Turkcell

Turkcell Bedava SMS Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava SMS Hakkı Kazanma 2024; Günümüzde SMS her ne kadar özelliğini kaybetti gibi gözükse dahi, hala binlerce kişi mesajlaşmak için SMS tercih etmektedir. SMS ile mesajlaşmayı tercih eden birçok kişiye verilen SMS paketleri az gelmektedir. Turkcell hediye SMS kazandıran operatörlerdendir. Turkcell kullanıcıları bu hediyelerden nasıl faydalanacağını merak etmektedir.

Aşağıdaki yazımızda Turkcell kullanıcılarına verilen SMS hediyesi ile ilgili merak edilen detaylar yer almaktadır.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Kazanılır?

“Turkcell bedava SMS nasıl kazanılır?”, sorusunun cevabı binlerce kişi tarafından merak edilmektedir. Turkcell’den bedava SMS hakkı kazanmak isteyen kullanıcılar bazı uygulamalardan veya SMS ile mesaj göndererek kazanabilecektir.  Böylece sevdikleri ile doya doya mesajlaşabilecektir.

Turkcell Bedava SMS Kazanma Yolları

Turkcell bedava SMS kazanmanın en bilinen yöntemi SANS SMS yazarak 2222’ye mesaj göndermektir. Bu şekilde yaklaşık 5000 SMS’e kadar bedava mesajlaşma hakkı kazanabilirsiniz. Bu şekilde SMS hakkınız bittiğinde tekrar aynı yöntemi kullanarak bedava SMS kazanabilirsiniz. Fakat Şans SMS’in belirli adedi vardır. Belirlenen miktar bitene kadar bedava  SMS fırsatından faydalanabilirsiniz.

Şans SMS kullanım hakkınız bittiğinde tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Yükle Kazan İle Bedava SMS Kazanma

Turkcell kullanıcıları tarafından bilinen bir diğer SMS kazanma yöntemi ise, Yükle Kazan ile SMS kazanmaktır. Dijital operatör uygulamasında banka kartı veya kredi kartı ile yükleme yaparak belirlenen bir miktarda SMS kazanılabilecektir. Kampanya kapsamında bedava SMS kazanabilirsiniz.

Salla Kazan İle Bedava SMS

Turkcell kullanıcıları Dijital Operatörüm uygulamasını Play Store veya App Store’dan telefonuna indirmelidir. Telefona indirdikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapılması gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra Salla Kazan seçeneğine tıklayarak bedava SMS, dakika ve internet kazanabilecektir.

Salla Kazan ile haftada bir defa hediye kazanma fırsatı elde edebilirsiniz.

BİP Uygulaması İle Bedava SMS Kazanma

BİP uygulaması Turkcel kullanıcılarına bedava SMS, dakika ve internet kazandıran uygulamalardandır. BİP ile bedava SMS kazanmak isteyen kişiler Play Store veya App Store’dan uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell kullanıcılarına SMS göndererek bedava SMS yapma fırsatı sunmaktadır. Aşağıda mesaj göndererek SMS kazanma yöntemleri yer almaktadır.

  • Turkcell hattı kullanıcıları GEL SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir.
  • Süper Mesaj yazarak 2222’ye kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen kampanyalar yalnızca bir defa geçerlidir.

Konuşma paketi içerisinde SMS olmayan kullanıcılarda kısa mesaj gönderebilecektir.  Bu şekilde SMS kazanmak isteyen kişiler SMS yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu sayede bedava 50 SMS kazanabilirsiniz.

Özel Günlerde Bedava SMS Kazanma

Turkcell özel günlerde insanlar sevdikleri ile mesajlaşabilsin diye bedava SMS fırsatı sunmaktadır. Özel günlerde verilen bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin özel günlerin adını büyük harfle yazarak mesaj göndermesi gerekmektedir.

Şeker Bayramı’nda bedava SMS kazanmak isteyen kişiler SEKER yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Kurban Bayramı’nda SMS kazanmak isteyen kişiler KURBAN yazıp 2222’ye mesaj göndermelidir. Yılbaşında bedava SMS kazanmak için YILBASI yazarak 2222’ye mesaj gönderebilirsiniz. Bu kampanya 19 Mayıs, 29 Ekim, 23 Nisan gibi günlerde de geçerlidir.

Turkcell Bedava SMS

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu