Turkcell Yaani Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası! Turkcell Yaani Bedava İnternet Nasıl Alınır? Turkcell kullanıcıları için her geçen gün yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Son zamanlarda en dikkat çekici olanı ise Yaani uygulamasını kullananlara dağıttığı bedava internetler. Peki, Turkcell yaani bedava internet nasıl alınır?

Turkcell yaani bedava internet kampanyası Turkcell hat kullanan herkes için geçerli bir kampanyadır. Bu nedenle katılım koşulu olarak ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Yaani Turkcell tarafından oluşturulmuş yerli bir arama motorudur.

Yerli arama motorunun kullanımını desteklemek ve teşvik etme amacı ile dağıtılan bedava internet ile dilediğinizde gezinebilir, istediğiniz şekilde harcaya bilirsiniz.

Yaani Uygulamasından Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell yaani uygulamasından bedava internet nasıl alınır? Sorusunun cevabı oldukça basit ancak bu cevaba geçmeden önce bazı hatırlatmalarda bulunmamız gerekmekte.

Söz konusu Yaani uygulaması üzerinden alacağınız internet her ay otomatik ve ücretsiz şekilde yenilenmekte. Yani her ay Yaani üzerinden ücretsiz internet sahibi olabilirsiniz.

Ancak söz konusu interneti sadece Yaani uygulaması üzerinde kullanmak zorundasınız.  Bu uygulamaya özel sunulan bir kampanya olması sebebi ile diğer internet kullanımlarınız tarifenizden gerçekleşecektir.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Almak;

  • Telefonunuzun uygulama mağazasını açın ve Turkcell Yaani aramasını yapın.
  • Çıkan Turkcell Yaani uygulamasının en son sürümünü indirin ve kurulum aşamalarını tamamlayın.
  • Yerli arama motorunu açarken Wi-Fi ağına değil de Mobil verinize bağlı olduğunuzdan emin olun, mobil veri üzerinden yapılmayan bağlantılar kabul edilmeyecektir.
  • Mobil veriniz ile uygulamaya giriş yaptığınızda sizden numara isteyecektir. Söz konusu numarayı her zaman istemiyor ancak isterse girmelisiniz.

Bu aşamaları tamamladıktan sonra 1 Saat içerisinde Yaani uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet paketiniz hesabınıza tanımlanacaktır.

Yaani kullanımını arttırmak amaçlı gerçekleştirilen bu kampanyada verilen internet hediyesinin geçerliliği ise Yaani ile sınırlandırılmış. Diğer uygulamalar üzerinde etki göstermeyen internet hediyesini Yaani uygulaması üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Yapma

Turkcell arama motoru YAANİ uygulamasını kullanarak sizlerde aylık bedava 1 GB internet sahibi olabilirsiniz. Telefonunuza indireceğiniz Yaani uygulaması sayesinden kurulum işleminin tamamlayan Turkcell kullanıcıları a ay boyunca geçerli bedava 1 GB internet kazanırlar.

Arama motoru olarak Yaani üzerinde yapacak tüm aramlar için ücretsiz internet hakkınız her ay telefonunuza tanımlanacaktır. Yaani arama motorunu telefonunuzdan silmediğiniz sürece her ay otomatik olarak 1 GB hattınıza tanımlanır.

Hemen Turkcell Yaani 1GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

Yaani Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli

Kullanıcılara her ay ücretsiz internet sunacağını söyleyen Turkcell, söz konusu kampanyanın da bitiş tarihini açıkladı. Peki, Yaani bedava internet ne zamana kadar geçerli?

Yaani ücretsiz internet kampanyası 31 Aralık 2022 Tarihine kadar geçerli kalacaktır. Söz konusu tarihten sonra devam etme olasılığı bulunan kampanya hakkında Turkcell tarafından bir açıklama henüz gelmiş durumda değil. Ancak ilerleyen zamanlarda kampanyanın tekrar etme şansının olduğunu akılda bulundurmak faydalı olacaktır.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kaç Defa Alınabilir?

Turkcell tarafından yapılan kampanya kapsamında Turkcell Yaani uygulamasını kullanan Turkcell kullanıcılarına 1 Ay geçerli 1 GB internet verilmekte. Peki, Turkcell bedava internet kaç defa alınabilir?

Yaani uygulaması üzerinden gelecek olan internetin şuan için bir sınırı bulunmamakta. Ay sonunda uygulamayı telefonunda yüklü tutmuş olan, o ay içinde en az bir kere uygulamaya giriş yapıp arama yapmış olan kullanıcıların 1 GB hediye internet paketleri yenilenecektir.

Bu kapsamda, İnternet kampanyasının resmi bitiş tarihine kadar her ay Yaani Ücretsiz internet kampanyasından yararlanmak mümkün durumdadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu