat bazen kullandığı dakika yetersiz olmaktadır. Dakikası yetmeyen Turkcell kullanıcıları bedava dakikanın nasıl yapılacağını merak etmektedir.

Bedava dakika yapmak isteyen Turkcell kullanıcılarının merak ettiği detaylar aşağıdaki yazımızda yer almaktadır.

Turkcell Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava dakika nasıl yapılır? sorusu, binlerce Turkcell kullanıcısı tarafından araştırılmaktadır. Bedava dakika yapmak isteyen Turkcell kullanıcıları çeşitli uygulamalar ve mesaj kodları ile bu avantajlardan faydalanabilmektedir.

Bedava dakika yapabilmek için Dijital Operatörüm uygulaması, BİP uygulaması gibi uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar altında bulunan kanallara giriş yaparak bedava hediyelerden faydalanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Uygulaması İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell kullanıcıları tarafından en fazla tercih edilen uygulamalardan biri de Salla Kazan uygulamasıdır. Salla Kazan uygulamasından faydalanmak isteyen kişiler App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. İndirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yaparak haftalık olarak verilen bedava hediyelerden faydalanabilecektir.

Uygulamada bulunan bedava dakika fırsatı günlük, haftalık ve aylık olarak değişmektedir.

Salla Kazan uygulamasında yalnızca dakika hediyesi bulunmamaktadır. Salla Kazan uygulamasında internet ve SMS gibi hediyelerde bulunmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu İle Bedava Dakika Yapma

Hediye havuzu faturalı ve faturasız hat kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Hediye havuzu ile bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcılarının Dijital Operatör uygulamasını telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirdikten sonra hediyeleri kazanmak isteyen kişilerin bazı hedefleri yerine getirmesi gerekmektedir.

Hedefi gerçekleştiren kişiler bedava 1000 dakika fırsatlarından faydalanabilecektir.

BİP Uygulaması İle Dakika Yapma

BİP uygulaması da Dijital operatör uygulaması gibi birçok kullanıcıya bedava dakika hediye etmektedir. BİP uygulamasından bedava dakika kazanmak isteyen Turkcell kullanıcıları App Store veya Play Store’dan uygulamayı telefonuna indirmelidir. Uygulamayı indirip telefon numarası ve şifre ile giriş yaparak, uygulama içerisinde bulunan kanallara abone olarak pek çok hediye kazanabilmektedir.

BİP uygulaması Sürpriz Nokta Kanalı da, Turkcell kullanıcılarına bedava fırsatlar sunmaktadır. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen kişile, kanalda verilen yerleri ziyaret ederek hediyelerden faydalanabilecektir.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Hediyeli Soru Servisi, haftalık olarak verilen 7 TL karşılığında Hediyeli Soru Servisi’ne üye olabilirsiniz. Servise üye olan kişilere haftalık 5 soru sorulmaktadır. Sorulan soruları doğru cevapladığınız kadar puan kazanma şansınız bulunmaktadır. Bu puanları biriktirerek bedava dakika, internet gibi fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Konuş Tarifesi İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell Konuş Tarifesi kullanan kişiler bedava konuşma fırsatlarından faydalanabilmektedir. Bedava konuşma fırsatlarından faydalanmak isteyen kişiler konuştukları kadar dakika kazanabilmektedir.

Turkcell Oyun Kulüp Servisi İle Bedava Dakika Kazanma

Oyun Kulüp servisi de tıpkı hediyeli oyun servisi gibidir. Serviste yer alan hediyeler den oyunları oynayarak faydalanabilirsiniz.  Bu uygulama sayesinde oyun oynarken hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Yükle Kazan İle Bedava Dakika Yapma

Turkcell kullanıcılarına yükledikleri kadar dakika kazanma fırsatı sunmaktadır. Paycell üzerinden TL yükleyen, Hazır Kart kullanıcıları 40 TL ve üzeri yükleme yaptığında, yükledikleri kadar dakika kazanabilmektedir.

Turkcell Bedava 1000 Dakika Yapma

Turkcell Gurbet Tarifesi kullanan kişiler bedava 1000 dakika kazanabilmektedir. Bedava 1000 dakika kazanmak isteyen kişiler 20 TL ve üzeri yükleme yapmalıdır. Bunu yapan kişiler 1 GB internet ve dakika kazanmaktadır. Verilen internet hediyesi yalnızca BİP uygulaması için geçerlidir. Hediye dakikalar ise her yerde kullanılabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ev Hanımlarına Yardım Başvurusu